ثبت درخواست فوری
 • رادیولوژی
  نام و نام خانوداگی
 • شماره تماس
  انتخاب تاریخ
 • تماس فوری با ما
 • کافیست خدمت مورد نیاز خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.

loader
لطفا صبر کنید
رادیولوژی

خدمات رادیولوژی در منزل شامل: عکس برداری از بافت ریه ها، عکس برداری از اندام استخوانی، عکس برداری از مغز و غیره می باشد، این پروسیجر می تواند برای تشخیص و درمان بیماری بسیار مفید و کارایی بالا داشته باشد، همچنین رادیولوژی در منزل برای افرادی که توانایی جابه جایی و انتقال خود به مراکز درمانی را ندارند بسیار با ارزش است، مرکز درمان نو همراه با ارسال دستگاه رادیولوژی در منزل تکنسین های خود که دارای مدرک کارشناسی تصویر برداری نیز هستند را به منزل گیرنده خدمت خود اعزام می نماید تا در تحقق ارزش های این پروسیجر درمانی بهترین عملکرد را داشته باشد، با ما در ادامه مطالب همراه باشید تا تمام زوایا و ابعاد این اقدام تشخیصی درمانی را بررسی نماییم.

call

مراحل ثبت درخواست در سامانه درمان نو

افتخار میکنیم که با خدمات دهی خوبی که داریم، توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم. همیشه در حال بالا بردن کیفیت خدمات و تعداد سفیران درمان نو هستیم تا اعتماد شما را جلب نماییم.
ثبت درخواست من
 • ثبت درخواست ثبت درخواست
  در ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
 • هماهنگی زمان مراجعه هماهنگی زمان مراجعه
  کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی درخواست شما نهایی می‌شود.
 • اعزام همکاران ما اعزام همکاران ما
  نیروی متخصص به منزل یا محل کار شما اعزام شده و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.
 • دریافت نتایج آزمایش دریافت نتایج آزمایش
  در صورت وجود آزمایش نتیجه از طریق کارشناسان ما خدمت شما ارسال میشود.
نیاز به مشاوره داری ؟ ثبت درخواست فوری

رادیولوژی در منزل

رادیولوژی در منزل

به دنبال انواع شکستگی ها و آسیب های وارد شده به بافت استخوانی در حوادث گوناگون روزانه امکان نیاز به دستگاهی که بتواند عکس هایی از این نواحی آسیب دیده به پزشک ما بدهد نیاز می باشد تا پزشک معالج نیز درمان لازم را بر اساس آن ها انجام دهد، البته کار به همین جا نیز ختم نمی گردد! زیرا در بسیاری از آسیب های ناشی از عفونت به بافت ریه نیز نیاز به عکس برداری هایی می باشد تا میزان درگیری ریه ها، از طریق عکس رادیولوژی ریه ها مشاهده گردد، در انواع دیگر بیماری ها مانند: مشکلات گوارشی، آسیب به مغز ناشی از پرفشاری خون و سکته های مغزی، آسیب به کبد ناشی از عدم رعایت رژیم مناسب غذایی نیز نیاز به عکس رادیولوژی می باشد.
در گذشته انواع عکس های رادیولوژی فقط در محیط های درمانی مانند بیمارستان ها قابل انجام بود ولی امروزه با توجه به اینترنتی شدن خدمات درمانی و ایجاد سهولت کار برای عموم مردم ، اخذ عکس رادیولوژی در منزل نیز در دسترس می باشد، به دنبال ویزیت پزشک در منزل و دستور اخذ عکس رادیولوژی پرتابل در منزل برای تشخیص نهایی و شروع درمان ما نیاز به این عکس را داریم، موسسه خدمات پرستاری در منزل درمان نو با بهره گیری از متخصصین مجرب رادیولوژیست و دستگاه های فوق پیشرفته در این عرصه آماده استقبال از درخواست شما عزیزان در رابطه با انجام رادیولوژی در منزل می باشد، کافی است شما عزیزان با یک تماس با اپراتور های درمان نو  درخواست انجام رادیولوژی در منزل را اعلام نمایید تا در اسرع وقت پزشک معالج و دستگاه رادیوگرافی بر بالین شما اعزام گردد، همچنین کاربران عزیز مدیکال شو می توانند جهت بهره مندی از خدمت آزمایش در منزل نیز با اپراتور های شبانه روزی ما در ارتباط باشند، در این مطلب با ما همراه باشید تا هر آن چیزی که برای انجام این خدمت در منزل را نیاز دارید با هم بخوانیم تا در صورت لزوم با آگاهی کامل اقدام به درخواست این خدمت نمایید.

رادیولوژی چیست؟

رادیولوژی چیست؟

به علم پرتونگاری یا رادیوگرافی از طریق دستگاه مخصوص جهت بررسی، تشخیص و درمان انواع بیماری ها رادیولوژی می گویند، این پروسیجر قابلیت نشان دادن احشا بدون دسترسی داخلی را برای پزشک ما امکان پذیر می نماید و تا حدود 90% از ابعاد و اندازه احشاء مورد نظر را به پزشک نشان می دهد، برای انجام این تکنیک نیاز به دستگاه رادیولوژی قابل حمل (پرتابل) و پزشک متخصص رادیولوژی یا رادیولوژیست می باشد که مرکز درمانی پرستاری و پزشکی درمان نو جهت فراهم آوردن آن آماده خدمت می باشد، در هر لحظه از روز که شما عزیزان نیاز به اخذ این خدمت را دارید می توانید با شماره های ما در ارتباط باشید.

انواع رادیولوژی در منزل 

 • پرتوهای یونیزان:
 1. ایکس ری xray: این نوع درواقه شایع ترین نوع رادیولوژی در منزل به حساب می آید و در واقع پروسیجری که در این مطلب با آن سر و کار داریم از این نوع می باشد، انجام چست قفسه سینه یا عکس رادیولوژی ریه، عکس از استخوان ها و غیره با این روش حاصل می گردد.
 2. فلورسکوپی: یک نوع از پرتونگاری های اختصاصی می باشد که در صورت عدم دریافت نتایج مطلوب از ایکس ری خانگی پزشک معالج دستور آن را در بیمارستان می دهد.
 3. پت اسکن: یک نوع دیگری از پرتونگاری ها می باشد که بسیار دقیق می باشد، معمولا برای افرادی دارای سرطان بوده و مشکوک به متاستاز های اندام های دیگر می باشند استفاده می گردد، کاربران محترم درمان نو می توانند جهت تزریق سرم ضد درد در منزل با ما در تماس باشند.
 4. سی تی اسکن: نوع دیگری از پرتونگاری های یونیزان است که برای مشاهده بافت و احشا با دقت بالاتری از ایکس ری xray خانگی استفاده می گردد.
 5. ماموگرافی: این روش نیز یک نوع قوی از پرتونگاری های زنان می باشد که با انجام آن به وجود تومور و کیست های خطرناک سینه ای می توان پی برد.
 • پرتو غیر یونیزان:
 1. سونوگرافی: در این نوع که با ویزیت متخصص مربوطه در منزل انجام می گردد، دستگاه با استفاده از پروب هایی که صداهای بسیار بالا را به اندام ها می فرستند نتیجه هایی در قالب عکس و تصویر به سونوگرافیست نشان می دهد، انجام سونوگرافی در خانه بدون خطر می باشد.
 2. ام آر آی: در این نوع از عکس برداری ها که در بیمارستان ها انجام می شود، میدان مغناطیسی سبب ایجاد عکس می گردد و دارای محدودیت های بسیار مهم نیز می باشد.

انواع رادیولوژی در منزل از نظر عملکرد

انواع رادیولوژی

 • تشخیصی: در این نوع از رادیولوژی ها هدف فقط تشخیص عامل و اندام بیمار است، با استفاده از این نوع رادیولوژی ها در منزل می توان به آسانی میزان بیماری و اندام درگیر را تشخیص داده و به درمان آن اقدام نمود، در صورتی که دچار ضعف و تنگی نفس می باشید می توانید از خدمات تزریقات در منزل نیز استفاده نمایید.
 • مداخله ای: در این نوع همزمان با انجام رادیوگرافی پزشک معالج اقدام به انجام پروسیجر عملی نیز می نماید، البته این نوع از رادیوگرافی در منزل در کشور ما شایع نیست و معمولا هدف از انجام این پروسیجر ها اقدام به تشخیص بیماری می باشد.

نحوه انجام رادیولوژی در منزل 

نحوه رادیولوژی در منزل

برای انجام خدمت رادیولوژی در منزل پزشک متخصص رادیولوژیست مراحل زیر را انجام می دهد:

 1. آماده سازی دستگاه رادیولوژی
 2. قراردادن دستگاه رادیولوژی در نزدیک اندام آسیب دیده و مد نظر
 3. گذاشتن کاست زیر اندام با کمک همراهان بیمار
 4. اطمینان از اتصال به برق دستگاه
 5. تنظیم مقدار تابش دستگاه
 6. گرفتن عکس
 7. برداشتن کاست از زیر بیمار
 8. ظاهر کردن عکس
 9. دادن کلیشه به همراهان یا ارسال از طریق کانال های اجتماعی برای پزشک محترم معالج 

مهم ترین کاربرد عکس های رادیولوژی در منزل 

 • تشخیص:یکی از مهم ترین کاربرد های عکس های رادیولوژی تشخیص بیماری توسط پزشک محترم معالج شما است، با ویزیت اولیه پزشک عمومی در منزل و معاینات بالینی این امر به وجود می آید تا پزشک معالج برای قطعی کردن تشخیص خود به گرفتن آزمایش در منزل و همچنین اخذ رادیولوژی در منزل و سایر اقدامات درمانی اقدام نماید، عکس رادیولوژی بر تشخیص انواع بیماری هایی مانند آسم، عفونت ریه (پنومونی)، انسداد روده، سنگ کیسه صفرا، خونریزی های مغزی و غیره بسیار کارایی دارد، از این رو پزشک متخصص عفونی در منزل با این سند می تواند مهر تایید با ارزش بر تشخیص بیماری های بیمار خود بگذارد.
 • درمان: از مهم ترین کاربرد دیگر عکس های رادیولوژی در منزل، درمان بیمار با توجه به عکس های ظاهر شده از بیمار در منزل می باشد، تشخیص اینکه ریه چپ بیمار دچار عفونت گردیده یا راست از طریق عکس های رادیولوژی سینه قابل مشاهده است، از همین رو می توان درمان را برای بیمار با توجه به این موارد شروع کرد، شما عزیزان برای دریافت خدمات رادیولوژی و اکوکاردیوگرافی در منزل می توانید با اپراتور های ما در تماس باشید.
 • پیشگیری: در برخی موارد با ظاهر شدن علائم بیماری در افراد، پزشک از عکس های رادیولوژی برای تایید بیماری استفاده می نماید، بسیاری از موارد دیده شده که پزشک با تفسیر عکس ریه به این نتیجه رسیده است که فرد مشکوک دارای علائم بیماری تنفسی است ولی هنوز عفونت ریه با توجه به عکس های رادیولوژی سینه در وی ظاهر نگردیده است و این خود یک امتیاز بزرگی است که اقدامات پیشگیری کننده را برای مقابله با پیشرفت عفونت در ریه های بیمار انجام نماید.

انواع عکس های رادیولوژی در منزل که به تشخیص بیماری کمک می کنند کدامند؟

 • عکس رادیولوژی ریه: با عکس برداری پرتابل از سینه در منزل توسط متخصص رادیولوژیست می توان اختلالات گسترده ای را در ریه تشخیص داد، از مهم ترین این اختلالات می توان به آمیفزم ریوی، نوع پنومونی یا عفونت ریه بیمار که در عکس، ریه ها سفید ظاهر می شوند، آتلکتازی یا روی هم خوابیدن ریه ها، آسم ریوی که در عکس، ریه ها سیاه ظاهر می گردند، خونریزی های ناشی از آسیب وارد شدن به ریه که در عکس سفید ظاهر می گردند، کرونا که به صورت پچ های گراند گلاس Ground glass Opacity ظاهر می گردد و غیره اشاره نمود، اهمیت اسکن سینه در تشخیص بیماری های ریوی بسیار بالا می باشد، شما عزیزان برای گرفتن عکس ریه در منزل و نوار قلب در خانه می توانید با شماره های ما در تماس باشید.

عکس قفسه سینه

 • عکس رادیولوژی مغز: با عکس مغز توسط انجام رادیولوژی پرتابل در منزل پزشک متخصص مغز و اعصاب می تواند اختلالاتی مانند: سکته مغزی، حمله گذرای مغزی، وجود تومور، خونریزی ها و غیره عوامل ایجاد کننده بیماری های مغز راتشخیص دهد، گرافی مغز تا 70% از بیماری های مغز را به راحتی می تواند نشان دهد.

رادیولوژی مغز در منزل

 • عکس رادیولوژی زانو: از این عکس برای تشخیص بیماری هایی مانند: آرتریت روماتوئید در رفتگی کشکک، آسیب به مفصل، خونریزی زیر کشک، روماتیسم مفصلی زانو Knee Rheumatism و سایر بیماری های زانو می توان استفاده نمود.

رادیولوژی زانو در منزل

 • عکس رادیولوژی لگن: از مهم ترین بیماری هایی که با گرفتن عکس رادیولوژی لگن در منزل می توان درمان نمود: اختلالات سیستم زنانه مانند آندومتریوز، آدنومیوز، افتادگی رحم uterine prolapse همچنین بیماری هایی ارتوپدی مانند اختلال در عملکرد مفصل هیپ می باشد، برای گرفتن عکس رادیولوژی پرتابل لگن در منزل می توانید با اپراتور های ما در تماس باشید.
 • عکس رادیولوژی از روده ها: این عکس می تواند در تشخیص انواع انسداد های روده ای، احتباس گاز در روده ها، خونریزی، تومور، پولیپ و غیره بسیار کمک رسان باشد، با گرفتن این عکس در منزل می توان تا حدود بسیار بالایی از خطرات ناشی از انسداد روده با انما در منزل جلوگیری نمود.

رادیولوژی روده در منزل

 • عکس رادیولوژی کیسه صفرا: عکس ای که با دستگاه رادیولوژی پرتابل در منزل از کیسه صفرا می توان اخذ کرد در تشخیص بیماری هایی مانند سنگ کیسه صفرا، تومور در کیسه صفرا، لجن های صفراوی Bile sludge می تواند بسیار کارایی داشته باشد، شما عزیزان برای انجام رادیولوژی در منزل می توانید با اپراتور های ما در تماس باشید.
 • عکس رادیولوژی دندان: از دیگر خدمات مرکز پرستاری در منزل درمان نو گرفتن عکس رادیولوژی دندان در منزل می باشد، در انواع دندان درد هایی که برای افراد در منزل ایجاد می گردد با توجه به ویزیت متخصص فک و دندان در منزل نیاز به عکس رادیولوژی دندان می باشد تا میزان تخریب عصب و شرایط ریشه ای دندان را بسنجد، شما عزیزان برای دریافت این خدمت می توانید با ما در تماس باشید.
 • عکس رادیولوژی در شکستگی ها: در انواع شکستگی ها مانند: شکستگس هیپ، شکستگی کشکک زانو، انگشتان پا، انگشتان دستان، استخوان فمورال Femoral bone، استخوان ساق tibia bone، شکستگی استخوان جمجه skull bone می توان از عکس های رادیولوژی در منزل استفاده نمود، بیشترین کاربرد این عکس ها نیز در همین مسائل مربوط به شکستگی ها می باشد، در صورتی که درخواست رادیولوژی این ناحیه را می توانید از طریق فرم ثبت درخواست اقدام نمایید.

رادیولوژی در شکستگی ها

رادیولوژی پرتابل در منزل برای چه کسانی کاربرد دارد؟

 • افراد سالمندی که توانایی رساندن خود به مراکز درمانی را ندارند.
 • افرادی که دچار شکستگی هایی شده اند که قدر به حرکت نیستند.
 • افرادی که به علت مشغله کاری زمان در نوبت ماندن خدمات پزشکی را ندارند.
 • افرادی که دچار عارضه های نخاعی شده اند و اکنون توانایی حرکت را ندارند.
 • افرادی که دچار بیماری های حاد ریوی مانند آسم و غیره هستند و تحت ساکشن در منزل می باشند.

مزایای استفاده از خدمات رادیولوژی سیار در تهران

 1. امکان دسترسی آسان
 2. خدمات به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته
 3. در دسترس بودن حتی در ایام تعطیل
 4. امکان دسترسی به عکس های با وضوح بالا
 5. امکان انتقال عکس از طریق تله رادیولوژی بدون درگیری کاربر بیمار
 6. تشخیص آسان
 7. امکان شروع سریع درمان توسط پزشک در منزل با توجه به عدم محدودیت در نوبت گیری
 8. جلوگیری از انتقال عفونت به خانه از مراکز درمانی
 9. جلوگیری از اتلاف وقت
 10. صرفه جویی مالی 
 11. شبانه روزی بودن خدمت 
 12. امکان دسترسی به خدمات هم زمان مانند ویزیت متخصص ارتوپدی در منزل 

عوارض و خطرات ناشی از خدمات رادیوگرافی در منزل

در رابطه با خطرات رادیوگرافی در منزل تهران می توان به تاباندن اشعه توسط دستگاه به محیط اطراف آن اشاره نمود، البته باید در نظر بگیریم که این تابش به مقیاس نمونه بیمارستانی از خطرات بسیار کمتر و دقت بیشتری برخوردار است ولی در هر صورت چون این چنین عکس هایی ناشی از تابش ماده پرتوزا است احتمال خطر جهش ژنی و ایجاد سرطان وجود دارد، البته این پروسیجر چه در بیمارستان و چه در منزل انجام گردد فرقی در این عامل خطر ندارد با این تفاوت که دستگاه های پرتابل portable نسبت به سنترال Central از تابش کمتر و دقت بیشتری برخوردار هستند، برای مقابله با این چنین عوارض احتمالی معمولا به همراهان گفته می شود که در اتاق ها بمانند و پزشک نیز برای محافظت از خود از کاور های سربی استفاده می نماید، علت اینکه از این کاور ها برای بیماران استفاده نمی شود احتمال بر هم زدن نتایج عکس ها می باشد.

مدت زمان تحویل نتایج پس از گرفتن عکس رادیولوژی در منزل چقدر است؟

با توجه به اینکه دستگاه های مرکز خدمات پرستاری و پزشکی درمان نو دارای توانایی بالا در تفسیر و خروجی گرفتن از عکس انداخته شده است، نهایت مدت زمان برای تحویل عکس 30 دقیقه می باشد، اسم بیمار و تشخیص، سن و علائم و تاریخ نیز در عکس حک می شود تا روند سیر درمان بیمار کاملا مشخص باشد، در این عکس ها می توان به گرفتن عکس ریه در منزل، گرفتن گرافی شکم در منزل، عکس رادیولوژی ستون فقرات در منزل و موارد مشابه اشاره نمود.

اقدامات قبل از انجام عکس برداری در منزل

به طور معمول عکس برداری رادیوگرافی نیازی به اقدام خاصی ندارد ولی برای انجام دقت بیشتر دستگاه و نتیجه بهتر عکس می توان موارد زیر را قبل از انجام رادیولوژی در منزل انجام نمود:

 • عدم استفاده از لباس های تنگ در حین گرفتن عکس رادیولوژی در منزل.
 • جدا نمودن انگشتر در حین عکس برداری.
 • جدا نمودن گردن بند در حین عکس برداری.
 • خانم ها اگر از سینه بند های فلزی استفاده می نمایند بهتر است که قبل از عکس برداری آن را خارج نمایند.
 • اگر ساعت مچی دارید برای عدم آسیب رسیدن به موتور آن آن را جدا نمایید.

آیا رادیولوژی برای مادران باردار نیز پیشنهاد می گردد؟

آیا رادیولوژی برای مادران باردار نیز پیشنهاد می گردد؟

جواب به این سوال بستگی به نوع بیماری ای که سبب ایجاد خطر برای مادر و جنین می گردد دارد، با انجام ویزیت متخصص زنان در منزل و ارزیابی اولیه به همراه معاینه بالینی مادر، دستوری که متخصص زنان جهت ادامه درمان او می دهد بسیار مهم و حائز اهمیت است، اگر تجویز عکس برداری در منزل برای مادر باردار نوشته شود طبق رعایت پروتکل های عکس برداری مادر باردار در منزل این پروسیجر انجام می گرد ، در مورد خطرناک بودن و بی خطر بودن این پروسیجر نیز باید بگوییم که هر ماده پرتوزا با هر دامنه تابشی که به مادر اصابت کند از طریق جفت احتمال ورود به خون جنین نیز دارد، از طرفی با انجام این پروسیجر درصد بهبودی و درمان مادر نیز بیشتر خواهد شد، به همین علت است که اگر قرار است از مادر باردار عکس برداری رادیوگرافی انجام گردد باید طبق نظر متخصص زنان تهران و دستور او مبنی بر درمان مادر باشد، در این صورت نه تنها این مورد برای مادران پیشنهاد می گردد بلکه برای ادامه درمان آن ها نیاز هم می باشد .

هزینه رادیولوژی در منزل چقدر است؟

قیمت گذاری خدمات درمانی، پزشکی و پرستاری در منزل از سوی مراکز خدمات پرستاری در منزل طبق آیتم های تعرفه گذاری خدمات پزشکی و پرستاری است که وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به این مراکز اعلام می نماید، هزینه رادیولوژی در منزل نیز دقیقا طبق همین مفاد تعرفه گذاری می باشد، لازم به ذکر است که سالانه هزینه ها طبق دستور وزارت بهداشت آپدیت می گردد تا مبلغ اضافی از کاربران این مراکز اخد نگردد، خدمات پرستاری در منزل درمان نو نیز قیمت گذاری های خود را بر همین اساس انجام می دهد، هزینه رادیوگرافی در منزل به صورت پرتابل برای امسال به شرح زیر می باشد:

 • برای گرافی اول 1.200.000 میلیون تومان
 • برای گرافی دوم و تکرار 1.000.000 میلیون تومان
 • برای گرافی سوم و کنترل 800.000 هزار تومان می باشد

شما عزیزان جهت دسترسی به استعلام قیمت عکس برداری در منزل می توانید با شماره های این مرکز تماس گرفته و درخواست خود را مبنی بر قیمت رادیولوژی پرتابل در منزل اعلام نمایید.

نحوه درخواست رادیولوژی پرتابل در منزل تهران به چه طریقی می باشد؟

شما عزیزان برای دریافت خدمات رادیوگرافی در منزل تهران می توانید به دو شیوه خدمات خود را دریافت نمایید:

 • تماس با شماره 02122927270
 • ثبت درخواست از طریق فرم درخواست

از هر دو روش که اقدام به دریافت این خدمات در منزل خود نمایید می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن تجهیزات رادیوگرافی سیار همراه با پرسنل مجرب رادیولوژیست کمتر از 1 ساعت به منزل شما اعزام گردند، این خدمات حتی در ایام تعطیل نیز قابل ارائه و اجرا می باشد و شما به صورت 24 ساعته و شبانه روزی در 7 روز هفته می توانید از این خدمات استفاده نمایید.

رادیوگرافی در منزل تهران با تعرفه بیمه ای

تعرفه بیمه در کاهش هزینه های رادیلوژی

برخی از کاربران مرکز پزشکی درمان نو در حین دریافت خدمات رادیولوژی در خانه درخواست اجرای خدمات با تعرفه بیمه را دارند، باید خدمت شما عزیزان اعلام نماییم که دریافت خدمات رادیوگرافی در خانه تهران با استفاده از تعرفه بیمه ای و پایه قابل اجرا می باشد، شما می توانید از پرسنل اعزامی به منزل جهت اجرای خدمات فیش و فاکتور خدمات را دریافت نمایی تا با استفاده از این فاکتور هزینه های اجرا شده را به آسانی از شرکت بیمه خود دریافت نمایید، در برخی از شرایط شرکت های بیمه ای تا 100% تقبل هزینه ای دارند و در بررخی از موارد نیز بخش بسیاری از هزینه انجام شده را به شما باز خواهند گرداند، اگر تمایل به دریافت این خدمات هم اکنون دارید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

رادیولوژی ریه در منزل بدون نسخه پزشک نیز قابل اجرا است؟

بله، برای دریافت خدمات رادیولوژی قفسه سینه در منزل شما می توانید هم با استفاده از نسخه پزشک متخصص درخواست خود را به اپراتور های درمان نو اعلام نمایید، یا اگر نسخه درمانی در دست ندارید به اپراتور ها اعلام نمایید که بدون نسخه تمایل به دریافت این خدمات دارید، برای تفسیر عکس رادیولوژی در منزل نیز شما عزیزان می توانید از مرکز درمان نو دریافت خدمات نمایید، پس از دریافت عکس ریه در منزل شما از اپراتور اعزامی یا پزشک آنلاین مجموعه می توانید خدمات تفسیر آنلاین این خدمات را نیز درخواست نمایید، همین حالا می توانید جهت دریافت عکس برداری ریه در منزل درخواست خود را به اپراتور ها اعلام نمایید.

رادیولوژی در منزل تهران شبانه روزی

رادیولوژی در منزل تهران شبانه روزی

برای انجام این خدمت مرکز خدمات پرستاری در منزل درمان نو به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته آماده ارائه خدمت به ساکنین تمام مناطق تهران می باشد، خدمات رادیوگرافی در منزل تهران در ایام تعطیل نیز برای کاربران عزیز قابل ارائه و اجرا می باشد و تمامی ساکنان محترم استان تهران بدون محدودیت جغرافیایی می توانند این خدمات را در خانه خود دریافت نمایند، شما عزیزان برای دریافت خدمت رادیولوژی پرتابل در منزل شبانه روزی می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن از این خدمات بهره مند گردید.

faq

سوالات متداول

نیاز به کمک داری ؟ ما به سوالات شما پاسخ داده ایم

شما عزیزان می توانید در هر لحظه از روز حتی در ایام تعطیل درخواست رادیولژی اورژانسی را اعلام نمایید.

رادیولوژی در منزل درمان نو تمام استخوان های بدن را عکس برداری می نماید.

این فرآیند نهایتا تا 30 دقیقه در منزل قابل انجام است.

پرسش و پاسخ درمان نو

اگر سوالی در ذهن دارید یا نظری دارید از طریق فرم زیر ارسال کنید

loader
لطفا صبر کنید
مشاوره
فوری
÷