ثبت درخواست فوری
 • متخصص داخلی
  نام و نام خانوداگی
 • شماره تماس
  انتخاب تاریخ
 • تماس فوری با ما
 • کافیست خدمت مورد نیاز خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.

loader
لطفا صبر کنید
متخصص داخلی

 

بیماری های داخلی شامل: بیماری های گوارشی، بیماری های مربوط به مجاری ادراری، عفونت ها و غیره می باشند، اغلب این بیماری ها می توانند در صورت عدم درمان به موقع و یا درمان اشتباه سبب اختلال و آسیب به سایر ارگان ها گردند، متخصصین داخلی به علت وسعت دانش و علم بالای خود می توانند شما را در این مسیر کمک نمایند، مرکز درمان نو با داشتن حاذق ترین متخصص های داخلی استان تهران و اعزام فوری آن ها به بالین شما در این مسیر کمک رسان شما باشد، در صورتی که تمایل به درخواست پزشک داخلی در خانه دارید می توانید با اپرتور های شبانه روزی ما در تماس باشید، تا انتهای مطلب همراه ما بمانید تا کامل ترین اطلاعات از بیماری های داخلی را خدمتتان ارائه نماییم.

call

مراحل ثبت درخواست در سامانه درمان نو

افتخار میکنیم که با خدمات دهی خوبی که داریم، توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم. همیشه در حال بالا بردن کیفیت خدمات و تعداد سفیران درمان نو هستیم تا اعتماد شما را جلب نماییم.
ثبت درخواست من
 • ثبت درخواست ثبت درخواست
  در ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
 • هماهنگی زمان مراجعه هماهنگی زمان مراجعه
  کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی درخواست شما نهایی می‌شود.
 • اعزام همکاران ما اعزام همکاران ما
  نیروی متخصص به منزل یا محل کار شما اعزام شده و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.
 • دریافت نتایج آزمایش دریافت نتایج آزمایش
  در صورت وجود آزمایش نتیجه از طریق کارشناسان ما خدمت شما ارسال میشود.
نیاز به مشاوره داری ؟ ثبت درخواست فوری

ویزیت متخصص داخلی در منزل

ویزیت متخصص داخلی در منزل

در این مطلب می خواهیم با هم در رابطه با تخصص همه فن حریف پزشک داخلی صحبت کنیم، سوالی که پیش می آید این است که در زمان سرماخوردگی یا درد معده ما باید از چه نوع خدمات پزشکی استفاده نماییم؟ منظور این است که باید چه نوع تخصصی را بر بالین خود در منزل فرا بخوانیم؟ در صورتی که دچار دیابت هستیم و قادر به کنترل قند های خود نیستیم چطور؟ کار به همین جا ختم نمی شود، بله! زمانی که سینه پهلو کرده ایم و یا درد معده داریم باید چه کار کنیم؟ همه این ها سوالاتی هستند که پزشک متخصص داخلی با ویزیت خود در منزل شما به آن ها پاسخ قطعی و علمی خواهد داد، بسیاری از افراد هستند که پس از ابتلا به بیماری معده ناشی از باکتری معده یا همان هیلکوباکتری پیلوری، ناآگاه فکرشان به سمت درد های قلبی می رود و ویزیت های متعدد تخصص های قلب را انجام می دهند تا از درد های ناحیه قفسه سینه رهایی یابند، این افراد اگر از همان ابتدای کار ویزیت متخصص داخلی در منزل خود را در برنامه درمانی خود می گذاشتند شاید نیاز به اتلاف وقت و هزینه های زیاد نمی شدند، یا برخی دیگر از افراد به دنبال تنگی نفس های متعدد و تب احتمال می دهند که مشکلی برای ریه آن ها رخ داده و این درصورتی است که درصد زیادی از افراد که این علامت را دارند با ویزیت دکتر داخلی در منزل و تزریق سرم در منزل می توانند علائم بهبودی کامل را به دست آورند، چرا که نوع بیماری آن ها ناشی از سرماخوردگی ساده بوده تا مشکلات حاد ریوی، در این مطلب همانطور که گفتیم می خواهیم بدانیم که پزشک متخصص داخلی چه کسی هست و چه کار هایی را انجام می دهد، با بهره گیری از او در ویزیت در منزل چه کمک هایی به روند درمان بیماری ما خواهد شد؟ اگر شما نیز درخواست متخصص داخلی در منزل را دارید با درمان نو در ارتباط باشید، همچنین برای دریافت خدمات هم زمان مانند درمان زخم بستر در منزل نیز می توانید از مجموعه ما درخواست کمک نمایید.

پزشک متخصص داخلی کیست؟

به فردی که با گذراندن 7 سال دوره پزشکی عمومی در دانشگاه های داخل یا خارج از کشور، در امتحان تخصص داخلی قبول شده و 2 سال نیز در این تخصص آموزش های تکمیلی و حرفه ای را فرا می گیرد پزشک متخصص داخلی می گویند، یک پزشک متخصص داخلی علاوه بر دوره 2 ساله تخصص بر بالین بیمار های خود تا 2 سال دیگر و طرح تخصص خود خدمت خواهد کرد و این امر سبب افزایش سطح تجربه و حرفه او در بالین خواهد شد، این مطالب را خدمتتان عرض کردیم تا بدانید که فردی که پزشک متخصص داخلی نامیده می شود تا چه میزان از سطح سواد، حرفه و تجربه بالینی برخوردار می باشد و قطعا برای درمان انواع بیماری ها می توان به او اعتماد و اکتفا نمود، شما عزیزان برای اینکه بهترین دکتر فوق تخصص داخلی تهران را بالین خود در منزل بیاورید تا ویزیت خود را در منزل شما انجام دهد کافی است با اپراتور های خدمات پرستاری در منزل درمان نو در تماس باشید.

ویژگی های دکتر متخصص داخلی چیست؟

ویژگی متخصص داخلی

هر پزشک متخصص داخلی دارای ویژگی های منحصر به فرد در طبابت خود می باشد، البته این عامل باعث نمی شود که نوع هدف در درمان بیمار تغییر نماید، همه پزشکان متخصص داخلی دارای ویژگی های ثابت درمانی نیز هستند که در این مطلب می خواهیم در رابطه با مهم ترین ویژگی های بارز پزشک متخصص داخلی با هم بیشتر صحبت نماییم.

11 مورد از مهم ترین ویژگی های متخصص داخلی را می توان به:

 • دارای علم و آگاهی کافی است 
 • دارای اعتماد به نفس قاطع در درمان بیماران خود می باشد 
 • وقت شناس و قانون مند است 
 • دارای رشته کلامی آرام و نفوذ پذیر می باشد تا بتواند با بیمار خود بهتر ارتباط برقرار نماید 
 • دارای تجربه بالینی تخصصی می باشد 
 • توانایی درک موقعیت بیمار را به صورت کامل دارد 
 • توانایی برنامه ریزی دقیق برای درمان بیمار می باشد 
 • تقریبا از تمام ارگان های بدن علم و تجربه کافی را دارا است 
 • دارای کوریکولوم و طبقه بندی سیر روند درمان بیمار می باشد 
 • توانایی تشخیص و درمان بیماری بیمار خود را از هر شخص دیگری بیشتر دارد 
 • دارای برنامه پیگیری پس از ویزیت بیمار خود در فعالیت های روزانه خود می باشد 

وظایف پزشک متخصص داخلی در ویزیت خود در منزل 

همانطور که گفتیم پزشک داخلی دارای وظایف مشخص و حرفه ای است که در این مطلب می خواهیم در رابطه با آن ها بیشتر با هم بدانیم تا در زمان درخواست ویزیت متخصص داخلی در منزل بتوانیم بیشتر از پیش آن ها را لمس نماییم.

مهم ترین وظایف ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل:

 1. درمان بیماری های متعدد در منزل
 2. پیگیری پس از ویزیت بیمار در منزل
 3. ایجاد برنامه ریزی دقیق درمانی برای بیمار
 4. رعایت اصول نگهداری از راز بیمار
 5. انجام مداخلات تهاجمی مثل گذاشتن درن پلور و غیره در حین و یا بعد از ویزیت خود در منزل
 6. ثبت و پایش علائم بیمار در طول دوره درمان
 7. تجویز انواع داروهای درمانی مثل داروهای قند خون (متفورمین) ، داروهای کبدی مثل (لیورگل) و غیره
 8. تجویز انجام گرافی و گرفتن آزمایش در منزل برای بیمار
 9. تنفسیر آزمایشات و گرافی های بیمار
 10. کمک به بهبود درد و علائم بیمار در منزل 

متخصص داخلی چه بیماری هایی را می تواند در منزل درمان کند؟

حال که در مورد پزشک متخصص داخلی و ویزیت او در منزل صحبت نمودیم و همچنین از ویژگی ها و وظایف او در منزل آگاه شدیم، زمان آن رسیده است که در مورد انواع بیماری هایی که پزشک متخصص داخلی با ویزیت خود می تواند در منزل درمان کند صحبت نماییم.
مهم ترین بیماری های داخلی که دکتر داخلی می تواند آن ها را درمان نماید شامل:

 • فشار خون بالا: فشار خون بالا شاید در نگاه اول مرتبط با حیطه درمانی داخلی نبوده و مربوط به پزشک متخصص قلب و عروق باشد، ولی باید به شما بگوییم که تقریبا همه پزشکان داخلی در سرتاسر جهان توانایی هندل میزان فشار خون در بیماران دارای پرفشاری خون را دارند، فشار خون بالا ناشی از عوامل بسیار گسترده ای می باشد که داشتن استرس، کشیدن سیگار، خواب ناکافی، رژیم غذایی نامناسب، استفاده از نمک به مقدار فراوآن از مهم ترین این عوامل به حساب می آیند، شما در صورتی که تمایل دارید می توانید جهت درمان این بیماری از ویزیت متخصص داخلی در منزل و یا ویزیت متخصص قلب در منزل استفاده نمایید.

ویزیت داخلی جهت تنطیم فشارخون

 • مشکلات ریوی و تنگی نفس: در این نوع بیماری نیز انواع پزشکان داخلی توانایی هدایت بیمار به درمان نهایی را دارند، در بیماران دارای مشکلات ریوی و تنگی نفس های ناشی از آن مشکلات زمینه ای زیادی نیز سبب ایجاد چنین حالاتی می شود، مثلا وجود آسم در بیماری که اطلاعی از این نوع بیماری ندارد یا بیمار دیگری که به دلیل سرماخوردگی 4 ماه پیش دچار برونشیت مزمن شده است و کماکان از تنگی نفس های متعدد رنج می برد، پزشکان داخلی این توانایی را دارند تا با تجویز نسخه های شخصی برای هر بیمار طی ویزیت او در منزل کمک به بهودی و ریشه کن کردن علامت های بیمار نمایند، تجویز اسپری های سالبوتامول، آتورونت، فلیتیکازون یا استفاده از آمپول های استنشاقی  NEB AMP ها و تجویز ساکشن بیمار در منزل از دیگر اقدامات ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل می باشد.

ویزیت داخلی جهت مشکلات ریوی

 • مشکلات گوارشی: از دیگر بیماری هایی که جزو تخصص ویژه متخصصان داخلی و فوق تخصص داخلی می باشد درمان بیماری های مشکلات گوارشی می باشد، انواع مختلفی از بیماری های گوارشی در سطح جامعه وجود دارد که یه تعداد از آن ها با مشکلات غددی مثل بیماری های کبد و تیروئید و غیره هم پوشانی دارند، در این حالت نیز شما می توانید از پزشک متخصص داخلی بهره گرفته و درمان خود را به او بسپارید، بیماری های داخلی ای نظیر: درد معده، عفونت پانکراس یا پانکراتیت، اسهال، استفراغ، احساس تهوع، عفونت های مجرای ادراری و تناسلی، تنظیم قند خون، درمان عفونت های خون و تغذیه از طریق سوند معده در منزل نیز از سایر آیتم هایی هستند که پزشکان داخلی در درمان آن ها نقش پر رنگی را ایفا می نمایند.

ویزیت داخلی جهت بیماری های گوارشی

 • بیماری های سیستم اعصاب: از دیگر بیماری هایی که درمانگر آن ها می توانند پزشکان داخلی با تجربه درمان نو باشند بیماری های سیستم عصبی می باشد، انواع سکته های مغزی، مننژیت یا التهابات مغزی، تورم ساقه مغز، حملات گذری مغزی یا TIA، پارکسینسون، آلزایمر، تشنج، صرع یا اپیلپسی، درد های میگرنی، سندروم دندی، تومور مغزی، نورالژی و غیره جزو بیماری هایی هستند که پزشک متخصص داخلی پس از معاینه بیمار اقدام به درمان آن ها یا ارجاع دقیق به پزشک متخصص مغز و اعصاب می دهد.

ویزیت داخلی جهت بیماری های اعصاب و روان

 • دیابت: یکی دیگر از مهم ترین فاکتور های درمانی در طبابت پزشکان متخصص داخلی تنظیم قند خون بیماران دیابتی است، با ویزیت دکتر داخلی در منزل می توان یک چارت سازمان یافته از میزان قند های خون فرد دیابتی آماده نمود که با پایش آن توسط پزشک متخصص داخلی تنظیم قند خون در منزل را عملی نمو، بدون اینکه شخص دارای دیابت زمان و هزینه زیادی را صرف تنظیم این فاکتور مهم خونی خود نماید، معمولا پس از پایش قند خون توسط دکتر داخلی در منزل ایشان تجویز داروهای قند مثل متفورمین، گلی کلازید، آکاربوز یا داروهای تزریقی مثل انسولین ریگولار، انسولین NPH، انسولین نوامیکس، لانتوس و یا نوارپید را به برای بیمار انجام می دهد، کنترل قند در بیماران دارای دیابت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا قند خون (دیابت) را عامل تمام بیماری های خطرناک بدن می دانند، بیماران دیابتی دارای اختلالات خون رسانی به اندام های تحتانی بوده که این امر سبب بروز مشکلات نوروپاتی نیز می شود، جهت دریافت خدمات ویزیت پزشک عمومی نیز می توانید با ما در تماس باشید.
 • کبد چرب الکلی و غیر الکی: کبد چرب غیر الکلی معمولا د بین 90 درصد مردم ایران شایع بوده و یک نوع مرگ خاموش نامیده می شود، چرا که معمولا بدون علامت بوده و با نادیده گرفتن آن درصد درگیری کبد به حدی می رسد که بافت کبد مملو از چربی خواهد شد و دیگر قادر به تصفیه خون و مضرات بدن نخواهد بود، کبد به طور طبیعی قادر به بازسازی خود تا 80% از وزن خود می باشد، با ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل و انجام معاینه و رادیوگرافی کبد در منزل می توان از پیشرفت و برطرف شدن این عارضه بسیار جلوگیری نمود، در نوع کبد چرب الکی نیز ما شاید ایجاد لایه های چربی در سلول و اطراف سلول های کبدی هستیم، این خود دلیل بر این است که افراد الکلی با سرو مشروب به صورت مکرر و وارد کردن انرژی بسیار بیشتر از حد نیاز بدن به بدنشان سبب چرب کردن کبدشان می شوند، پزشکان متخصص داخلی با دادن یک برنامه دقیق رژیمی به این بیماران می توانند زندگی مجدد و سالم را به آن ها اهدا نمایند، دلایل ایجاد کبد چرب غیر الکی نیز می تواند خوردن فست فود، عدم رعایت میزان چربی ورودی به بد در حین خوردن غذا های چرب، عدم الگوی ورزشی مناسب، استفاده از مواد شیرین و نگهدارنده های شیرینی، عدم استفاده مرتب و منظم از آب می توان نام برد، پزشک متخصص داخلی با ویزیت در منزل بیمار می تواند برای بیماران دارای کبد چرب از تجویز داروهایی مثل: لیورگل 70 تا 140 میلی گرمی و یا هلسی لیور نیز استفاده نمایند، معمولا بیماران دارای این علائم با رعایت نکات گفته شده می توانند تا 80% از ایجاد کبد چرب جلوگیری نمایند.

ویزیت داخلی جهت کبد چرب

faq

سوالات متداول

نیاز به کمک داری ؟ ما به سوالات شما پاسخ داده ایم

بله، البته نه تنها بیماری های گوارشی بلکه بیماری های تنفسی، گوارشی، داخلی و غیره نیز با ویزیت داخلی قابل انجام است.

بله، خدمات هم زمان مانند رادیولوژی در منزل و سونوگرافی در منزل نیز با ویزیت داخلی در خانه قابل انجام است.

تعرفه ویزیت متخصص داخلی طبق تعرفه وزارت بهداشت در هر سال تعیین می شود، لطفا با اپراتور ها تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ درمان نو

اگر سوالی در ذهن دارید یا نظری دارید از طریق فرم زیر ارسال کنید

loader
لطفا صبر کنید

پرسش و پاسخ های شما

 • user رضا شفاهی
  تشکر بابت خدمات عالیتون
  1 آبان 1402 پاسخ به دیدگاه
مشاوره
فوری
÷