ثبت درخواست فوری
 • بخیه زدن و کشیدن بخیه
  نام و نام خانوداگی
 • شماره تماس
  انتخاب تاریخ
 • تماس فوری با ما
 • کافیست خدمت مورد نیاز خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.

loader
لطفا صبر کنید
بخیه زدن و کشیدن بخیه

جراحت، تصادف و آسیب های دیگر از مواردی می باشند که هر یک می توانند سبب ایجاد جراحت یا پارگی در یک یا چند اندام گردند، این پارگی می توان به صورت عمقی یا سطحی ایجاد گردد و در هر صورت باید سریعا جهت جلوگیری از ایجاد عفونت و آسیب های دیگر اقدام نمود، خدمات بخیه زدن و کشیدن بخیه در منزل می تواند خدمتی بسیار کارآمد و سودمند باشد که به راحتی می توان آن را در هر شرایط اورژانسی تنها با یک تماس با مرکز درمان نو دریافت نمود، پرستاران و پزشکان مرکز درمان نو آماده خدمت گذاری به شما عزیزان هستند و در این مسیر می توانند کمک رسان شما عزیزان باشند، با ما تا انتهای مطالب همراه باشید تا هر آن چیزی که از خدمات بخیه زدن و کشیدن بخیه نیاز دارید را خدمتتان ارائه نماییم.

call

مراحل ثبت درخواست در سامانه درمان نو

افتخار میکنیم که با خدمات دهی خوبی که داریم، توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم. همیشه در حال بالا بردن کیفیت خدمات و تعداد سفیران درمان نو هستیم تا اعتماد شما را جلب نماییم.
ثبت درخواست من
 • ثبت درخواست ثبت درخواست
  در ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
 • هماهنگی زمان مراجعه هماهنگی زمان مراجعه
  کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی درخواست شما نهایی می‌شود.
 • اعزام همکاران ما اعزام همکاران ما
  نیروی متخصص به منزل یا محل کار شما اعزام شده و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.
 • دریافت نتایج آزمایش دریافت نتایج آزمایش
  در صورت وجود آزمایش نتیجه از طریق کارشناسان ما خدمت شما ارسال میشود.
نیاز به مشاوره داری ؟ ثبت درخواست فوری

بخیه زدن و کشیدن بخیه در منزل

بخیه زدن در خانه

به دنبال بسیاری از جراحی ها، پارگی های اندام، بریدگی ها و سایر اتفاقاتی که در طول روز می تواند برای هر یک از ما اتفاق بیفتد نیاز به بازسازی عضور آسیب دیده وجود دارد، این بازسازی می تواند از طریق مختلف مانند: جراحی و ترمیم عضو، بخیه زدن و بستن ناحیه باز شده و کمک به بهبود آن و موارد دیگر باشد، خدمات بخیه زدن و کشیدن بخیه در منزل یکی از موارد مهمی است که بدون آن که نیاز باشد هزینه و زمان زیادی صرف رساندن خود به مراکز درمانی داشته باشیم در منزل و به آسانی اجرا گردد، مرکز درمان در خانه  درمان نو با دارا بودن پرستاران مجرب و دستور پزشک می تواند این خدمت را در خانه شما اجرا نماید، شما می توانید با درخواست اعزام پرستار به منزل در کوتاه ترین زمان ممکن این خدمت را دریافت نمایید، با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا هر آن چیزی که در رابطه با زدن و کشیدن بخیه نیاز دارید را خدمتتان ارائه نماییم.

بخیه چیست؟

بخیه چیست؟

بخیه به پروسیجر و روش جراحی می گویند که فرد توسط آن دو بافت از هم جدا شده خود که علت آن می تواند ناشی از اعمال جراحی یا آسیب های وارد شده در تصادفات، چاقوخوردگی و موارد مشابه باشد را با استفاده از نخ و سوزن مخصوص به هم پیوند دهد، این چسباندن سبب می شود تا دو بافت در کنار هم دیگر اتصال مجدد داشته باشند و فرآیند بازسازی سلول ها و ایجاد درم و اپیدرم رخ دهد، انواع مختلفی از بخیه ها وجود دارد که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت، این فرآیند را پزشک در منزل با استفاده از مهارت های آموزش دیده یا پرستار با استفاده از تجربه درمانی خود اجرا می نماید.

انواع بخیه ها کدامند؟

به طور کلی دو نوع بخیه برای فرآیند بخیه زدن وجود دارد که به موارد زیر تقسیم می شوند:

 1. بخیه جذبی: بخیه هایی که پس از زدن آن ها خود به خود جذب می شوند را بخیه جذبی می گویند همانند: جراحی های قلب و عروق، جراحی های شکم و موارد مشابه.
 2. بخبه غیر جذبی: بخیه غیر جذبی به بخیه ای می گویند که پس از زده شدن نیاز به کشیدن نیز دارد و در صورتی که کشیده نگردد جذب نمی شود و باقی خواهد ماند همانند: بخیه دندان، بخیه های سطح پوست و موارد دیگر.

انواع مختلف بخیه ها از نظر جنس کدام اند؟

 • نخ بخیه سیلک
 • نخ بخیه کرومیک
 • نخ بخیه نایلون
 • نخ بخیه ویکریل
 • الیاف 
 • فلزی
 • دکسون
 • مکسون پلی دی اکسانون
 • کلاژن
 • پروپیلین

روش های مختلف بخیه زدن به چه صورت است؟

 • بخیه پیوسته یا یکسره Continuous: در این نوع بخیه ابتدا یک گره در سر بخیه ایجاد شده و با همان نخ بدون آن که نیاز باشد، برشی در نخ ایجاد شود فرآیند بخیه ادامه می یابد، پس از اتمام بخیه در انتهای پارگی یک گره محکم نیز زده می شود و به این طریق دو بافت جدا شده به هم متصل می گردند.

عکس بخیه یکسره یا کانتینیو

 • بخیه منقطع یا Disconnected: این نوع بخیه برای جراحاتی است که نیاز به فشار بیشتری برای تقویت پیوند وجود دارد، به طور ساده تر بخواهیم بگوییم در پوست سر که احتمال نشت خون و باز شدن بخیه وجود دارد از بخیه منقطع استفاده می نماییم، بخیه منقطع به این صورت است که هر بار پس از بخیه خوردن گره محکم زده می شود و از این طریق استحکام بیشتری به دو لبه بافت وارد می شود و سپس نخ بخیه نیز بریده می گردد، به همین صورت بخیه زدن به طول جراحت ادامه دار می شود تا به طور کامل دو طرف بافت به هم پیوند بخورند، حتما شما نیز شنیده اید که فردی بخیه زده و تعداد آن 10 عدد بوده! در واقع این بخیه از نوع بخیه منقطع بوده است.

عکس بخیه منقطع

 • بخیه پنهان یا دفن شده Buried: این نوع بخیه برای بافت هایی است که عمودی دچار جراحت و پارگی شده اند، این نوع از زخم ها برای اتصالشان نیاز به بخیه از نوع دفن شده دارند، نخ بخیه پنهان باید از نوع جذبی باشد زیرا گره ها داخل بافت خواهد ماند و در واقع دفن خواهند شد.

عکس بخیه دفن شده

 • بخیه عمیق Deep: این نوع بخیه نیز برای بافت های داخلی اجرا می گردد و برای انجام آن باید از نخ قابل جذب استفاده نمود.

عکس بخیه عمیق

 • بخیه کیسه ای Bag: در این نوع از بخیه ها دیگر از عرض، بخیه انجام نمی گیرد و در عوض بخیه زدن از طول صورت می گیرد، با چند بخیه دو طرف بافت کنار هم قرار می گیرد تا فرآیند بهبود زخم انجام گردد، برای بخیه های کیسه ای از نخ های غیر قابل جذب استفاده می نماییم.

عکس بخیه کیسه ای

 • بخیه زیر جلدی یا Subcutaneous:در این نوع از بخیه که با نخ بخیه قابل جذب هم انجام می شود فرآیند زدن بخیه از زیر پوست صورت می گیرد، این نوع بخیه به صورت پیوسته در زیر پوست صورت می گیرد تا آثاری از آن بر روی پوست تا جایی که امکان دارد نماند، از این روش در بهبود فرآیند زخم های زیبایی استفاده می گردد.

عکس بخیه زیر پوستی

انواع بخیه زدن برای بافت آسیب دیده به چه صورت است؟

 1. بخیه سزارین: این نوع بخیه با استفاده از نخ بخیه قابل جذب برای بستن دو طرف پرینه و همچنین شکم استفاده می شود، این نوع بخیه نیاز به کشیدن ندارد و مراقبت از آن نیز به صورت روتین و شستشوی استریل با بتادین و سرم شستشو هر روز 3 بار می باشد، البته نظر پزشک متخصص زنان نیز بسیار موثر می باشد.
 2. بخیه داخل بینی: این بخیه به صورت مخفی زده شده و از نخ غیر جذبی استفاده می شود، این بخیه پس از ترمیم معمولا تا 21 روز بعد از عمل بنا به دستور پزشک در منزل با کلینیک قابل جداسازی و کشیدن است.
 3. بخیه زیبایی: بسته به این که چه نوع عمل زیبایی را انجام داده اید متفاوت می باشد، به طور مثال در برخی از عمل های زیبایی مثل لیفت بالای چشم بخیه باید کشیده شود ولی بلفاروپلاستی ها قابل جذب هستند و معمولا تا 3 هفته یا 21 روز خود به بافت چسبیده جذب می گردند.
 4. بخیه دندان: بخیه دندان به دلایل مختلف همانند: جراحی دندان، کشیدن دندان عقل و موارد مشابه ایجاد می گردد، بخیه دندان از نوع بخیه های غیر قابل جذب بوده و برای کشیدن آن می توان از خدمات کشیدن بخیه دندان در منزل یا کلینیک ها استفاده نمود.
 5. بخیه زدن انگشت دست: بخیه زدن انگشت دست نیز به دلیل آسیب های وارده به انگشت دست همانند جراحات یا پارگی بر اثر اصابت چاقو انجام می شود، در این بخیه از روش های پیوسته و منقطع استفاده می گردد و نخ مورد استفاده در این نوع بخیه ها نیز به صورت نخ های غیر قابل جذب می باشد.
 6. بخیه زدن شکم: در بخیه های شکم اگر آسیب های وارده بر سطح پوست باشد نوع آن می توان به صورت بخیه کیسه ای، منقطع و یا پیوسته صورت بپذیرد، در برخی موارد استفاده از بخیه دفن شده نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در همه این موارد نخ بخیه از نوع غیر قابل جذب می باشد ولی اگر در بخیه شکم از نوع عمقی و حاصل جراحی های روده، آپاندیس و موارد مشابه باشد نخ بخیه از نوع قابل جذب خواهد بود.
 7. بخیه زدن رگ دست: بخیه زدن رگ دست به دلایل مختلف همانند: خودکشی ها، آسیب های وارده به رگ دست و موارد مشابه قابل اجرا می باشد، در این نوع از انواع بخیه متخصص عروق با استفاده از بخیه های قابل جذب دو رگ آسیب دیده را با ظرافت خاصی کنار هم متصل می نماید.
 8. بخیه پوست سر:در بخیه پوست سر از نوع منقطع استفاده می شود، این بخیه باید دارای فشار بالا باشد تا بتواند در طول پیوند مقاومت خود را حفظ نماید، این نوع بخیه از جنس غیر قابل جذب می باشد.
 9. بخیه تعویض مفصل زانو: در بخیه تعویض مفصل زانو بخیه از نوع غیر قابل جذب بوده و پس از طی شدن 14 الی 21 روز باید بقیه کشیده شود.
 10. بخیه تعویض مفصل هیپ یا لگن: این نوع از بخیه نیز دارای دو نوع نخ بخیه می باشد که جراح متخصص ارتوپدی از آن استفاده می نماید، نخ های بخیه داخلی که از نوع جذبی و نخ های سطح پوستی که قابل کشیدن می باشند.

تجهیزات مورد نیاز برای بخیه زدن کدام است؟

تجهیزات مورد نیاز برای بخیه

در این قسمت می خواهیم در رابطه با تجهیزات مورد نیاز برای بخیه زدن بیشتر صحبت نماییم، معمولا برای بخیه زدن در منزل می توان از تجهیزات زیر استفاده نمود:

 • گالیپاد
 • رسیور
 • سوزن گیر
 • پنس
 • پنست
 • قیچی
 • چسب پانسمان
 • گاز استریل
 • سرنگ
 • نخ بخیه مورد نیاز
 • بتادین
 • سرم شستشو
 • لیدوکائین
 • دستکش لاتکس
 • دستکش استریل

فرآیند استفاده از بخیه زدن در منزل یک پروسیجر حرفه ای است و برای انجام آن پیشنهاد می کنیم تا از خدمات پرستاری در منزل درمان نو استفاده نمایید.

مراقبت لازم پس از بخیه زدن چیست؟

مراقبت از زخم بخیه شده

از مهم ترین مراقبت های لازم پس از بخیه زدن می توان به:

 1. عدم فشار اضافی روی زخم بخیه شده
 2. کنترل زخم از نظر ظاهری
 3. کنترل زخم از نظر بو
 4. کنترل زخم از نظر تورم 
 5. بررسی زخم از این بابت که دچار خونریزی شده است یا خیر؟ برای این کار می توانید به پانسمان زخم توجه نمایید
 6. عدم تماس با آب و مایعات دیگر 
 7. کنترل خشک ماندن پانسمان تا از ایجاد عفونت جلوگیری نماید
 8. اگر پانسمان دچار گسستگی و باز شدگی شده از پرستار اعزامی و یا پزشک مرکز درمان نو درخواست راهنمایی داشته باشید
 9. سعی کنید تا 1 روز به حمام نروید زیرا تا 1 روز پس از زدن بخیه زمان مناسب برای ایجاد پیوند اولیه است و با باز کردن پانسمان و حمام رفتن احتمال از دست رفتن این مورد بسیار بالا خواهد بود
 10. پس از اینکه ظاهر زخم بعد از 48 ساعت طبیعی به نظر آمد فرآیند پانسمان را تا خشک شدن زخم ادامه دهید
 11. پس از خشک شدن زخم نیاز به پانسمان نیست و می توانید زخم را در معرض هوا قرار دهید تا به شرایط طبیعی بازگردد، در این میان می توانید با استفاده از صابون های ملایم و یا شامپو بدن تمیز سازی سطح زخم و بخیه را انجام دهید

بهترین زمان کشیدن انواع بخیه به چه صورت است؟

همواره به یاد داشته باشید که زمان مناسب برای بخیه زدن به عمق و ناحیه تحت درمان بستگی دارد، طبق گفته وبسایت NHS در رابطه با «مدت زمان کشیدن بخیه» در این قسمت در رابطه با مدت زمان مورد نیاز جهت کشیدن بخیه به موارد زیر توجه نمایید:

 • پوست سر: به دلیل ضخامت ناحیه بخیه بهتر است تا 14 روز صبر نمود
 • پوست صورت:پوست صورت معمولا تا 7 روز قابل کشیدن است
 • قفسه سینه یا تنه: از 7 روز تا 10 روز قابل کشیدن است
 • بازو ها: 7 روز از زمان زدن بخیه زمان نیاز دارد
 • ناخن ها: معمولا تا 14 روز کامل زمان نیاز دارد
 • پا: از 7 الی 10 روز زمان جهت پیوند کامل نیاز است
 • کف دست: از 7 الی 21 روز به دلیل تحرک بالای ناحیه زمان نیاز دارد
 • کف پا: از 7 الی 21 روز زمان نیاز دارد تا به صورت کامل پیوند بگیرد

توجه کنید تمام موارد فوق به نحوه نگهداری، پایش و مراقبت های بعد از بخیه زدن نیاز دارد و عدم توجه به نکات می تواند نه تنها این مدت زمان را به تعویق بیندازد بلکه سبب ایجاد آسیب های شدید تر، عدم پیوند موفق و حتی عفونت نیز گردد.

بخیه تا چند روز نباید آب بخورد؟

بخیه تا چند روز نباید آب بخورد؟

به طور کلی تا 1 روز (24 ساعت) از زمان اتمام بخیه نباید زخم و پانسمان را در معرض رطوبت به خصوص آب و سایر مایعات قرار دهیم و همچنین مدت زمان لازم برای استحمام بعد از اولین تعویض پانسمان می باشد که خیالمان هم از بابت پیوند موفق و هم از میزان ترشح و خونریزی احتمالی در حین تعویض اولین پانسمان و مشاهده آن راحت گردد، پس از آن که معمولا 48 ساعت از زمان بخیه زدن می باشد می توان استحمام نیز نمود.

چه زمانی بعد از کشیدن بخیه در منزل به پزشک نیاز است؟

به طور کلی اگر اصول نگهداری و مراقبت از بخیه به صورت اصولی اجرا گردد نیاز به پزشک نمی باشد ولی می توان به موارد زیر توجه نمایید تا در صورتی که با موارد زیر مواجه شدید سریعا با پزشک درمان نو تماس بگیرید:

 1. عفونت در زخم بخیه شده
 2. ایجاد بوی بد و تهوع آور بر بستر زخم
 3. تورم در ناحیه زخم
 4. درد مجدد درد ناحیه زخم
 5. خونریزی مجدد پس از کشیدن بخیه که نشان دهنده فشار اضافی به ناحیه بخیه و یا عدم پیوند کامل می باشد
 6. ایجاد دلمه غیر معمول 

در صورت نیاز می توانید از خدمات پزشک عفونی در منزل نیز بهره مند گردید.

برای کاهش درد بخیه چه کنیم؟

مهم ترین اقدامات لازم برای کاهش درد بخیه می توان:

 • رعایت نکات نگهداری همانند: عدم فشار آوردن به ناحیه بخیه
 • عدم مواجهت با سرمای زیاد به ناحیه بخیه شده
 • عدم مجاورت ناحیه بخیه شده با گرمای بیش از حد
 • استفاده از چرک خشک کن ها (آنتی بیوتیک ها) همانند سفازولین
 • استفاده از دارو های ضد درد همانند: دگزامتازون یا کتورولاک
 • شستشوی مناسب زخم
 • الویت اندام بخیه شده جهت جلوگیری از ایجاد پرخونی در ناحیه بخیه شده

دیر کشیدن بخیه می تواند چه عوارضی داشته باشد؟

عکس بخیه دیرکشیده شده

از مهم ترین عوارض دیر کشیدن بخیه می توان به باقی ماندن دائمی بخیه و ایجاد عفونت و آسیب های پوستی اشاره نمود، با دیر کشیدن بخیه زخم به مرور زمان بافت بخیه شده به اصطلاح گوشت اضافه و تازه می آورد و بخیه در میان آن ها مخفی می گردد، مخفی شدن بخیه سبب می شود که دیگر نتوان به آن دسترسی داشت و دیگر نتوان آن را خارج نمود، کشیدن به موقع بخیه می تواند سبب ترمیم بدون ایجاد دلمه و گوشت اضافه از ناحیه پیوند گردد.

هزینه کشیدن بخیه در منزل چقدر است؟ 

تعرفه زدن و کشیدن بخیه در منزل با استفاده از استعلام هزینه ای است که وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به موسسات خدمات درمانی در منزل اعلام می نماید، این هزینه هر ساله نیز از سوی وزارتخانه به روز رسانی قیمت شده و شما عزیزان می توانید برای دریافت هزینه کشیدن و زدن بخیه در منزل همین حالا با ما در تماس باشید، اپراتور های مرکز درمان نو 24 ساعته در کنار شما عزیزان خواهند بود، جهت دریافت خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل نیز می توانید با ما در تماس باشید.

نکات مهم در کشیدن بخیه منگنه ای در منزل چیست؟

استفاده از بخیه منگنه ای (استپلر) در در پایان جراحی های مهم مانند: جراحی های ارتوپدی، جراحی های عمومی، پیوند هایی نظیر پیوند کبد، پیوند کلیه، در برخی از سرطان ها و جراحی های مربوط به آن ها و موارد مشابه مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از بخیه منگنه ای به بافت و اپیدرم کمک می کند تا هم قدرت اتصال و چسباندن دو بافت در کنار هم بالاتر باشد و هم از طرفی امکان خارج شدن ترشحات تحت فشار از کنار دو بافت به آسانی بیشتر تا زمان اتصال کامل آن ها تسهیل گردد، از همین رو مراقبت و نگهداری از این نوع بخیه ها بسیار مهم و حائز اهمیت است، پس از اتمام بهبودی و به با نظر جراح می توان این نوع از بخسه را با استفاده از خدمات کشیدن بخیه منگنه ای در منزل خارج سازی نمود، از همین رو مرکز درمان نو جهت اجرای این خدمات به شیوه اصولی آماده خدمت گذاری به شما عزیزان خواهد بود، اگر شما نیز درخواست زدن بخیه منگه ای و خارج سازی و کشیدن بخیه منگنه ای در خانه را دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

بخیه در منزل را باید چگونه درخواست دهیم؟

برای درخواست بخیه در منزل تهران شما عزیزان می توانید به دو طریق اقدام نمایید:

 • تماس با شماره شبانه روزی درمان نو 02122927270
 • ثبت درخواست از طریق فرم درخواست
 • از هر دو شیوه که شما عزیزان برای اجرای خدمات بخیه در منزل استفاده نمایید کارشناسان پرستاری مرکز درمان نو در کوتاه ترین زمان ممکن بر بالین شما عزیزان با تجهیزات کامل اعزام و فرآیند بخیه در خانه را اجرای می نمایند، لازم به ذکر است که از زمان درخواست شما تا اعزام پرستار در منزل نهایتا 1 ساعت زمان خواهد برد.

اجرای خدمات بخیه زدن در منزل تهران با پرستار بیمارستان

بخیه زدن در منزل تهران

برخی از کاربران دریافت کننده زدن بخیه در منزل سوالاتی در مورد اجرای این خدمات با کارشناس پرستاری یا افراد غیر ماهر دارند، ما از مرکز درمان نو به این عزیزان جواب قطع می دهیم که کارشناسان اعزامی از سوی این مرکز دارای کارت نظام پرستاری، کارت شناسایی معتبر هستند که می توانند با استفاده از استعلام از نظام پرستاری استان تهران استعلام قانونی برای تشخیص هویت کاری آن ها داشته باشند، این خدمات تحت اجرای اصولی ترین نوع خدمات پرستاری در منزل تهران برای افراد ساکن استان تهران قابل ارائه و اجرا خواهد بود و از همین رو است که شما می توانید اعتماد کامل را به این مرکز و خدمات ارائه شده از سوی آن داشته باشید.

بخیه زدن و کشیدن بخیه در منزل تهران شبانه روزی 

بخیه زدن و کشیدن بخیه در منزل تهران شبانه روزی

ارائه خدمات بخیه زدن و کشیدن بخیه به صورت 24 ساعته و شبانه روزی از سوی مرکز درمان در منزل درمان نو قابل اجرا می باشد، شما عزیزان می توانید این خدمات اورژانسی را در کوتاه ترین زمان ممکن از درمان نو دریافت نمایید، تمام پرسنل درمان نو دارای کارت شناسایی و سابقه کار در بیمارستان های برتر استان تهران را دارند و از این رو می توانند در این مسیر کمک رسان شما عزیزان باشند، برای دریافت خدمات ذکر شده با ما در تماس باشید.

بخیه زدن و کشیدن بخیه در منزل شمال تهران

مناطق شمالی تهران و محله های: الهیه، فرشته، اندرزگو، اوین، درکه، شریعتی، دربند، قلهک، پاسداران، آجودانیه، نیاوران، کامرانیه، فرمانیه، دروس، اختیاریه، زرگنده، چیذر، نلسون ماندلا، جردن، گاندی شمالی، گاندی جنوبی، شیخ بهایی شمال، شیخ بهایی جنوب، شمیران، سوهانک، کاشانک، ونک، ملاصدرا، هروی، صدر، لویزان، بوکان، بلوار ارتش، ولنجک، مینی سیتی و سایر مناطق شمالی می توانند از این خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن بهره مند گردند، در صورتی که تمایل به دریافت این خدمات دارید می توانید با ما در تماس باشید.

بخیه زدن و کشیدن بخیه در منزل شرق تهران

اهالی محترم شرق تهران و محله های: تهرانپارس، فلکه اول تهرانپارس، فلکه دوم تهرانپارس، فلکه سوم تهرانپارس، فلکه چهارم تهرانپارس، استخر، خاک سفید، پروین، حکیمیه، مجیدیه، سبلان شمالی، سبلان جنوبی، جاجرود، رودهن، بومهن، لویزان، نارمک، هفت حوض، باقری، جشنواره، دردشت، سراج، پیروزی، نبرد، تسلیحات، نیروهوایی، تکاوران، دلاوران، سید خندان، لواسان، شمشک، میگون، فشم و سایر مناطق شرقی می توانند در هر ساعت از شبانه روز با ما در تماس باشند، اگر تمایل به دریافت خدمات ماما در منزل نیز داشتید می توانید با ما در تماس باشید.

بخیه زدن و کشیدن بخیه در منزل غرب تهران

مناطق غربی و محل های: شهرک غرب، سعادت آباد، گیشا، مرزداران، آزادی، اکباتان، دهکده المپیک، گرمدره، باغ فیض، پونک، جنت آباد شمالی، جنت آباد مرکزی، جنت آباد جنوبی، شهران، کن، ستارخان، طرشت، صادقیه، استاد معین، شهر آرا، تهران ویلا، توحید، کوثر، فاطمی، پاتریس لومومبا، تهرانسر، چیتگر، دریاچه و سایر مناطق غربی تهران نیز می توانند از این خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن بهره مند گردند.

بخیه زدن و کشیدن بخیه در منزل جنوب تهران

مناطق جنوبی تهران و محله های: بریانک، امام خمینی، کارون، جیحون، رودکی، خوش، یافت آباد، مهرآباد جنوبی، جی، فلاح، شمشیری، اسلامشهر، نواب، پانزده خرداد، بازار بزرگ، شوش، مولوی، راه آهن، توپخانه، سی تیر، باب همایون، سهروردی، انقلاب، شهر ری، عبدل آباد، ورامین، پاکدشت، قلعه نو و سایر مناطق جنوبی می توانند از این خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن بهره مند گرند.

پاسخ به سوالات پر تکرار شما عزیزان

سوالات پرتکرار در رابطه با بخیه زدن و کشیدن بخیه

 • بخیه کشیدن درد داره؟

خیر، البته بستگی به توان تحمل شما نسبت به پروسیجر های درمانی هم دارد، ولی در کل خیر کشیدن بخیه هیچ گونه دردی از لحاظ کلی ندارد.

 • مراقبت های لازم پس از زدن بخیه چیست؟

عدم استحمام و جلوگیری از مجاورت زخم بخیه شده با آب و خیس شدن پانسمان، میل نمودن قرص ها و تزریق دارو هایی که پزشک تجویز کرده است، تعویض مرتب پانسمان طبق دستور پزشک، توجه به زمان کشیدن بخیه که می تواند بسیار مهم نیز باشد.

 • چند روز بعد از بخیه زدن می توان حمام کرد؟

تا 48 ساعت پس از بخیه با ارزیابی زخم از لحاظ ترشح، خونریزی و ظاهر آن در صورتی مورد خاصی وجود نداشته باشد می توان حمام در منزل با آب ولرم را انجام داد.

 • چکار کنم جای بخیه ام نمونه؟

رعایت زمان کشیدن در بخیه های غیر قابل جذب، استفاده از پماد های ضد اسکار همانند سیکالفیت Cicalfate هر روز 2 بار موضعی تا 80 درصد می تواند از جای اسکار یا دلمه و گوشت اضافه جلوگیری نماید، اگر این موارد تا 2 ماه جواب ندهد می توانید از خدمات لیزر بافت های اسکار استفاده نمایید.

faq

سوالات متداول

نیاز به کمک داری ؟ ما به سوالات شما پاسخ داده ایم

هزینه بخیه زدن به منزل به نوع بخیه و هچنین تعداد آن بستگی دارد، لطفا جهت اطلاع از هزینه آن با ما در تماس باشید.

بله، این خدمات 24 ساعته و شبانه روزی قابل ارائه و اجرا می باشد.

این سوال بستگی به نوع بخیه دارد، می توانید به توضیحات مدت زمان بهبود زخم بخیه مراجعه نمایید.

پرسش و پاسخ درمان نو

اگر سوالی در ذهن دارید یا نظری دارید از طریق فرم زیر ارسال کنید

loader
لطفا صبر کنید
مشاوره
فوری
÷