ثبت درخواست فوری
پرستار کودک در منزل غرب تهران

پرستار کودک در منزل غرب تهران

 • دسته بندی : مهم ترین نکات خدمات پرستاری در منزل
 • درتاریخ : 6 اردیبهشت 1403
 • بدون دیدگاه

پرستار کودک در منزل غرب تهران ممکن است برای ارائه مراقبت و مشاوره به کودکان و خانواده ‌ها در زمینه‌ های بهداشت و درمان کودکان، مراقبت از کودکان بیمار یا نیازمند، تربیت و پرورش کودکان، ارائه خدمات پرستاری موقت یا تمایلات خانواده‌ ها به داشتن خدمات حرفه ‌ای برای مراقبت از کودکان استخدام گردد، کارشناسان مجرب پرستاری با استفاده از تجربیات خود می توانند در اجرای صحیح این خدمات به صورت تخصصی کمک رسان والدین عزیز باشند، مرکز خدمات مراقبتی در منزل درمان نو با دارا بودن پرستاران کودک می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن با کیفیت ترین خدمات پرستاری در منزل را برای والدین کودکان و کودکان در منازل آن ها اجرا نمایند، ما در این مطلب در رابطه با مهم ترین سر فصل های این خدمات اطلاعات بی نظیری را برایتان آورده ایم تا با دیدگاه کامل و تخصصی بتوانید این خدمات را در خانه خود دریافت نمایید، اگر تمایل به دریافت این خدمات هم اکنون از طریق مرکز درمان نو را دارید می توانید با شماره گیری اپراتور های درمان نو به سرشماره مرکزی 02122927270 درخواست خود را به اپراتور ها اعلام نمایید.

چرا باید استخدام پرستار کودک در منزل غرب تهران را از درمان نو درخواست نماییم؟

استخدام پرستار کودک در منزل غرب تهران را از درمان نو

بسیاری از شرکت های پرستاری و ارائه خدمات مشاوره بالینی در منزل می توانند خدمات مراقبت و نگهداری از کودک در منزل را برای والدینی که به دلایلی مشخص همانند مشغله های کاری، عدم داشتن زمان مناسب برای مراقبت از کودک، دشواری در تربیت و معضلات پیش رو و موارد مشابه ارائه نمایند، مرکز درمان نو نیز با استفاده از جدیدترین رویکرد های درمانی می تواند در اجرای صحیح این خدمات کمک رسان شما عزیزان باشد، اما در رابطه با این موارد اطلاعات تکمیلی برای دریافت این خدمات از سوی مرکز درمان نو را برایتان آورده ایم:

 1. ارائه خدمات کودک یار در منزل غرب تهران به صورت تک شیفتی در روز، شبانه روزی و یا روزانه و شبانه
 2. استفاده از مجرب ترین نیرو های درمانی
 3. امکان استفاده از بیمه تکمیلی و پایه
 4. اجرای خدمات با کم ترین هزینه
 5. اعزام به موقع نیرو و هماهنگی های لازم از جانب اپراتور ها
 6. حفظ امنیت و آسایش برای والدین و کودکان
 7. اجرای خدمات به صورت عقد قرارداد حضوری و یا اینترنتی (در صورتی که به دلیل مشغله کاری نتوانید به مرکز مراجعه نمایید)

بیشتر بخوانیم: ویزیت پزشک کودکان در خانه تهران

فواید پرستار بچه در منزل غرب تهران چیست؟

از مهم فواید کودکیار در منزل غرب تهران می توان به:

 • تربیت اصولی توام با راحتی برای والدین
 • تنوع در دریافت خدمات
 • افزایش تقویت روابط بین والدین و کودکان
 • افزایش توجهات فردی به خصوص برای کودکانی که دچار افسردگی و مسائل روانی می باشند
 • افزایش آرامش روانی بای والدین و محیط منزل
 • اجرای مراقبت مداوم و اصولی

از مهم ترین مواردی می باشد که با استفاده از پرستار کودک در منزل غرب تهران قابل ارائه و دریافت می باشد، اگر تمایل به دریافت این خدمات در منزل خود دارید می توانید از طریق راه ها ارتباطی درخواست خود را به اپراتور ها اعلام نمایید.

بیشتر بخوانیم: مراقبت از کودک ADHD در منزل و نکات آن

نکات مهم در دریافت این خدمات چیست؟

نکات مهم در دریافت این خدمات چیست؟

 • تعامل و همکاری: والدین باید با پرستار به خوبی همکاری کنند و با او در ارتباط باشند، اطلاعات مهمی از جمله تاریخچه پزشکی کودک، داروهایی که استفاده می ‌شود و نکات خاص مرتبط با مراقبت باید با پرستار مرکز درمان نو به اشتراک گذاشته شود.
 • آمادگی در استفاده از تجهیزات پزشکی: والدین باید آموزش‌ های لازم را دریافت کنند تا بتوانند به درستی از تجهیزات پزشکی مانند پمپ اکسیژن، دستگاه ‌های تنفسی و یا دیگر وسایل پزشکی مورد نیاز استفاده کنند.
 • آمادگی در مدیریت داروها: اگر کودک نیاز به دارو های خاص دارد، والدین باید به درستی راهنمایی شوند که چگونه دارو ها را به کودک بدهند و هر گونه علائم یا عوارض ناخواسته را بشناسند.
 • ارتباط با پزشک: والدین باید اطلاعات تماس پزشک کودک را داشته باشند و در صورت نیاز با او در تماس باشند، همچنین باید نکاتی را که پزشک ممکن است به آنها بدهد را به دقت رعایت کنند.
 • مدیریت زمان: والدین باید برنامه ‌ریزی دقیقی داشته باشند تا بتوانند بهترین مراقبت از جمله زمان‌ های مراقبت پرستار و زمان‌ های استراحت خود را برای کودک در منزل فراهم کنند.
 • آمادگی روحی: مراقبت از کودک بیمار ممکن است به والدین فشار روحی بیشتری وارد کند، آمادگی روحی و پشتیبانی از یکدیگر در خانواده بسیار مهم است.
 • آموزش ‌های اورژانسی: والدین باید آموزش ‌های اورژانس مانند علائم اختلال در تنفس، برخورد با وضعیت‌ های اورژانسی و موارد مشابه را دریافت کنند تا در صورت نیاز به مراقبت اورژانسی اقدام کنند.

بیشتر بخوانیم: پرستار کودک در منزل چه ویژگی هایی دارد؟

ارائه مراقبت و پرستاری هم برای کودک بیمار و هم کودک سالم

اجرای خدمات پرستاری از کودک در خانه غرب تهران هم برای کودک سالم و هم برای کودک بیمار قابل دریافت و اجرا می باشد، البته در بطن اجرای خدمات تفاوتی محسوس وجود دارد ولی در کل ماهیت ارائه خدمات از سوی کودک یار در خانه غرب تهران به یک صورت می باشد، به طور مثال در مراقبت و نگهداری از کودک بیمار در خانه غرب تهران باید توجهات پرستار به کنترل متناوب و مداوم علائم حیاتی در منزل، اجرای دارو های کودک بیمار، آموزش های فیزیوتراپی و کاردرمانی در منزل کودکان و موارد مشابه معطوف گردد و در مقابل برای مراقبت و پرستاری از کودک سالم در خانه غرب تهران باید توجه پرستار به اجرای صحیح امرار و معاش کودک و تخلیه انرژی صحیح او باشد، به هر صورت اگر تمایل به دریافت اطلاعات دقیق تر و بیشتر در این حیطه دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

بیشتر بخوانیم: حقوق پرستار کودک در منزل 1403

حقوق پرستار کودک در منزل در غرب تهران چقدر است؟

حقوق پرستار کودک در منزل در غرب تهران چقدر است؟

قیمت و هزینه اجرای خدمات پرستار کودک در منزل غرب تهران با استناد دقیق به تعرفه های وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی مبنی بر اجرای این خدمات از سوی مراکز مشاوره پرستاری در منزل می باشد، نرخ مراقبت از کودک در منزل غرب تهران طبق آمار دقیق وزارت بهداشت به شرح زیر می باشد:

 • پرستار کودک شبانه روزی: 24.000.000 ملیون تومان
 • پرستار کودک شیفتی: 16.000.000 ملیون تومان

لازم به ذکر است که در هر دو مورد اجرای صفر تا صد مراقبت از کودک در منزل لحاظ شده است.

بیشتر بخوانیم: عفونت واژن یا واژینوز چیست؟

مدارک مورد نیاز از سمت والدین کودک و مرکز درمان نو برای اعزام کودک یار در منزل غرب تهران چیست؟

برای اعزام یک پرستار کودک (کودک ‌یار) به منزل در غرب تهران، ممکن است مدارک مختلفی لازم باشد، مدارک مورد نیاز برای عقد قرارداد و اعزام پرستار کودک به منزل غرب تهران شامل:

 1. مدارک هویت: والدین باید مدارک هویت معتبر خود مانند کارت ملی یا شناسنامه را ارائه دهند.
 2. گواهی از تحصیلات پرستار: پرستار کودک باید دارای مدرک تحصیلی مانند مدرک دانشگاهی یا مدارک آموزشی مرتبط با مراقبت از کودکان باشد که اپراتور های مرکز درمان نو آن ها را به والدین ارائه می نمایند.
 3. گواهی سوابق کاری: درخواست کننده ممکن است بخواهد سوابق کاری و تجربه حرفه‌ ای پرستار را بررسی کند، بنابراین پرستار باید مدارکی از سوابق کاری و مهارت ‌های خود ارائه دهد.
 4. گواهی سلامتی: ممکن است نیاز به گواهی سلامتی پرستار باشد تا اطمینان حاصل شود که وی برای ارائه خدمات به کودکان سالم است.
 5. مجوز و گواهینامه‌ های مرتبط مرکز: مرکز درمان نو باید دارای مجوز های مرتبط با حرفه خود یعنی مجوز رسمی از وزارت بهداشت باشد.
 6. مدارک قراردادی: قرارداد کاری بین والدین و پرستار نیز لازم است که شرایط کاری، حقوق، ساعات کاری و شرایط دیگر را تعیین کند.
 7. مدارک بیمه: ممکن است بیمه مسئولیت حرفه‌ ای (مثل بیمه تکمیلی پرستاران) نیز برای پرستار مورد نیاز باشد.

بیشتر بخوانیم: تست پاپ اسمیر در منزل تهران با تفسیر

نگهداری و مراقبت از کودک در منزل غرب تهران با شیفت های در گردش

نگهداری و مراقبت از کودک در منزل غرب تهران

نگهداری و مراقبت از کودک در منزل غرب تهران با شیفت‌ های در گردش یا شیفت ‌های تغییر پذیر می ‌تواند چالش‌ های خاصی داشته باشد اما با برنامه‌ ریزی مناسب و هماهنگی با پرستار توسط مرکز درمان نو این امر امکان‌ پذیر است، ما در زیر به برخی نکات مهم برای این موضوع اشاره تخصصی نموده ایم:

 1. برنامه‌ ریزی از پیش تعیین شده: مرکز درمان نو قبل از انجام هر شیفت برنامه ‌ریزی دقیقی از ارائه خدمات درمانی در منزل را دارد، مطمئن شوید که شیفت ‌های در گردش به نحوی تنظیم شده که نیاز های کودک شما تا حد امکان برآورده می نماید.
 2. تعیین و اعلام شیفت‌ ها: اگر شیفت‌ها متغیر هستند پیش از شروع هر هفته یا دوره زمانی مشخص، شیفت ‌های مورد نیاز توسط اپراتور های مرکز درمان نو به پرستاران اعزامی اعلام می گردد تا پرستار بتوانند برنامه ‌ریزی مناسبی داشته باشند.
 3. ارتباط مداوم: ارتباط مداوم مرکز درمان نو با پرستار بچه در خانه غرب تهران از اهمیت بالایی برخوردار است، برای اطمینان از اجرای صحیح برنامه اطلاعات کاملی در مورد نیاز های کودک و توضیحات در مورد شیفت ‌ها به پرستاران درمان نو ارائه می گردد.
 4. پیگیری مستمر: به طور متناوب و پی در پی اپراتور های لاین مراقبت از کودک در منزل درمان نو در رابطه با شرایط کودک، پیشرفت بیماری، کیفیت مراقبت و موارد مشابه پیگیری های لازم را انجام می دهند.
 5. آموزش و راهنمایی: پرستاران مرکز درمان نو علاوه بر اجرای صحیح مراقبت در ایجاد بستر مناسب در آموزش به والدین و افراد داخل منزل نیز آموزش می بینند.
اشتراک گذاری :

درج نظر برای این مطلب

اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
Captcha
loader
لطفا صبر کنید
مطالب مرتبط پیشنهادی

درمان نو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مشاوره
فوری