ثبت درخواست فوری
 • مشاوره تغذیه
  نام و نام خانوداگی
 • شماره تماس
  انتخاب تاریخ
 • تماس فوری با ما
 • کافیست خدمت مورد نیاز خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.

loader
لطفا صبر کنید
مشاوره تغذیه

رژیم درمانی و تغذیه در منزل از خدمات نوینی می باشد که شرکت های خدمات پرستاری و پزشکی در منزل به کاربران خود ارائه می نمایند، مرکز درمان نو نیز در راستای تحقق هدف سلامت جامعه انواع خدمات مربوط به رژیم درمانی و مشاوره تغذیه در منزل، رژیم بیماران اینتوبه، رژیم غذایی سالمندان، رژیم غذایی کودکان و نوجوانان، رژیم غذایی نوزادان و موارد دیگر را به کاربران خود ارائه می نماید، این خدمات با استفاده از نوین ترین راه کار های تغذیه ای برای کاربران مجموعه درمان نو برنامه ریزی شده است، در این مطلب به تمام جوانب این خدمت خواهیم پرداخت تا در صورت نیاز از این خدمات در خانه خود بهره مند گردید.

call

مراحل ثبت درخواست در سامانه درمان نو

افتخار میکنیم که با خدمات دهی خوبی که داریم، توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم. همیشه در حال بالا بردن کیفیت خدمات و تعداد سفیران درمان نو هستیم تا اعتماد شما را جلب نماییم.
ثبت درخواست من
 • ثبت درخواست ثبت درخواست
  در ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
 • هماهنگی زمان مراجعه هماهنگی زمان مراجعه
  کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی درخواست شما نهایی می‌شود.
 • اعزام همکاران ما اعزام همکاران ما
  نیروی متخصص به منزل یا محل کار شما اعزام شده و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.
 • دریافت نتایج آزمایش دریافت نتایج آزمایش
  در صورت وجود آزمایش نتیجه از طریق کارشناسان ما خدمت شما ارسال میشود.
نیاز به مشاوره داری ؟ ثبت درخواست فوری

مشاوره تغذیه و رژیم درمانی در منزل

رژیم تغذیه ای و مشاوره تغذیه در منزل

همانطور که می دانید بسیاری از افراد به دلایل مختلف همانند: مشغله کاری، استرس، عدم داشتن زمان مناسب برای ورزش کردن و موارد مشابه دچار چاقی مفرط می شوند، از طرفی برخی از افراد هر چقدر هم به رژیم غذایی خود می افزایند باز هم نتیجه مطلوب جهت چاق شدن را نمی گیرند! این جاست که می توان از خدمات مشاوره تغذیه در منزل یا رژیم درمانی در منزل استفاده نمود، رژیم درمانی در منزل شامل: ایجاد برنامه مناسب جهت تغذیه اصولی، پایش برنامه و نتیجه گیری می باشد، مرکز درمان در منزل درمان نو با دارا بودن متخصصین تغذیه در منزل مجرب و حاذق می تواند شما را در این مسیر به صورت اصولی، آکادمیک و منطقی کمک نماید زیرا همانطور که می دانیم عدم داشتن تناسب اندام می تواند آسیب های بسیار زیادی به اندام های داخلی وارد نماید، از همین رو ما در این مطلب تمام توجه خود را بر شرح خدمات رژیم درمانی آنلاین و خصوصی معطوف کرده ایم تا بدون ایجاد زحمت بتوانید خدمات مشاوره رژیم  تغذیه در منزل را دریافت نمایید، همچنین در صورت نیاز به خدمات تزریق سرم تقویتی در منزل نیز می توانید با ما در تماس باشید.

رژیم درمانی چیست؟

رژیم درمانی به خدمات پزشکی و علمی می گویند که پزشک متخصص تغذیه یا کارشناس تغذیه با ویزیت بیمار خود آن را تدوین می نمایند، رژیم تغذیه همانند سایر داروهایی که متخصصان دیگر تجویز می کنند دارای اهمیت درمانی بالایی می باشد و لازم است که انجام دادن آن نیز توسط فردی آگاه، باتجربه و آکادمیک صورت بپذیرد، در رژیم درمانی تنظیم دریافتی و کالری غذا ها ریز به ریز چک و پایش می شود، رژیم درمانی در منزل با استفاده از تجهیزاتی که کارشناس مشاوره تغذیه بالینی یا پزشک متخصص تغذیه در منزل با خود به منزل شما می آورند شروع و تدوین و اجرا می گردد، در این حوزه اطلاعات بسیار زیادی باید از شما و بالین شما پایش گردد که در ادامه مطالب به آن خواهیم پرداخت تا شما بتوانید با علم کافی خدمات مشاوره تغذیه در منزل را دریافت نمایید.

مشاور تغذیه کیست؟

مشاور تغذیه کیست؟

مشاور تغذیه شخصی است که با تحصیل در حیطه علوم تغذیه به مدت 4 سال و گذراندن طرح 2 ساله بر بالین بیماران خود تجربه کافی جهت ارائه خدمات مشاوره ای تغذیه را در منزل کسب نموده است، کارشناس تغذیه در منزل هم می تواند به صورت آنلاین و برخط و هم می تواند به صورت حضوری بیمار نیازمند به مشاوره تغذیه را معاینه و برنامه درمانی برای او تدوین نماید، برنامه تغذیه کارشناس تغذیه شامل موارد زیر می شود:

 1. معاینه
 2. شرح بالینی از بیمار
 3. چک وزن، بادی مس Body Mass، حجم توده بدنی یا BMI
 4. چک حجم کل آب بدن
 5. چک توده چربی
 6. چک کردن الگوی تغذیه ای 
 7. برنامه ریزی نهایی 
 8. بررسی حین اجرای برنامه 
 9. نتیجه گیری
 10. مراقبت های بعد از نتیجه گیری

همانطور که ملاحظه می کنید مشاوران تغذیه با استفاده از اصول تغذیه و درمان بیماری های ناشی از چاقی و لاغری برای شما برنامه ریزی می نماید و این اصولی ترین نوع راه درمان اختلالات تغذیه ای به حساب می آید.

متخصص تغذیه و رژیم درمانی کیست؟

متخصص تغذیه کیست؟

متخصص تغذیه فردی است که با استفاده از آموزش عالی پزشکی 7 ساله در حیطه تخصص تغذیه و تنظیم رژیم بیماران و گذراندن طرح بر بالین بیماران تغذیه ای اکنون آماده خدمت گذاری در حیطه تنظیم رژیم، الگوهای چاق شدن و لاغر شدن در منزل و یا مطب می باشد، باید در نظر بگیریم که دیگر برای دریافت خدمات مشاوره تغذیه و رژیم درمانی در منزل نیاز به مراجعه جهت ویزیت متخصص تغذیه در مطب او نمی باشد و می توان این خدمات را به صورت تلفنی و آنلاین و یا به صورت ثبت درخواست از طریق سامانه خدمات پرستاری و پزشکی در منزل درمان نو دریافت نمود.

انواع تخصص تغذیه به چه صورت است؟

 1. متخصص تغذیه ورزشی
 2. متخصص تغذیه رژیمی
 3. متخصص تغذیه چاقی
 4. متخصص تغذیه بارداری
 5. متخصص تغذیه شیردهی
 6. متخصص تغذیه لاغری 

ویژگی مشاور تغذیه خوب در منزل چیست؟

ویژگی مشاور تغذیه خوب

مهم ترین ویژگی های مشاور تغذیه حرفه ای و کاربلد در منزل:

 • دارای مهارت کافی در ارتباط با بیمار خود است
 • دارای مهارت و توانایی کامل در اجرای تعهدات خود می باشد
 • برنامه ریزی دقیق در حیطه تغذیه در منزل دارد
 • پیگیری او به صورت شبانه روزی نیز می تواند صورت بگیرد
 • زمانی که نیاز به مشاوره اورژانسی و سوال با او داشتید همیشه در دسترس است
 • مهارت کافی در ارائه نوین ترین خدمات درمانی را دارد

وظایف متخصص تغذیه در منزل چیست؟

 1. معاینه بیمار: معاینه بیمار یکی از مهم ترین وظایف متخصص تغذیه در منزل می باشد، متخصص تغذیه در خانه با استفاده از شرح حال بیمار و همچنین علائم بالینی او اقدام به درمان بیمار می نماید، درمان می تواند ارائه الگوی تغذیه برای چاقی یا الگوی تغذیه برای لاغری می باشد.
 2. تشخیص: مشاور تغذیه در منزل با استفاده از مستندات خود در مرحله معاینه اقدام به تشخیص دقیق خدمتی که باید به بیمار خود ارائه بنماید می کند، در این مرحله امکان دارد از ابزاری همانند آزمایش در منزل جهت چکاپ فاکتور های خونی نیز بهره بگیرد.
 3. درمان: در این مرحله متخصص تغذیه با استفاده از اطلاعات دریافتی در دو مرحله قبلی برنامه ریزی خود را نهایی و آن را به کاربر خود تقدیم می نماید، البته کار در این مرحله تمام نمی شود و پزشک متخصص تغذیه با استفاده از پیگیری های بعدی خود بررسی های دیگر را انجام می دهد.

انواع بیماری هایی که با متخصص تغذیه در منزل قابل درمان است کدام است؟

 • فشار خون: متخصصین تغذیه در منزل با استفاده از الگوی رژیم غذایی برای بیماران دارای فشار خون برنامه غذایی مناسب و همچنین خاص را برای آن ها مدون می نمایند، این برنامه می تواند شامل حذف یا کم کردن نمک های دریافتی در بیماران فشار خون بی آنکه آن ها دچار تضرر گردند باشد، همچنین امکان دارد متخصصین تغذیه از خدمات متخصص قلب و عروق در منزل نیز بهره مند گردند، متخصص قلب و عروق در منزل نیز می تواند رژیم دارویی مناسب برای ادامه دار بودن این برنامه را تجویز می نماید.
 • دیابت: قند خون بالا می تواند از مهم ترین دلایلی باشد که متخصص تغذیه در منزل می تواند از آن برای تنظیم قند خون استفاده نماید، ارائه برنامه غذایی گیاهی با فیبر بالا، تعداد وعده های زیاد در طول روز با حجم کمی می تواند از برنامه هایی باشد که مشاوره تغذیه و رژیم درمانی در منزل می تواند آن را انجام و اجرا نماید.

رژیم درمانی در دیابت

 • نقرس: بیماری دیگر نقرس می باشد، نقرس به دلیل ازیاد میزان اسید اوریک خون می تواند ایجاد شود، کم کردن غذاهای اشتها آور و دوست داشتنی همانند جگر، قلوه و برخی از گوشت های قرمز و جایگزینی آن با با رژیم های همانند سویا، لوبیا با توجه به نیاز بیمار از سوی متخصص تغذیه در خانه قابل اجرا می باشد، همچنین متخصص داخلی در منزل نیز می تواند در این مسیر کمک رسان بیماران و مشاورین تغذیه باشد.
 • سلیاک: وجود گلوتن در خون افرادی که دارای بیماری سلیاک هستند می تواند سبب ایجاد تشدید علائم آن ها شود، نفخ شکم، اسهال، عدم هضم کافی روده و موارد مشابه می تواند از مهم ترین علائم بیماری سلیاک باشد، مشاورین تغذیه با محدود کردن قانونی غلات همانند: گندم، جو، برنج و موارد مشابه و جایگزینی آن با دسته مواد غذایی مناسب برای بیماران سلیاک می تواند کمک بسیار زیادی به جلوگیری از تشدید بیماری سلیاک نماید.

رژیم درمانی در دیابت

 • استئوپروز: نام دیگر استئوپروز پوکی استخوان می باشد، پوکی استخوان در اثر کمبود کلسیم به طور معمول ایجاد می شود، استفاده از رژیم های لبنی در افراد دارای اختلالات پوکی استخوان می تواند کمک بسیار زیادی به افراد دارای اختلالات کلسیمی داشته باشد، همچنین متخصصین تغذیه می تواند با استفاده از تخصص خود جهت درمان برخی از بیماری های ممکن به کارشناس تغذیه کمک نماید.
 • حساسیت غذایی: بسیاری از افراد با خوردن برخی از مواد غذایی دچار حساسیت شدید می شوند، به طور مثال: برخی با خوردن بادمجان و مشتقات آن، برخی با خوردن گوجه و برخی دیگر هم موارد مشابه این امثال دچار حساسیت و آلرژی شدید می گردند، از طرفی نخوردن این مواد غذایی نیز می تواند سبب ایجاد کمبود مواد مغذی خون گردد، نقش متخصص رژیم غذایی در منزل در این مرحله بسیار پر رنگ است، رژیم درمانی در این مرحله می تواند سبب تعدیل اصولی مواد غذایی در منزل برای این بیماران گردد.
 • بیماران کمایی: استفاده از رژیم تغذیه عادی برای بیماران اینتوبه و کمایی میسر نیست و در عوض باید از رژیم غذایی حمایتی همانند TPN یا رژیم غذایی گاواژی برای بیماران استفاده نمود، استفاده از پودر های تغذیه ای همانند اینترامیل، فست میل و مشابه می تواند همراه با تجویز دارو هایی همانند تزریق سولویت در منزل، تزریق نوروبیون در منزل برای بیماران اینتوبه و سالمندان کمک رسان باشد، همچنین مشاور تغذیه و رژیم درمانی در منزل با استفاده از کمک پرستار سالمند در منزل می تواند در این مسیر به صورت گسترده کمک رسان بیمار خود در منزل باشد.

رژیم غذایی مناسب بیماران کمایی

 • بیماران کلیوی: بیماری های کلیه و نیاز به دیالیز در منزل یا بیمارستان می توانند از مهم ترین بیماری هایی باشند که نیاز به انجام رژیم درمانی در منزل دارند، رژیم درمانی در منزل برای بیماران دیالیزی می تواند به صورت ارائه توصیه های غذایی و تدوینی آن ها به صورت غذاهای کم نمک، کم چرب و اورمیک باشد، شما عزیزان اگر نیاز به دریافت خدمات مشاوره تغذیه در منزل دارید می توانید با ما در تماس باشید.
 • کرون روده ای: بیماری ای است که متاسفانه غیر قابل درمان بوده و دارای عوارض بسیار زیاد برای بیماران دچار به آن می باشد، راه کنترل این بیماری به صورت رعایت تغذیه و رژیم غذایی با استفاده از نسخ تجویزی متخصص تغذیه در خانه یا بیمارستان می باشد، معمولا کارشناس تغذیه برای این بیماران از غذاهای نفاخ، چرب و پر نمک استفاده نمی نماید در عوض از غذاهای دارای فیبر بالا همانند انواع سبزی ها استفاده می کند.
 • بیماری IBS: بیماری سندروم روده تحریک پذیر می تواند سبب ایجاد عوارض حاد برای بیماران دارای علائم این بیماری شود، در سندروم روده تحریک پذیر فرد دچار علائمی ناخودآگاه اسهال و دیاریا می گردد، در این افراد استفاده از مواد غذایی که مشاور تغذیه در منزل برای آن ها می نویسد و رعایت و اجرای آن می تواند کمک بسیار زیادی داشته باشد، جهت دریافت خدمات مشاوره تغذیه در منزل می توانید با ما در تماس باشید.

رژیم غذایی در بیماران سندروم روده تحریک پذیر

انواع چاقی به چه صورت است؟

چاقی سیب و گلابی شکل

چاقی به اشکال مختلف ممکن است ایجاد شود:

 • چاقی استرسی: این چاقی می تواند ناشی از مقاومت به انسولین رخ دهد و فرم آن به صورت کلی در بدن ظاهر می شود، معمولا این چاقی به صورت سیب شکل است.
 • چاقی ارثی: چاقی ارثی می تواند با توجه به انتقال وراثت از والدین به فرزندان انجام گردد، این چاقی دارای فرم های گلابی شکل، سیب شکل و موارد دیگر می باشد.
 • چاقی پرخوری: چاقی پرخوری می تواند ناشی از عدم رعایت رژیم غذایی و عدم تحرک کافی رخ دهد، این چاقی می تواند به صورت پهلو و شکم و زیر شکم خود را نشان دهد.
 • تغییرات هورمونی: نوع دیگری از چاقی ناشی از تغییرات هورمونی می باشد، این چاقی می تواند به صورت گلابی شکل ایجاد شود.

در همه انواع چاقی شما می توانید از خدمات مشاوره تغذیه آنلاین و مشاور تغذیه در منزل بهره مند گردید.

دکتر تغذیه کوکان و نوجوانان برای مشاوره تغذیه در منزل

رژیم درمانی برای کودکان

متخصص تغذیه کودکان و نوجوانان بسیاری از بیماری های تغذیه ای را با استفاده از الگوهای رژیم غذایی در سنین کودکی برنامه ریزی و اجرا می نمایند، این رژیم غذایی می تواند شامل ورزش، تغذیه کم کالری، تغذیه کم کربوهیدرات و موارد مشابه باشد، حساسیت تغذیه درمانی در کودکان و نوجوانان از بزرگسالان بسیار بیشتر است زیرا کودکان در حال رشد هستند و برنامه ریزی اشتباه می تواند سبب ایجاد عوارض جبران ناپذیری برای کودکان و نوجوانان شود، همچنین متخصصین مشاوره و رژیم درمانی کودکان با بهره گیری از نظریات متخصص اطفال می تواند کمک رسان به کودکان و والدین عزیز آن ها باشد.

دکتر تغذیه سالمندان جهت مشاوره تغذیه و رژیم درمانی در منزل

رژیم درمانی برای سالمندان

مشاوره تغذیه سالمندان از آن جهت اهمیت دارد که سالمند یا همراهان او با استفاده از رژیم متخصص تغذیه یا مشاور تغذیه می تواند به الگوی ثابتی از تعدیل انرژی و رژیم خود دست بیابد، بسیاری از سالمندان به دلایلی همانند عدم توانایی در بلع، اشتها کم و موارد مشابه از ضعف شدید عضلانی رنج می برند، مشاور تغذیه جدای از تغذیه خوراکی برای بیمار از تغذیه وریدی یا استفاده از اینترالیپید درمنزل و موارد مشابه نیز استفاده می نماید، شما نیز اگر تمایل به دریافت مشاوره تغذیه دارید می توانید با ما در تماس باشید.

رژیم درمانی برای مادران باردار در منزل

رژیم درمانی در بارداران

استفاده از رژیم غذایی مناسب با وزن مادر و نیاز کودک یکی از مهم ترین اقداماتی می باشد که هم مادر و هم همسر او باید در دوران بارداری به آن توجه نماید، متخصصین زنان در منزل می توانند از خدمات مشاوره تغذیه در منزل در این راستا بهره بگیرند تا بتوانند بهترین و دقیق ترین نوع رژیم غذایی ویتامینه، پروتئینی و دارای املاح کافی را به مادر برسانند.

مشاوره تغذیه و رژیم درمانی در نوزادان 

در نوزادان نیز متخصص نوزادان در منزل همراه با کارشناس تغذیه می توانند برنامه مناسبی برای نوزاد ترسیم نمایند، برخی از نوزادان توانایی و تمایل استفاده از شیر مادر را ندارند، در عوض از شیر خشک و امثال آن را استفاده می نمایند، همانطور که می دانید فراورده های کارخانه ای هیچ گاه نمی تواند جایگاه شیر مادر را بگیرد از همین رو استفاده از نظرات متخصص رژیم درمانی می تواند کمک بسیار فراوان به رفع این نیاز های تغذیه ای نماید، در صورتی که تمایل به دریافت خدمات تغذیه در خانه دارید می توانید با ما در تماس باشید.

رژیم درمانی در منزل و رژیم مناسب برای چاقی آنلاین و حضوری

غذاهای چاق کننده کدامند؟

مناسب ترین رژیم غذایی برای به موارد زیر تقسیم می شود:

 1. ماهی
 2. گوشت
 3. تخم مرغ
 4. شیر
 5. لبنیات
 6. آمپول های تقویتی همانند ویتامین ب کمپلکس و ویتامین ب 12
 7. لوبیا، عدس و نخود
 8. سویا
 9. سیب زمینی
 10. میوه های پر رنگ همانند انار و پرتقال و موارد دیگر

جهت دریافت بهترین رژیم چاق کننده و ورزشی همین حالا با ما در تماس باشید.

رژیم مناسب برای لاغری توسط رژیم درمانی در منزل حضوری و یا آنلاین

رژیم مناسب لاغزی

 • رژیم کتوژنیک
 • رژیم اتکینز
 • رژیم های مدیترانه ای
 • رژیم ژنرال موتورز
 • رژیم پالئو
 • مثبت و منفی

جهت دریافت هر یک از انواع رژیم نام برده شده می توانید همین حالا با ما در تماس باشید.

فواید رژیم درمانی و تغذیه در منزل کدام است؟

 1. رسیدن به وزن ایده آل در کوتاه ترین زمان
 2. رسیدن به سلامتی بهتر و بیشتر
 3. کمک به افزایش شادابی بدن
 4. عملکرد بهتر
 5. احساس خوشایند تر داشتن
 6. خواب منظم
 7. فعالیت بهینه 

مشاوره تغذیه و رژیم درمانی آنلاین و رایگان

یکی از خدماتی که مرکز مشاوره خدمات پرستاری در منزل درمان نو به کاربران خود ارائه می نماید استفاده از مشاوره تغذیه و رژیم درمانی در منزل می باشد، این خدمات می تواند به صورت 24 ساعته نیز برای شما قابل ارائه و دریافت باشد هرچند خدمات تغذیه ای نیاز به 24 ساعته بودن ارائه خدمات ندارد ولی مرکز درمان نو ارائه این خدمات را به صورت 24 ساعته نیز برای کاربران خود ارائه می نماید، شما برای مشاوره تغذیه بارداری، شیردهی، لاغری، چاقی، ورزشی، کودکان، بزرگسالان، بیماری ها، سالمندان و سایر موارد می توانید از خدمات آنلاین و رایگان مرکز درمان نو بهره مند گردید.

هزینه و تعرقه رژیم درمانی و مشاوره تغذیه در منزل

هزینه تعرفه رژیم درمانی در منزل با استفاده از تعرفه قانونی ای که وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به مراکز خدمات پرستاری و پزشکی در منزل اعلام می نماید بررسی و اعلام می شود، هر سال وزارت بهداشت این هزینه را آپدیت و به روز رسانی قیمتی می نماید و به همین دلیل اگر تمایل به دریافت خدمات رژیم درمانی و مشاوره تغذیه در خانه دارید می توانید با ما در تماس باشید.

رژیم درمانی و مشاور تغذیه در منزل تهران 24 ساعته و شبانه روزی

رژیم درمانی و مشاوره تغذیه در منزل تهران

خدمات رژیم درمانی به صورت شبانه روزی از سوی مرکز درمان نو قابل ارائه و دریافت می باشد، شما بدون مراجعه به مراکز تغذیه و ماندن در ترافیک و صف نوبت های درمانی می توانید این خدمات را در منزل بدون هیچ گونه تشویش ذهنی دریافت نمایید، این خدمات از سوی متخصص رژیم تغذیه و رژیم درمانی در منزل و همچنین با استفاده از تجربیات کارشناسان تغذیه مرکز درمان نو قابل ارائه می باشد، این خدمات در کل استان تهران قابل ارائه و دریافت می باشد و معطوف به منطقه خاصی نمی باشد، در صورتی که تمایل به این خدمات دارید می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با ما در تماس باشید.

رژیم درمانی و مشاوره تغذیه در منزل شمال تهران

مناطق شمالی تهران شامل: آجودانیه، ولنجک، فرشته، اندرزگو، کامرانیه، فرمانیه، دروس، اختیاریه، پاسداران، الهیه، تجریش، ونک، نلسون ماندلا، گاندی، صدر، هروی، نیاوران، دارآباد، دربند، اوین، درکه، مینی سیتی، قلهک، ازگل، سوهانک، کاشانک و سایر مناطق می توانند از این خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن بهره مند گردند، کافی است با ما در تماس باشید.

رژیم درمانی و مشاوره تغذیه در منزل غرب تهران

شما عزیزان برای دریافت خدمات رژیم درمانی در منزل غرب تهران و مناطقی همانند: شهرک غرب، پاسداران، صادقیه، کوی فراز، گیشا، مرزداران، باغ فیض، پونک، آزادی، اکباتان، گرمدره، طرشت، توحید، استاد معین، تهرانسر، شهران و سایر مناطق غربی می توانند از خدمات رژیم درمانی در منزل در کوتاه ترین زمان ممکن بهره مند گردند، اگر تمایل به دریافت خدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل دارید نیز می توانید با ما در تماس باشید.

رژیم درمانی و مشاوره تغذیه در منزل شرق تهران

خدمات رژیم درمانی و ارائه خدمات تغذیه در منزل شرق تهران از سوی مرکز درمان نو قابل ارائه و دریافت می باشد، مناطق شرقی همانند: تهرانپارس، فلکه اول تهرانپارس، فلکه دوم تهرانپارس، فلکه سوم تهرانپارس، فلکه چهارم تهرانپارس، استخر، نارمک، سبلان جنوبی، سبلان شمالی، دلاوران، تکاوران، باقری، دردشت، جشنواره، پروین، خاک سفید، وحیدیه، مجیدیه، پردیس، پردیس بومهن، لواسان، شمشک، میگون، لویزان، فشم و سایر مناطق شرقی نیز می توانند از این خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن بهره مند گردند.

رژیم درمانی و مشاوه تغذیه در منزل جنوب تهران

خدمات رژیم درمانی و مشاوره تغذیه در منزل جنوب تهران نیز قابل ارائه و دریافت می باشد، شما عزیزان برای دریافت خدمات مشاوره تغذیه در منزل با بهترین کارشناسان تغذیه استان تهران می توانید با ما در تماس باشید، لازم به ذکر است که این خدمات در مناطق جنوبی تهران و محله های: شوش، مولوی، راه آهن، شهرک ولیعصر، شهرک راه آهن، شهرک صاحب الزمان، نازی آباد، خانی آباد، شهر ری، ورامین، قرچک، نواب، محبوب مجاز، پانزده خرداد، یافت آباد، اسلامشهر و سایر مناطق جنوبی نیز قابل ارائه و دریافت می باشد، اگر شما عزیزان تمایل به دریافت این خدمات را دارید می توانید با ما در تماس باشید.

faq

سوالات متداول

نیاز به کمک داری ؟ ما به سوالات شما پاسخ داده ایم

بله، خدمات برنامه کاهش وزن توسط کارشناس تغذیه درمان نو قابل ارائه می باشد.

با تماس به اپراتور ها و اعلام درخواست مشاوره تغذیه می توانید این خدمات را دریافت نمایید.

خیر، فقط کافی است با اپراتور ها تماس حاصل کنید تا نهایتا 2 ساعته پزشک در منزل شما باشد.

پرسش و پاسخ درمان نو

اگر سوالی در ذهن دارید یا نظری دارید از طریق فرم زیر ارسال کنید

loader
لطفا صبر کنید
مشاوره
فوری
÷