ثبت درخواست فوری
 • متخصص مغز و اعصاب
  نام و نام خانوداگی
 • شماره تماس
  انتخاب تاریخ
 • تماس فوری با ما
 • کافیست خدمت مورد نیاز خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.

loader
لطفا صبر کنید
متخصص مغز و اعصاب

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل می تواند بر درمان بیماری های مغز و اعصاب مانند: تشنج، اپیلپسی، میگرن و غیره بسیار موثر باشد، برخی از بیماری های مغز و اعصاب که در سنین بالا رخ می دهند مانند: سکته دائم مغزی سبب می شوند که فرد بیمار نتواند برای ویزیت های مداوم نزد پزشک مراجعه نماید، از همین رو انجام ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل می تواند بسیار موثر واقع شود، مرکز مراقبت پرستاری و پزشکی در منزل درمان نو می تواند شما را در این مسیر کمک نماید، با ما همراه باشید تا در مورد تمام ابعاد مختلف بیماری های مغز و اعصاب خدمتتان اطلاعات مفید ارائه کنیم تا در صورت نیاز بتوانید با خیال آسوده متخصص خود را جهت ویزیت در منزل انتخاب نمایید.

call

مراحل ثبت درخواست در سامانه درمان نو

افتخار میکنیم که با خدمات دهی خوبی که داریم، توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم. همیشه در حال بالا بردن کیفیت خدمات و تعداد سفیران درمان نو هستیم تا اعتماد شما را جلب نماییم.
ثبت درخواست من
 • ثبت درخواست ثبت درخواست
  در ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
 • هماهنگی زمان مراجعه هماهنگی زمان مراجعه
  کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی درخواست شما نهایی می‌شود.
 • اعزام همکاران ما اعزام همکاران ما
  نیروی متخصص به منزل یا محل کار شما اعزام شده و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.
 • دریافت نتایج آزمایش دریافت نتایج آزمایش
  در صورت وجود آزمایش نتیجه از طریق کارشناسان ما خدمت شما ارسال میشود.
نیاز به مشاوره داری ؟ ثبت درخواست فوری

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل

یکی از مشکلات اساسی با افزایش سن و کهولت اندام های بدن به خصوص مغز، اختلال در عملکرد این اندام می باشد، با تحقیقاتی که محققان در حیطه مشکلات مغزی انجام داده اند حدود 35% مرگ و میر ها در سنین پیری و کهنسالی مربوط به مشکلات عدیده مغزو اعصاب می شود، از این رو جدی گرفتن مشکلات ناشی از مغز و اعصاب می تواند در بقای عمر و زندگی سالم و بدون دردسر کمک فراوانی نماید، از آن جایی که برخی از مشکلات و بیماری های مغزو اعصاب بدون داشتن علائم خاصی ظاهر می شوند، انجام چکاپ و ویزیت مغز و اعصاب به صورت دوره ای می تواند کمک بسیار بالایی در تشخیص زودهنگام این نوع از بیماری ها داشته باشد، همچنین باید در نظر گرفت که برخی از بیماری های مغز و اعصاب نیز بر اثر بیماری های دیگر مانند فشار خون، دیابت و غیره رخ می دهد، مرکز درمانی پرستاری پزشکی درمان نو با داشتن متخصصین مغز و اعصاب مجرب این شرایط را برای کاربران عزیز خود فراهم نموده که با درخواست ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل به همراه ارسال تجهیزات مورد نیاز برای تشخیص قطعی پزشکان خود از سمت کاربران، هم در تشخیص و درمان زودهنگام مشکلات مغزی و هم در درمان بیماری های مغزو اعصاب در منزل کمک رسان باشد، این مرکز با داشتن بهترین متخصصان مغز و اعصاب در حیطه درمان بیماری های مغز و اعصاب در منزل کمک بسیار بزرگی به کاربران و بیماران خود می نماید، همچنین اگر کاربران عزیز این مجموعه درخواست خدمات هم زمان مانند تست خواب در منزل را نیز داشته باشند، اپراتور های این مجموعه آمادگی لازم جهت اعزام نیرو کارشناس پرستاری همراه با پزشک متخصص مغز و اعصاب را به منزل بیماران داشته تا بتوانند از این خدمات نیز همراه با ویزیت متخصص مغز و اعصاب درمنزل بهره ببرند، با ما همراه باشید تا در مورد هر آن چیزی که از بیماری های مغزو اعصاب نیاز به یادگیری دارید خدمتتان ارائه داده تا در صورت نیاز با بینش و آگاهی لازم اقدام به تشخیص و درمان اینگونه بیماری ها کنید.

متخصص مغز و اعصاب کیست؟

متخصص مغز و اعصاب کیست؟

متخصص مغز و اعصاب به فردی می گویند که با تحصیل آکادمیک در دوره عمومی پزشکی به مدت 7 سال مدرک پزشکی عمومی خود را اخذ و پس از آن برای تحصیل در حیطه تخصصی خود در آزمون تخصص منتخب شده و 2 سال نیز در این آموزش دیده اند، سپس به مدت 2 سال دیگر نیز در بالین بیماران مغز و اعصاب در بیمارستان طرح خود را گذرانده تا اینکه با داشتن علم و آگاهی و مهارت بالا بتوانند به درمان بیماری های مغز و اعصاب بیماران خود بپردازند.

ویژگی های بارز ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل چیست؟

 1. داشتن آگاهی بالا از درمان
 2. داشتن توان کافی برای تشخیص بیماری
 3. دارا بودن خلق و خوی مهربان در برخورد با بیمار خود در منزل
 4. دارای قدرت برنامه ریزی در روند درمانی بیمار به صورت حرفه ای
 5. پیگیری علت بیماری در معاینات
 6. تجویز داروهای مناسب جهت درمان اصولی و کم هزینه
 7. قدرت تجویز بالا با تئجه به تجربه خود جهت انجام آزمایشات تخصصی و مورد نیاز بیمار در منزل
 8. دارای کوریکولوم و تقویم بهداشتی از لحظه معاینه تا درمان نهایی بیمار
 9. دارای برنامه ریزی جهت پیگیری ثانویه بعد از درمان قطعی بیمار
 10. در دسترس بودن در شرایط اورژانسی

وظایف متخصص مغز و اعصاب در ویزیت خود در منزل چیست؟

وظایف متخصص مغز و اغصاب در منزل

هر پزشک متخصص مغز و اعصاب با توجه به تجربه، علم و آگاهی خود دارای وظایفی خاص برای درمان بیماری بیمار خود می باشد، از مهم ترین وظایف متخصص مغز و اعصاب در منزل می توان به:

 • معاینه: اولین وظیفه متخصص مغز و اعصاب معاینه بیمار خود می باشد، با انجام معاینه دقیق با توجه به ابزار خود مانند چکش رفلکس، اتوسکوپ، افتالموسکوپ، نوار مغزی brain tape، نوار عصب عضله Muscle nerve band و غیره پزشک متخصص مغز و اعصاب می تواند علت بیماری را بفهمد و خود و بیمار را برای تشخیص نهایی آماده نماید، گاها برای تایید تشخیص خود پزشک مغز و اعصاب از رادیوگرافی و سونوگرافی در منزل نیز استفاده می نماید.
 • تشخیص: مرحله بعد از معاینه ابتدایی، تشخیص می باشد، متخصص مغز و اعصاب با استفاده از داده هایی که در مرحله قبل به آن ها دست پیدا کرده است اقدام به تشخیص نهایی بیمار می نماید تا با استفاده از تشخیص اقدام بعدی خود یعنی درمان را برای بیمار شروع نماید.
 • درمان: مرحله بعد از تشخیص نهایی مرحله درمان بیماری است، در این مرحله پزشک با استفاده از تجویز دارویی یا کاردرمانی در منزل، فیزیوتراپی در منزل و غیره اقدام به درمان بیمار می نماید، در کنار پزشک معالج مغز و اعصاب در این مرحله همراهان و خود بیمار نیز باید جهت همراهی پزشک در امر درمان هم سو شوند.
 • پیگیری ثانویه: بعد از امر درمان پیگیری های ثانویه جهت جلوگیری از ایجاد و عود مجدد بیماری توسط متخصص مغز و اعصاب شروع می شود، انجام ویزیت های دوره ای در منزل، چکاپ های دوره ای، تعدیل دارویی، تجویز تست های رادیوگرافی مورد نیاز بیمار و غیره می تواند در این مرحله انجام شود.

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل به چند نوع تقسیم می شوند؟

انواع ویزیت مغز و اعصاب در منزل

 1. ویزیت سالمندان: یک دسته از ویزیت متخصصین مغز و اعصاب مربوط می شود به بیماران سالمندی که به صورت دوره ای تحت چکاپ و ویزیت قرار می گیرند، این دسته با توجه به بیماری خود مانند آلزایمر، CVA قدیمی، پارکینسون و غیره تحت درمان دوره ای توسط متخصص مغز و اعصاب قرار می گیرند، نوشتن آزمایشات روتین، چک علائم و سطح هوشیاری، تنظیم دارو ها و غیره می توان در این نوع از ویزیت ها انجام گردد، اگر شما نیز می خواهید برای خود و برای همراهان خود از این نوع ویزیت استفاده نمایید می توانید با مجموعه درمان نو در تماس باشید.
 2. ویزیت اورژانسی: در دسته دیگر از انواع ویزیت متخصصین مغز و اعصاب در منزل، ویزیت اورژانسی قرار می گیرد، در ویزیت اورژانسی زمان اعزام و تجهیزات مورد نیاز با توجه به درخواست شما لحاظ می گیرد، در بیماران حمله نو ظهور سکته مغزی، خونریزی های مغزی و تشنج های نوظهور می توان از این نوع ویزیت به همراه آزمایش اورژانسی در منزل استفاده نمود، در صورتی که با این چنین علائم مواجه هستید هرچه سریعتر با اپراتور های درمان نو تماس حاصل فرمایید.
 3. ویزیت تسکینی: در برخی از بیماران مانند بیماران ALS یا سندروم آمیوتروفیک جانبی و ام اس ای ها ویزیت متخصصین مغز و اعصاب در منزل معطوف به کنترل علائم به همراه روش های تسکینی دارویی و کاردرمانی می باشد، اینگونه بیماری ها با توجه به اینکه در طی زمان طولانی و یا کوتاه رخ داده نوع ویزیت از حالت اورژانسی به تسکینی تغییر کرده و هدف از ویزیت درمان تسکینی و علائم بیماری می باشد، اگر تشخیص بیماری مغز و اعصاب شما به نفع ALS  MS و غیره می باشد می توانید از این نوع خدمات جهت درمان و تسکین درد خود استفاده نمایید. 

چند نوع تخصص برای درمان بیماری های مغز و اعصاب وجود دارد؟

 • تخصص کنترل درد: در این حیطه ویزیت پزشک مغز و اعصاب در منزل معطوف به درمان درد بیمار می باشد، درد در هنگام حرکت، غذا خوردن و غیره را می توان از این طریق در منزل درمان نمود.
 • نورولوژی عروقی: این نوع تخصص مربوط به درمان بیماری های ناشی از اختلالات عروقی مغزی می باشد، در بیمارانی که دچار آنورسیم مغزی، سکته هموراژیک مغزی و غیره شده اند متخصص مغز و اعصاب با گرایش نورولوژی عروقی می تواند تشخیص نهایی را بر مبنای مشکلات عروقی گذاشته و درمان را برای فرد شروع نماید.
 • نورولوژی عضلانی: در برخی کیس های بیماری مانند سندروم گیلن باره Guillain-Barré syndrome، سیستم عضلانی تنفسی فرد نیز دچار اختلال می گیرد، برای تشخیص و درمان این نوع سندروم می توان از ویزیت بهترین متخصص مغز و اعصاب تهران با گرایش نورولوژی عضلانی استفاده نمود.
 • عصب شناسی: یک گرایش مهم در حیطه گرایش های مغز و اعصاب عصب شناسی بالینی می باشد، کنترل درد های میگرنی، درد های مفاصل و دیسک کمر می تواند از حیطه درمانی در این نوع گرایش باشد، شما عزیزان جهت دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید با ما در تماس باشید.
 • نورولوژی خواب: در این گرایش متخصص مغز و اعصاب به بررسی اختلالات مغزی در حین خواب می پردازد، انجام تست خواب در منزل ، تست های تنفسی و الگوی های ایست تنفسی یا آپنه در خواب sleep apnea می تواند از وظایف درمانی متخصص مغز و اعصاب در این گرایش باشد.
 • توانبخشی عصبی: در بسیاری از موارد بیماران کیس های مشکلات اعصاب و روان برای بازیابی توان حرکتی و عصبی خود پس از عمل های وسیع نوروسرجری نیازمند یک نورولوژیست ماهر هستند تا بتوانند توان حرکتی خود را پس از عمل به دست بیاورند، توانبخشی عصبی می تواند تاثیر بسزایی در برگرداندن اعصاب و حرکات منظم پس از جراحی داشته باشد.

مهم ترین علائم بیماری های مغز و اعصاب چیست؟

 • سرگیجه dizziness
 • سرگیجه اجسامی Vertigo
 • حالت تهوع 
 • استفراغ 
 • بی حالی 
 • ضعف 
 • کاهش سطح هوشیاری 
 • سوزن سوزن شدن نوک انگشتان 
 • تاری دید blurred vision
 • دوبینی double vision (دیپلوپیا) 
 • درد شدید عضلانی 
 • اختلال در بلع Swallowing disorder 
 • عدم تقارن دوطرفه اندام ها مانند دوطرف صورت 
 • افزایش فشار خون 
 • کاهش ضربان قلب 
 • تریاد کوشینگ 
 • اختلال در تنفس 
 • قطع تنفس 
 • ایست قلبی 

بیماری هایی که با ویزیت دکتر متخصص مغز و اعصاب در منزل درمان می شود کدام است؟

 • تشنج convulsions: به اختلال ناشی از واحد حرکتی عصبی (نورون) که می تواند علل مختلفی مانند: قند خون پایین، فشار خون پایین، سردرد و غیره باشد تشنج می گویند، یکی از بارزترین و مهم ترین اختلالات بیماری های عصبی تشنج می باشد، در فردی که دچار تشنج شده به قدرتی تکانه های عصبی بالا می رود که گاها می گویند مفاصل بدن فرد قفل می کند، در شرایطی که فرد دچار تشنج گردیده است، آن را آرام به کنار خوابانده، دستمال لای دندان ها قرار دهید ، مجرای تنفسی را باز کنید و در صورت نیاز لباس ها را به آرامی از بدن او خارج نمایید، جهت درمان و تشخیص تشنج می توانید از ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل تهران و اعزام بیمار با آمبولانس خصوصی استفاده نمایید.

درمان تشنج با دکتر مغز و اعصاب

 • صرع epilepsy:با توجه به نکات بالا اگر تشنج درمان نشود تبدیل به تشنج هایی با قدرت بالا و پایین می گردد که صرع نامیده می شود، در فردی که بیش از 2 بار تشنج در ماه و 24 بار در سال دارد به جای تشنج از صرع برای نامگذاری بیماری استفاده می شود، علت صرع نیز همانند تشنج فعالیت سلولی بیش از حد و غیر عادی عصب کورتیکال یا غشای در مغز می باشد، معمولا در افرادی که درمان به موقع به همراه تجویز صحیح دارو توسط پزشک متخصص مغز و اعصاب در منزل انجام می شود تا 2 سال درمان نهایی انجام شده و می توانند داروهای مغز و اعصاب را قطع نمایند، در این بیماران نیز همانند تشنج باید اقدامات مراقبتی مانند درآوردن به آرامی لباس ها، گذاشتن ملحفه بسیار نازم بین دندان ها جهت جلوگیری از گاز گرفتن زبان و برقراری مسیر تنفس با پهلو کردن فرد صورت بگیرد، در صورتی که نیاز به درخواست آمبولانس خصوصی دارید نیز می توانید با ما در تماس باشید.

حمله صرع و درمان با دکتر مغزواعصاب

 • سردرد Headache: سردرد ها از بیماری های رایج عصبی می باشند که افراد زیادی در طول زندگی آن ها را تجربه می کنند، مهم ترین سردرد هایی که سبب اختلال در کارکرد روزانه افراد می شود:
 1. سردرد تنشی: ناشی از تنش و استرس های روزانه می باشد.
 2. سردرد خوشه ای: این نوع سردرد معمولا دور یک چشم را درگیر می کند و در خانم ها بیشتر است.
 3. سردرد میگرنی: از مهم ترین سردرد های ممکن، سردرد میگرنی می باشد، میزان ابتلا به این نوع سردرد به علت استرس، آلودگی هوا، غذای نامناسب و غیره بسیار ربه افزایش است.
 4. سردرد حین خواب یا هایپنیک: این نوع سردرد در حین خواب رخ داده و علت اصلی آن می تواند اضافه وزن، استرس، بی خوابی های گذشته، کم آبی و غیره باشد.
 5. سردرد دارویی: این نوع از سردرد ها ناشی از مصرف بیش از حد داروها می تواند باشد، در افرادی به خصوص از آنتی بیوتیک ها استفاده می نمایند این نوع سردرد بسیار شایع است.
 6. سردرد های سینوسی: به این نوع سردرد، سردرد سینوزیتی هم می گویند، ایجاد عفونت در یک یا چند سینوس می تواند عامل ایجاد این نوع از سردرد ها باشد.
 7. سردرد های غذایی: برخی غذاهای پرچرب با چربی بالا می توانند تاثیر بالایی در ایجاد سردرد های غذایی داشته باشند.
 8. سردرد ناشی از مصرف قهوه: سردرد های کافئینی به علت افزایش انتقال پیام های عصبی می تواند سبب ایجاد سردرد در افراد وابسه به کافئین گردد.
 9. سردرد های ناشی از کم آبی: در کم آبی های کوتاه مدت تا بلند مدت احتمال ایجاد سردرد ناشی از فقدان آب کافی بدن وجود دارد.
 10. سردرد ناشی از عفونت ها: بسیاری از میکروارگانیسم ها می توانند سبب ایجاد سردرد در افراد گردند.

سردرد و درمان با دکتر مغزواعصاب

 • آلزایمر  Alzheimer: به کوچک شدن غشای سلول های مغزی ناشی از کهولت سن، استرس، عدم استفاده کافی از مغز و غیره آلزایمر می گویند، علائم مهم آلزایمر را می توان به عدم تعادل بدن، خستگی و ضعف عضلات، سفتی عضلات و ماهیچه ها، دشواری در کنترل ادرار و مثانه و غیره نسبت داد، اگر درمان آلزایمر و علائم اولیه آن به موقع انجام پذیرد خطرات بعدی کمتری بیمار را تهدید خواهد کرد، برای درمان آلزایمر در منزل می توانید از ویزیت فوق تخصص مغز و اعصاب در منزل بهره ببرید.

آلزایمر

 • مشکلات تکلمی Speech problems: یکی بیماری های دیگر مغز و اعصاب مشکلات تکلمی است که می تواند ناشی از سکته های گذرا یا دائمی مغزی باشد، در این شرایط فرد می تواند به صورت کلی یا جزیی تکلم واضح خود را از دست بدهد، علل دیگر اختلالات کلامی گذرا را می توان به PTST یا ترس بعد از سانحه مانند سوانح رانندگی و یا ترس و مقابله با فوبیا ذهنی phobia قلمداد نمود، برای درمان این نوع اختلال می توان از گفتار درمانی بعد از درمان بیمار توسط متخصص مغز و اعصاب در منزل استفاده کرد.
 • ترمور اندام ها body tremors: ترمور به لرزش می گویند ، ترمور اندام یعنی لرزش اندام هایی مانند دست و پا که می تواند به دلایل مختلف پیش بیاید، از دلیل های مهم در ترمور اندام می توان به سکته گذرا مغزی TIA، سکته کامل مغزی CVA، پارکینسون و یا آزایمر و تشنج اشاره نمود، از آن جا که لرزش اندام ها یک نشانه بیماری مغزی به حساب می آید درمان علت اصلی آن می تواند به برطرف شدن این مشکل کمک نماید.

ترمور اندام ها

 • اختلالات خواب: اختلال در خواب در بیماران مغز و اعصاب معمولا به صورت خواب زیاد خود را نشان می دهد، خواب زیاد می تواند بیشتر از 8 ساعت در طول شبانه روز تا 18 ساعت نیز ادامه دار باشد، این اختلال سبب می شود تا فرد به سرعت دچار ضعف عضلانی ، ضعف در بلع و تغذیه و غیره گردد، علت این اختلال نیز می تواند به دلایل مختلف آسیب های مغزی مانند سکته مغزی، پارکینسون مغزی، آلزایم مغزی و غیره باشد، برای برطرف نمودن این اختلال می توان از داروهایی مانند مدافنیل Modafinil با دوز هایی که متخصص مغز و اعصاب پیشنهاد می دهد استفاده نمود.
 • ام اس Multiple Sclerosis: در این بیماری غشای دیواره سلول های عصبی (میلین ها) که نقش محافظتی و سپر برای سلول های عصبی دارند توسط سیستم ایمنی بدن خورده و از بین می روند، در این شرایط فرد دچار ضعف در سیستم حرکتی و حرکت می گردد، از علائم دیگر این بیماری می توان به سوزن سوزن شدن نوک انگشتان دست ها و پاها، احساس سبکی در ناحیه تحتانی کمر، بی حالی و غیره اشاره نمود، تشخیص و درمان این بیماری در صورتی که زودهنگام رخ دهد می تواند تاثیرات مخرب بالایی داشته باشد، جهت استفاده از خدمات وصل سوند در منزل نیز می توانید با ما در تماس باشید.

ام اس

 • آنوریسم مغزی Brain aneurysm:در این بیماری دیواره عروق مغزی که از نوع شریان هستند به دلیل فشار بالای خون در طول مدت زمان، دچار نازکی شده سبب پاره شدن دیواره آن ها می گردد، اگر عروقی مانند شریان دچار پارگی گردد، خون در بطن ها در ابتدا جمع و به مرور سبب کاهش سطح هوشیاری و حتی مرگ نیز می شود، در بسیاری از افرادی که به صورت ناگهانی دچار مرگ شده اند، متاسفانه با بررسی ها مشاهده شده است که دیواره عروق مغزی نازک و خونریزی ناشی از آنوریسم رخ داده است، در این شرایط اورژانسی شما می توانید از خدمات ویزیت فوق تخصص مغز و اعصاب در منزل بهره برده تا علت کاهش سطح هوشیاری برای بیمار مشخص شود.

آنوریسم مغزی

 • سندرم توره Tourette syndrome: یک نشانگان بیماری است که در آن فرد دچار تیک عصبی می گردد ، تیک های عصبی می تواند به صورت حرکتی، ساده و پیچیده باشد، از نمونه تیک های عصبی می توان به چشمک زدن دائمی یک یا هر دو چشم، صدای ناهنجار صورتی در حالت ایستاده و خوابیده به صورت خر خر، بالا انداختن شانه ها، تکان دادن دست، صاف کردن گلو، بوکشیدن و غیره اشاره نمود، درمان قطعی برای این نشانگان وجود ندارد ولی اگر میزان آن ها بیشتر از شود می توان از داروهای عصبی و شک کننده عضلات استفاده نمود.
 • بیماری ALS: نام کامل این بیماری اسکلروز جانبی آمیوتروفیک می باشد، در این بیماری عصبی عضلات، عصب های متصل به عضله و سایر انتقال دهنده های عصبی دچار درگیری می شود، دو نوع ALS وجود دارد که:
 1. Limb onset ALS:زمانی است که بیماری در پاها و دست ها رخ می دهد و در آن حرکات حرفه ای عضلات و دست ها از بین می رود.
 2. Bulbar onset ALS:زمانی است که اختلالات عصبی به صحبت کردن و غذا خوردن انتقال پیدا می کند.

از علائم این بیماری می توان به گرفتگی عضلات، سفتی عضلات، لکنت زبان، مشکل در جویدن و بلع و سختی تنفس اشاره نمود، متاسفانه درمان قطعی برای این بیماری وجود ندارد ولی کنترل علائم می تواند تاثیر بالایی در بقای فرد داشته باشد، جهت ویزیت دوره ای بیمار ALS خود می توانید از خدمات ویزیت دکتر مغزو اعصاب در منزل استفاده نمایید

 • مننژیت meningitis: مننژیت یک نوع بیماری عفونی است که پرده های اطراف مغز یا مننژ را درگیر می کند، به طور معمول به دلیل غشای کامل مشبک و نیمه تراوای پرده های مغزی امکان ورود باکتری و سایر میکروارگانیسم ها به داخل آن وجود ندارد، ولی در مواقعی که شدت بیماری ناشی از میکروارگانیسم بالا باشد احتمال ورود باکتری و ویروس به داخل پرده مغز وجود دارد، اگر باکتری و ویروس و سایر میکروارگانیسم ها به نزدیکی مغز و نخاع بروند، سبب اختلال در عملکرد مغز و نخاع خواهد شد، از این رو احتمال کاهش سطح هوشیاری، تشنج و کما بالا می رود، زمانی که به سرماخوردگی و سایر بیماری های علامت دارد دچار شده اید و این بیماری ها سبب کاهش سطح هوشیاری در شما گشته است، می توانید از خدمات ویزیت بهترین متخصص مغز و اعصاب در منزل استفاده نمایید.
 • میگرن Migraine: یک نوع سردرد به حساب می آید که دارای 6 فاز محرک برای ایجاد سردرد می باشد، میگرن به صورت کلی به 4 نوع تقسیم می شود که:
 1. میگرن نیمه فلجی: سبب اختلال در بینایی می شود
 2. میگرن شکمی: در کودکان سبب مشکلات گوارشی می شود
 3. میگرن چشمی: سردرد شدید همراه با درد چشم ها به طور معمول برای اکثریت مردم از این نوع است
 4. میگرن مزمن: حملات بی وقفه و پشت سر هم پس از ابتلا به آن

تشابه سردرد های ناشی از میگرن می تواند به صورت هندسی: ممتد در یک خط، دایره ای، شروع از یک نقطه و انتقال آن به دایره های پشتی و برعکس، یک طرفه، چند جهته و غیره باشد، در هر صورت درد های میگرنی می تواند در برخی از افراد از 1 ساعت تا چند روز ادامه دار باشد، از طرفی برخی از درد های میگرنی می تواند عملکرد روزانه فرد را نیز دچار اختلال نماید، درمان با داروهای ایمیترکس، توسیمرا و مگزالت می تواند در کاهش درد های میگرنی موثر باشد، الته گستره درمان درد های میگرنی بسیار بالا است که با ویزیت متخصص مغز و اعصاب می توان رهنمود های کافی را به دست آورد.

درمان میگرن

راه کار های تشخیصی در ویزیت دکتر مغز و اعصاب در منزل چیست؟

 • آزمایش:گرفتن آزمایش در منزل یکی از راه های تشخیص مهم در بیماری های مغز و اعصاب می باشد، با انجام آزمایشاتی مانند:
 1. چک سطح پرولاکتین
 2. چک مایع مغزی و نخاعی
 3. آزمایش پتانسیل برانگیخته

و غیره می توان به اختلالات بیماری های مغز و اعصاب پی برد.

 • عکس برداری: یک راه مهم دیگر در تشخیص بیماری های مغز و اعصاب انجام عکس برداری از مغز است، مهم ترین عکس برداری هایی که می توان از طریق آن نوع بیماری مغزی را تشخیص داد به ترتیب:
 1. عکس ایکس ری XRAY
 2. MRI
 3. CT SCAN
 4. اسکن هسته ای مغز 

و غیره می باشد که با درخواست رادیوگرافی در منزل را می توان آن را در منزل شما انجام داد.

 • نوار مغز: نام دیگر این تست الکتروانسفالوگرام یا EEG می باشد، در این تست متخصص مغز و اعصاب با اتصال الکترود هایی با مقاومت پایین و جریان بالا ولی ولتاژ کم به سطح مغز، فعالیت الکتریکی مغز را پایش می کند، طبق روتین یک نوار مغز دارای مشکل تمایزاتی با یک نوار مغز طبیعی دارد که با تفسیر آن توسط پزشک معالج می توان نوع اختلال را شناسایی نمود، جهت انجام نوار مغز در منزل می توانید با ما در تماس باشید.
 • نوار عصب عضله: نام دیگر این تست EMG می باشد، نوار عصب عضله نشاندهنده نوع فعالیت عضلات و درگیری اعصاب متصل به عضله می باشد، در این تست نحوه و میزان فعالیت بر اساس معیار الگو پایش می گردد.
 • میلوگرافی: یک روش رادیوگرافی می باشد با تزریق ماده حاجب به فرد بیمار، میزان فعالیت و سالم بودن نخاع سنجش می گردد ، مثلا برای تشخیص درگیری نخاع می توان از این روش استفاده نمود.
 • پلی سومنوگرافی: در بیمارانی که بعد از حوادث مغزی و نخاعی دچار اختلالات خواب شده اند از تکنیک PSG یا پلی سومنوگرافی استفاده می شود، با استفاده از این تکنیک می توان متوجه شد که مرکز اختلال خواب کدام قسمت از مغز می باشد که بتوان آن را درمان نمود.
 • الکترونستاگموگرفی: در بیمارانی که دچار صدمات مغزی می شوند اختلال در حرکات چشمی نیز امکان دارد ایجاد شود، معمولا در این بیماران با چرخاندن سر، چشم ها هم راستا با زاویه سر حرکت می کند، در صورتی که در افراد سالم از لحاظ مغزی حرکات چشم ها بر خلاف حرکات سر است، به این نوع از بیماران چشم عروسکی doll eyes نیز می گویند،  در روش Electronystagmography با استفاده از ابزار خاص متخصص مغز و اعصاب به بررسی اختلالات ناشی از ضربه سر و حرکات چشم تحقیق می کند، عصب های وستیبولار و اوکولوموتور از مغز اگر دچار آسیب شده باشند این عوارض ایجاد می شود.

10 راهکار اصلی برای جلوگیری از مشکلات مغز و اعصاب

10 راهکار اصلی برای جلوگیری از مشکلات مغز و اعصاب

 1. ورزش کردن
 2. عدم استفاده از سیگار  قلیان و سایر دخانیات
 3. رژیم غذایی مناسب
 4. کنترل فشار خون
 5. کنترل دیابت
 6. خودداری از نوشیدن مشروبات الکلی
 7. استرس 
 8. بی خوابی 
 9. فشار کاری بالا
 10. عدم چکاپ دوره ای

بعد از ویزیت متخصص مغز و اعصاب تهران چند نوع کاردرمانی توصیه می شود؟

 • کاردرمانی جسمی
 • کاردرمانی حسی
 • کاردرمانی درکی و حرکتی
 • کار درمانی ذهنی
 • گفتار درمانی
 • کاردرمانی تسکینی

مزایای بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب بزرگسالان در تهران چیست؟

 1. جلوگیری از اتلاف وقت 
 2. صرفه جویی در هزینه 
 3. جلوگیری از انتقال آلودگی از محیط درمانی به منزل 
 4. درخواست شبانه روزی ویزیت 
 5. دسترسی آسان به بهترین متخصص مغز و اعصاب تهران 
 6. پشتیبانی 24 ساعته متخصص پس از ویزیت خود 
 7. ارتباط گیری بهتر و آسان تر جهت معاینه دقیق با پزشک معالج 
 8. تشخیص و درمان بهتر به علت آرامی محیط خانه نسبت به مراکز درمانی 
 9. استفاده از خدمات هم زمان مانند ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی، تزریق عضلانی در منزل، تست خواب در منزل، فیزیوتراپی در منزل و غیره

گیرندگان خدمت ویزیت متخصص مغز اعصاب در منزل چه کسانی هستند؟

 • سالمندان: سالمندان با توجه به حساسیت جایگاه درمانی آن ها و همچنین عدم توانایی در حرکت برخی از آن ها به دنبال مشکلات مغز و اعصاب، یکی از بهترین گیرندگان خدمت ویزینت متخصص در منزل می باشند، با انجام به موقع در درمان اول و ویزیت های دوره ای این افراد می توان امید به زندگی و سلامتی را به آن ها و خانواده آن ها برگرداند.
 • مردان:آقایان عزیز به دنبال مشغله کاری و نداشتن زمان کافی برای اتلاف آن در ترافیک، ویزیت، نشتن در صف نوبت مراکز درمانی و غیره نیز از گروه مهم در دریافت خدمات ویزیت متخصص مغز و اعصاب می باشند، این دسته معمولا به علت سختی کار و زندگی دچار سردرد های خفیف تا شدید مانند درد های میگرنی می شوند، برای دستیابی به بهترین متخصص مغز و اعصاب بزرگسالان در تهران می توانید با مرکز خدمات درمانی و پرستاری درمان نو در ارتباط باشید.
 • زنان: زنان نیز معمولا به علت درد های میگرنی سر، درد های دوره ای به خصوص در دوران منس (پریودی) نیاز فوری به متخصص مغز و اعصاب برای تجویز داروی آرامبخش دارند، از این می توانند جهت دریافت این خدمات با ما در تماس باشند.
 • کودکان: دسته مهم دیگر از گیرندگان خدمات ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل کودکان هستند، کودکان عزیز به علت ترس و استرس در مواجهه با مراکز درمانی و مطب پزشکان تمایلی برای حضور در این مراکز و درمان بیماری خود را ندارند از این رو برای درمان آن ها می توان از ویزیت متخصص مغز و اعصاب کودکان در منزل استفاده کرد، امن ترین و آرام ترین مرکز دنیا برای هر کودک در اتاق او می باشد، پس برای انجام تشخیص و درمان بیماری او می توان از این نوع ویزیت ها در خانه استفاده کرد.

ویزیت مغزواعصاب کودکان در منزل

هزینه ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل تهران چقدر است؟

تعرفه ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل با توجه به ابلاغیه هیئت وزیران برای قیمت گذاری خدمات پزشکی در منزل تهران که به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ارائه و این نهاد آن را به مراکز خدمات پرستاری و پزشکی در منزل ابلاغ می نماید محاسبه می گردد و از آن جایی که این قیمت گذاری سالانه نیز به روز رسانی می گردد، شما عزیزان می توانید استعلام قیمت را به صورت مستقیم از اپراتور های درمان نو پیگیری نمایید، هزینه ویزیت مغز اعصاب در منزل برای امسال 2.000.000 میلیون تومان می باشد، توجه داشته باشید استفاده از خدمات هم زمان مانند اخذ رایودگرافی در منزل و غیره می تواند بر این قیمت تاثیر گذار باشد.

چرا ویزیت مغز و اعصاب شبانه روزی را از درمان نو درخواست نماییم؟

 • وجود پزشکان مجرب و حاذق در درمان بیماری های مغز و اعصاب در این مجموعه
 • امکان استفاده از خدمات هم زمان در این مجموعه
 • امکان پیگیری 24 ساعته
 • دریافت خدمات شبانه روزی و 7 روز هفته
 • امکان ثبت درخواست حتی در روز های تعطیل سال
 • اعزام بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب کمتر از 1 ساعت به محل 
 • پیگیری مستقیم مجموعه جهت درمان، تشخیص و معالجه 
 • رضایت سنجی از درمان 
 • پیگیری مجموعه درمان نو جهت درمان ثانویه در صورت بروز بیماری 
 • دارا بودن مجوز رسمی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی

ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل تهران شبانه روزی

ویزیت مغز و اعصاب شبانه روزی تهران

کاربران عزیز مجموعه خدمات درمانی پزشکی و پرستاری درمان نو می توانند جهت دریافت خدمات ویزیت پزشک مغز اعصاب در منزل به صورت شبانه روزی با اپراتور های این مرکز در تماس باشند، لازم به ذکر است که این خدمات در کل استان تهران قابل ارئه و دریافت از جانب شما عزیزان خواهد بود، حتی در ایام تعطیل سال نیز می توانند بیماران عزیز با شماره گیری یا ثبت درخواست اینترنتی بهترین پزشک متخصص مغز و اعصاب را بر بالین بیمار خود در کمتر از 1 ساعت احضار نمایند، اگر تمایل به دریافت این خدمات را دارید هم اکنون با ما در تماس باشید.

faq

سوالات متداول

نیاز به کمک داری ؟ ما به سوالات شما پاسخ داده ایم

بله، انجام معاینات کامل همراه با ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل قابل انجام می باشد.

ابتدا وارد سایت شده و سپس به طریق تلفنی یا ثبت درخواست سیستمی اقدام نمایید.

بله، نهایتا تا 2 ساعت پس از تماس با مرکز و یا ثبت درخواست پزشک در منزل می باشد.

پرسش و پاسخ درمان نو

اگر سوالی در ذهن دارید یا نظری دارید از طریق فرم زیر ارسال کنید

loader
لطفا صبر کنید

پرسش و پاسخ های شما

 • user محمدزاده
  ممنون اطلاعات کافی و جامع بود من چندین بار از شما خدمات گرفته ام واقعا باانصاف هستید
  6 مهر 1402 پاسخ به دیدگاه
مشاوره
فوری
÷