ثبت درخواست فوری
 • متخصص داخلی
  نام و نام خانوداگی
 • شماره تماس
  انتخاب تاریخ
 • تماس فوری با ما
 • کافیست خدمت مورد نیاز خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.

loader
لطفا صبر کنید
متخصص داخلی

بیماری های داخلی شامل: بیماری های گوارشی، بیماری های مربوط به مجاری ادراری، عفونت ها و غیره می باشند، اغلب این بیماری ها می توانند در صورت عدم درمان به موقع و یا درمان اشتباه سبب اختلال و آسیب به سایر ارگان ها گردند، متخصصین داخلی به علت وسعت دانش و علم بالای خود می توانند شما را در این مسیر کمک نمایند، مرکز درمان نو با داشتن حاذق ترین متخصص های داخلی استان تهران و اعزام فوری آن ها به بالین شما در این مسیر کمک رسان شما باشد، در صورتی که تمایل به درخواست پزشک داخلی در خانه دارید می توانید با اپرتور های شبانه روزی ما در تماس باشید، تا انتهای مطلب همراه ما بمانید تا کامل ترین اطلاعات از بیماری های داخلی را خدمتتان ارائه نماییم.

call

مراحل ثبت درخواست در سامانه درمان نو

افتخار میکنیم که با خدمات دهی خوبی که داریم، توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم. همیشه در حال بالا بردن کیفیت خدمات و تعداد سفیران درمان نو هستیم تا اعتماد شما را جلب نماییم.
ثبت درخواست من
 • ثبت درخواست ثبت درخواست
  در ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
 • هماهنگی زمان مراجعه هماهنگی زمان مراجعه
  کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی درخواست شما نهایی می‌شود.
 • اعزام همکاران ما اعزام همکاران ما
  نیروی متخصص به منزل یا محل کار شما اعزام شده و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.
 • دریافت نتایج آزمایش دریافت نتایج آزمایش
  در صورت وجود آزمایش نتیجه از طریق کارشناسان ما خدمت شما ارسال میشود.
نیاز به مشاوره داری ؟ ثبت درخواست فوری

ویزیت متخصص داخلی در منزل

ویزیت متخصص داخلی در منزل

در این مطلب می خواهیم با هم در رابطه با تخصص همه فن حریف پزشک داخلی صحبت کنیم، سوالی که پیش می آید این است که در زمان سرماخوردگی یا درد معده ما باید از چه نوع خدمات پزشکی استفاده نماییم؟ منظور این است که باید چه نوع تخصصی را بر بالین خود در منزل فرا بخوانیم؟ در صورتی که دچار دیابت هستیم و قادر به کنترل قند های خود نیستیم چطور؟ کار به همین جا ختم نمی شود، بله! زمانی که سینه پهلو کرده ایم و یا درد معده داریم باید چه کار کنیم؟ همه این ها سوالاتی هستند که پزشک متخصص داخلی با ویزیت خود در منزل شما به آن ها پاسخ قطعی و علمی خواهد داد، بسیاری از افراد هستند که پس از ابتلا به بیماری معده ناشی از باکتری معده یا همان هیلکوباکتری پیلوری، ناآگاه فکرشان به سمت درد های قلبی می رود و ویزیت های متعدد تخصص های قلب را انجام می دهند تا از درد های ناحیه قفسه سینه رهایی یابند، این افراد اگر از همان ابتدای کار ویزیت متخصص داخلی در منزل خود را در برنامه درمانی خود می گذاشتند شاید نیاز به اتلاف وقت و هزینه های زیاد نمی شدند، یا برخی دیگر از افراد به دنبال تنگی نفس های متعدد و تب احتمال می دهند که مشکلی برای ریه آن ها رخ داده و این درصورتی است که درصد زیادی از افراد که این علامت را دارند با ویزیت دکتر داخلی در منزل و تزریق سرم در منزل می توانند علائم بهبودی کامل را به دست آورند، چرا که نوع بیماری آن ها ناشی از سرماخوردگی ساده بوده تا مشکلات حاد ریوی، در این مطلب همانطور که گفتیم می خواهیم بدانیم که پزشک متخصص داخلی چه کسی هست و چه کار هایی را انجام می دهد، با بهره گیری از او در ویزیت در منزل چه کمک هایی به روند درمان بیماری ما خواهد شد؟ اگر شما نیز درخواست متخصص داخلی در منزل را دارید با درمان نو در ارتباط باشید، همچنین برای دریافت خدمات هم زمان مانند درمان زخم بستر در منزل نیز می توانید از مجموعه ما درخواست کمک نمایید.

پزشک متخصص داخلی کیست؟

به فردی که با گذراندن 7 سال دوره پزشکی عمومی در دانشگاه های داخل یا خارج از کشور، در امتحان تخصص داخلی قبول شده و 2 سال نیز در این تخصص آموزش های تکمیلی و حرفه ای را فرا می گیرد پزشک متخصص داخلی می گویند، یک پزشک متخصص داخلی علاوه بر دوره 2 ساله تخصص بر بالین بیمار های خود تا 2 سال دیگر و طرح تخصص خود خدمت خواهد کرد و این امر سبب افزایش سطح تجربه و حرفه او در بالین خواهد شد، این مطالب را خدمتتان عرض کردیم تا بدانید که فردی که پزشک متخصص داخلی نامیده می شود تا چه میزان از سطح سواد، حرفه و تجربه بالینی برخوردار می باشد و قطعا برای درمان انواع بیماری ها می توان به او اعتماد و اکتفا نمود، شما عزیزان برای اینکه بهترین دکتر فوق تخصص داخلی تهران را بالین خود در منزل بیاورید تا ویزیت خود را در منزل شما انجام دهد کافی است با اپراتور های خدمات پرستاری در منزل درمان نو در تماس باشید.

ویژگی های دکتر متخصص داخلی چیست؟

ویژگی متخصص داخلی

هر پزشک متخصص داخلی دارای ویژگی های منحصر به فرد در طبابت خود می باشد، البته این عامل باعث نمی شود که نوع هدف در درمان بیمار تغییر نماید، همه پزشکان متخصص داخلی دارای ویژگی های ثابت درمانی نیز هستند که در این مطلب می خواهیم در رابطه با مهم ترین ویژگی های بارز پزشک متخصص داخلی با هم بیشتر صحبت نماییم.

11 مورد از مهم ترین ویژگی های متخصص داخلی را می توان به:

 • دارای علم و آگاهی کافی است 
 • دارای اعتماد به نفس قاطع در درمان بیماران خود می باشد 
 • وقت شناس و قانون مند است 
 • دارای رشته کلامی آرام و نفوذ پذیر می باشد تا بتواند با بیمار خود بهتر ارتباط برقرار نماید 
 • دارای تجربه بالینی تخصصی می باشد 
 • توانایی درک موقعیت بیمار را به صورت کامل دارد 
 • توانایی برنامه ریزی دقیق برای درمان بیمار می باشد 
 • تقریبا از تمام ارگان های بدن علم و تجربه کافی را دارا است 
 • دارای کوریکولوم و طبقه بندی سیر روند درمان بیمار می باشد 
 • توانایی تشخیص و درمان بیماری بیمار خود را از هر شخص دیگری بیشتر دارد 
 • دارای برنامه پیگیری پس از ویزیت بیمار خود در فعالیت های روزانه خود می باشد 

وظایف پزشک متخصص داخلی در ویزیت خود در منزل 

همانطور که گفتیم پزشک داخلی دارای وظایف مشخص و حرفه ای است که در این مطلب می خواهیم در رابطه با آن ها بیشتر با هم بدانیم تا در زمان درخواست ویزیت متخصص داخلی در منزل بتوانیم بیشتر از پیش آن ها را لمس نماییم.

مهم ترین وظایف ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل:

 1. درمان بیماری های متعدد در منزل
 2. پیگیری پس از ویزیت بیمار در منزل
 3. ایجاد برنامه ریزی دقیق درمانی برای بیمار
 4. رعایت اصول نگهداری از راز بیمار
 5. انجام مداخلات تهاجمی مثل گذاشتن درن پلور و غیره در حین و یا بعد از ویزیت خود در منزل
 6. ثبت و پایش علائم بیمار در طول دوره درمان
 7. تجویز انواع داروهای درمانی مثل داروهای قند خون (متفورمین) ، داروهای کبدی مثل (لیورگل) و غیره
 8. تجویز انجام گرافی و گرفتن آزمایش در منزل برای بیمار
 9. تنفسیر آزمایشات و گرافی های بیمار
 10. کمک به بهبود درد و علائم بیمار در منزل 

متخصص داخلی چه بیماری هایی را می تواند در منزل درمان کند؟

حال که در مورد پزشک متخصص داخلی و ویزیت او در منزل صحبت نمودیم و همچنین از ویژگی ها و وظایف او در منزل آگاه شدیم، زمان آن رسیده است که در مورد انواع بیماری هایی که پزشک متخصص داخلی با ویزیت خود می تواند در منزل درمان کند صحبت نماییم.
مهم ترین بیماری های داخلی که دکتر داخلی می تواند آن ها را درمان نماید شامل:

 • فشار خون بالا: فشار خون بالا شاید در نگاه اول مرتبط با حیطه درمانی داخلی نبوده و مربوط به پزشک متخصص قلب و عروق باشد، ولی باید به شما بگوییم که تقریبا همه پزشکان داخلی در سرتاسر جهان توانایی هندل میزان فشار خون در بیماران دارای پرفشاری خون را دارند، فشار خون بالا ناشی از عوامل بسیار گسترده ای می باشد که داشتن استرس، کشیدن سیگار، خواب ناکافی، رژیم غذایی نامناسب، استفاده از نمک به مقدار فراوآن از مهم ترین این عوامل به حساب می آیند، شما در صورتی که تمایل دارید می توانید جهت درمان این بیماری از ویزیت متخصص داخلی در منزل و یا ویزیت متخصص قلب در منزل استفاده نمایید.

ویزیت داخلی جهت تنطیم فشارخون

 • مشکلات ریوی و تنگی نفس: در این نوع بیماری نیز انواع پزشکان داخلی توانایی هدایت بیمار به درمان نهایی را دارند، در بیماران دارای مشکلات ریوی و تنگی نفس های ناشی از آن مشکلات زمینه ای زیادی نیز سبب ایجاد چنین حالاتی می شود، مثلا وجود آسم در بیماری که اطلاعی از این نوع بیماری ندارد یا بیمار دیگری که به دلیل سرماخوردگی 4 ماه پیش دچار برونشیت مزمن شده است و کماکان از تنگی نفس های متعدد رنج می برد، پزشکان داخلی این توانایی را دارند تا با تجویز نسخه های شخصی برای هر بیمار طی ویزیت او در منزل کمک به بهودی و ریشه کن کردن علامت های بیمار نمایند، تجویز اسپری های سالبوتامول، آتورونت، فلیتیکازون یا استفاده از آمپول های استنشاقی  NEB AMP ها و تجویز ساکشن بیمار در منزل از دیگر اقدامات ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل می باشد.

ویزیت داخلی جهت مشکلات ریوی

 • مشکلات گوارشی: از دیگر بیماری هایی که جزو تخصص ویژه متخصصان داخلی و فوق تخصص داخلی می باشد درمان بیماری های مشکلات گوارشی می باشد، انواع مختلفی از بیماری های گوارشی در سطح جامعه وجود دارد که یه تعداد از آن ها با مشکلات غددی مثل بیماری های کبد و تیروئید و غیره هم پوشانی دارند، در این حالت نیز شما می توانید از پزشک متخصص داخلی بهره گرفته و درمان خود را به او بسپارید، بیماری های داخلی ای نظیر: درد معده، عفونت پانکراس یا پانکراتیت، اسهال، استفراغ، احساس تهوع، عفونت های مجرای ادراری و تناسلی، تنظیم قند خون، درمان عفونت های خون و تغذیه از طریق سوند معده در منزل نیز از سایر آیتم هایی هستند که پزشکان داخلی در درمان آن ها نقش پر رنگی را ایفا می نمایند.

ویزیت داخلی جهت بیماری های گوارشی

 • بیماری های سیستم اعصاب: از دیگر بیماری هایی که درمانگر آن ها می توانند پزشکان داخلی با تجربه درمان نو باشند بیماری های سیستم عصبی می باشد، انواع سکته های مغزی، مننژیت یا التهابات مغزی، تورم ساقه مغز، حملات گذری مغزی یا TIA، پارکسینسون، آلزایمر، تشنج، صرع یا اپیلپسی، درد های میگرنی، سندروم دندی، تومور مغزی، نورالژی و غیره جزو بیماری هایی هستند که پزشک متخصص داخلی پس از معاینه بیمار اقدام به درمان آن ها یا ارجاع دقیق به پزشک متخصص مغز و اعصاب می دهد.

ویزیت داخلی جهت بیماری های اعصاب و روان

 • دیابت: یکی دیگر از مهم ترین فاکتور های درمانی در طبابت پزشکان متخصص داخلی تنظیم قند خون بیماران دیابتی است، با ویزیت دکتر داخلی در منزل می توان یک چارت سازمان یافته از میزان قند های خون فرد دیابتی آماده نمود که با پایش آن توسط پزشک متخصص داخلی تنظیم قند خون در منزل را عملی نمو، بدون اینکه شخص دارای دیابت زمان و هزینه زیادی را صرف تنظیم این فاکتور مهم خونی خود نماید، معمولا پس از پایش قند خون توسط دکتر داخلی در منزل ایشان تجویز داروهای قند مثل متفورمین، گلی کلازید، آکاربوز یا داروهای تزریقی مثل انسولین ریگولار، انسولین NPH، انسولین نوامیکس، لانتوس و یا نوارپید را به برای بیمار انجام می دهد، کنترل قند در بیماران دارای دیابت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا قند خون (دیابت) را عامل تمام بیماری های خطرناک بدن می دانند، بیماران دیابتی دارای اختلالات خون رسانی به اندام های تحتانی بوده که این امر سبب بروز مشکلات نوروپاتی نیز می شود، جهت دریافت خدمات ویزیت پزشک عمومی نیز می توانید با ما در تماس باشید.
 • کبد چرب الکلی و غیر الکی: کبد چرب غیر الکلی معمولا د بین 90 درصد مردم ایران شایع بوده و یک نوع مرگ خاموش نامیده می شود، چرا که معمولا بدون علامت بوده و با نادیده گرفتن آن درصد درگیری کبد به حدی می رسد که بافت کبد مملو از چربی خواهد شد و دیگر قادر به تصفیه خون و مضرات بدن نخواهد بود، کبد به طور طبیعی قادر به بازسازی خود تا 80% از وزن خود می باشد، با ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل و انجام معاینه و رادیوگرافی کبد در منزل می توان از پیشرفت و برطرف شدن این عارضه بسیار جلوگیری نمود، در نوع کبد چرب الکی نیز ما شاید ایجاد لایه های چربی در سلول و اطراف سلول های کبدی هستیم، این خود دلیل بر این است که افراد الکلی با سرو مشروب به صورت مکرر و وارد کردن انرژی بسیار بیشتر از حد نیاز بدن به بدنشان سبب چرب کردن کبدشان می شوند، پزشکان متخصص داخلی با دادن یک برنامه دقیق رژیمی به این بیماران می توانند زندگی مجدد و سالم را به آن ها اهدا نمایند، دلایل ایجاد کبد چرب غیر الکی نیز می تواند خوردن فست فود، عدم رعایت میزان چربی ورودی به بد در حین خوردن غذا های چرب، عدم الگوی ورزشی مناسب، استفاده از مواد شیرین و نگهدارنده های شیرینی، عدم استفاده مرتب و منظم از آب می توان نام برد، پزشک متخصص داخلی با ویزیت در منزل بیمار می تواند برای بیماران دارای کبد چرب از تجویز داروهایی مثل: لیورگل 70 تا 140 میلی گرمی و یا هلسی لیور نیز استفاده نمایند، معمولا بیماران دارای این علائم با رعایت نکات گفته شده می توانند تا 80% از ایجاد کبد چرب جلوگیری نمایند.

ویزیت داخلی جهت کبد چرب

 • انواع بیماری های خونی: بیماری های خونی مانند کمبود پلاکت خون تروبوسیتوپنی Thrombocytopenia و یا غلظت بیش از حد گلبول های قرمز اریتروسیتوز و حتی افزایش بیش از حد میزان گلبول های سفید خون که لکوسیتوز نامیده می شود می تواند بیماری هایی باشند که پزشکان داخلی درمانگر آن ها می باشند، این بیماری های ناشی از اختلالات مادرزادی و یا اکتسابی می باشند، با ویزیت دکتر داخلی در منزل و انجام آزمایشات بالینی و لب تست ها LAB TEST ها می توان علت آن ها پیگیری و تشخیص داد و سپس به درمان آن ها اقدام نمود، از انواع دیگر بیماری های خونی می توان به هموفیلی، فون ویلبراند، میلوم سلول های پلاسما که جزو بیماری های نادر و بیشتر در زنان پر استرسی ظاهر می شود، لنفوم حاد ، لوسمی ، بیماری میلودیسپلاستیک، تالاسمی مینور و ماژور، انواع کم خونی های آپلاستیک، مگالوبلاستیک، همولیتیک، آنمی و غیره می باشد که همگی طی ویزیت دکتر داخلی در خانه قابل درمان خواهد بود.

ویزیت متخصص داخلی در بیماری های خونی

 • اختلالات دفع ادرار و مشکلات کلیوی: یک ارگان مهم در تخصص پزشکان داخلی همین کلیه ها به حساب می آیند، معمولا ادرار افراد سالم و بالغ باید حجمی در حدود 1200 الی 2000 سی سی در زور باشد، ایجاد ادرار بسیار برای بدن مهم و حیاتی بوده و کمک بسیار شایانی در دفع انواع عفونت ها، میکروب ها، سموم بر عهده دارد ، گاها به دنبال ایجاد سنگ های کلیوی و یا عفونت های مجرای ادرای، گرفتگی های مجرای ادراری و تنگی حالب مشاهده می شود که این مقدار به 250 الی 600 سی سی در روز می رسد و یا در بعضی از افراد مقدار آن به طور قابل توجهی کم شده تا اینکه به 50 سی سی در روز می رسد، در این شرایط با تجزیه مواد غذایی سلول های پیر بدن و غیره مقدار کراتینین و اوره خون افزایش پیدا کرده و این خود عامل بسیار خطرناکی در بدن به حساب می آید، پزشکان متخصص داخلی با معاینه این افراد در منزل خود می توانند علت هر یک از این مشکلات را متوجه شده و به درمان آن اقدام نمایند، معمولا آزمایشاتی که پزشکان داخلی در خانه تجویز می نمایند اوره و کراتینین می باشد با انجام سونوگرافی در منزل توسط پزشک داخلی نیز می توان به علت ایجاد چنین بیماری هایی بیشتر از پیش پی برد.

متخصص داخلی در بیماری های ادراری

 • اختلال در ترشح هورمون ها: یکی دیگر از حیطه های درمانی پزشکان داخلی تنظیم نمودن میزان ترشح هورمون ها با استفاده از بهبود عملکرد غده ها می باشد، به طور مثال زمانی که غده تیروئید دچار اختلال می گردد و این اختلال خود را به صورت کم کاری نشان می دهد، مداخله ای که پزشکان داخلی در ویزیت خود در منزل انجام می دهند تجویز قرص لوتیروکسین 0.1 میلی گرم است و یا زمانی که این غده پرکار می گردد از قرص متی مازول برای بیماران خود استفاده می نمایند، شما برای تنظیم میزان ترشح هورمون های خود می توانید با درخواست ویزیت متخصص داخلی در منزل تهران پزشک معالج خود را بر بالین خود در منزل اعزام نمایید.
 • مشکلات قلبی و عروقی:از دیگر فعالیت های پزشکان متخصص داخلی می توان به تنظیم نمودن عملکرد قلب در افراد دارای مشکلات قلبی و عروقی اشاره نمود، در برخی از این افراد به علت استرس هاس شدید ناشی از فعالیت روزانه یا کاری، ریتم قلب طبیعی قلب دچار تغییر شده و این حالت اگر درمان نگردد امکان دارد مخاطره آمیز باشد، در این بیماران با ویزیت دکتر تخصص داخلی در منزل و تجویز داروهای آنتی آریتمی مانند بیزوپرولول یا آمیودارون 200 میلی گرم و همچنین انجام اکو کاردیوگرافی در منزل می توان از ایجاد مجدد این اتفاق جلوگیری نمود و یا مثلا در افرادی که دارای درد های آنژینی هستند (درد های کرونری مربوط به عروق قلبی) دکتر متخصص داخلی می تواند از داروی نیتروگلیسیرین زیر زبانی با یک تا 3 دوز از این درو درمان را انجام دهد.

ویزیت متخصص داخلی در بیماری قلبی

 • کنترل وزن و مقابله با چاقی: از مهم ترین کار هایی که پزشکان داخلی با توجه به حیطه تخصص خود می توانند انجام دهند، رژیم درمانی در منزل مناسب برای بیمارانی است از شاخص توده بدنی بالاتر از حد نرمال برخوردار هستند، این افراد همچنین معمولا نمی توانند خود را با ورزش مداوم وفق دهند و این امر سبب بروز امراض جدید در آن ها خواهد شد، دکتر داخلی با رعایت قوانین تخصصی خود برنامه تغذیه ای را برای بیمار خود فراهم می نماید که بیمار در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند بیشترین تاثیر را در خود ببیند، همچنین برای کمک بیشتر به بیمار خود می توانید از خدمات فیزیوتراپی در منزل نیز استفاده نمایید.
 • مقابله با بیماری های عفونی: وظیفه دیگر پزشکان داخلی در درمان و رفع علامت مربوط به انواع بیماری های عفونی می باشد، این پزشکان معمولا با مواجه با انواع بیماری های عفونی مسیر درمانی مشخص را برنامه ریزی کرده تا بتوانند از بهترین مسیر درمانی برای درمان بیماران خود استفاده نمایند، به طور مثال وقتی بیماری دچار عفونت حاد ریوی می شود دکتر داخلی برای او از آنتی بیوتیک های ایمن مثل سفتریاکسون استفاده می کند، زمانی که بیماری وی شدت بیشتری داشته باشد از داروی قوی تر مثلا کلستین 1 ملیون تا 4 ملیون استفاده می کند، به همین ترتیب پزشکان داخلی برای سایر ارگان های بدن نیز از انواع داروهای مناسب برای بیمار استفاده می کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین تاثیر را از تجویز داروهای خود ببیند و بیمار به مسیر درمان قطعی نزدیک تر شود.

متخصص داخلی در ویزیت بیماری های عفونی

مزایای استفاده از ویزیت دکتر داخلی در منزل

 1. جلوگیری از انتقال عفونت در هنگام مراجعه به مراکز درمانی و مطب پزشکان داخلی
 2. ایجاد آرامش بیشتر و بهتر برای پزشک در حین انجام ویزیت در محل
 3. ایجاد آرامش بیشتر برای بیماران به خصوص کودکان و بانوان به علت دور بودن از مراکز درمانی و انجام معالجه در منزل خود بیمار
 4. صرفه جویی در هزینه ها
 5. ایجاد سیستم پیگیری لحظه ای از پزشک متخصص داخلی ای که برای اولین با بیمار را ویزیت نموده است
 6. جلوگیری از فوت وقت و صرف زمانی زیاد در ماندن در نوبت های درمانی
 7. انجام خدمات هم زمان بدون اینکه نیاز باشد از 1 روز تا چند ماه در صف انجام آن ها بایستیم ، مثلا انجام دستورات دیالیز در منزل تهران
 8. استفاده شبانه روزی از خدمات مرکزی که پزشک خود را به منزل شما فرستاده است مثلا انجام حجامت در منزل تهران
 9. بهره گرفتن از خدمت ویزیت بهترین پزشکان داخلی شهر تهران در اسرع وقت
 10. اخذ شرح حال کامل با گرفتن بک گراند بیماری بیمار
 11. گذاشتن تقویم و کوریکولوم درمانی برای بیمار و انجام دقیق ویزیت های دیگر
 12. ایجاد کردن مسیر معاینه، تشخیص و درمان به آرامی و حوصله از جانب پزشک که در مراکز درمانی با آن حجم از ازدحام بیماران قابل اجرا نیست
 13. امکان وجود اینکه هر نوع درخواستی را مستقیما از پزشک خود می خواهیم با آرامش بیشتری به او بگوییم، مثلا علاوه بر درمان کم خونی گذاشتن رژیم تغذیه ای مناسب برای افزایش وزن
 14. تشکیل پرونده بهداشتی برای بیماران گیرنده خدمت در صورتی که خدمت از مرکز درمان نو گرفته اند
 15. استفاده از متخصصان ماهر و زبردست و حاذق
 16. امکان دست یابی به پشتیبانی بعد از ویزیت 

تفاوت ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل با ویزیت سایر تخصص ها در چیست؟

تفاوت متخصص داخلی با سایر تخصص ها

یکی از سوالات متداول و روتینی که اکثر کاربران عزیز در تماس های تلفنی از اپراتور های ما می پرسند این است که بین متخصص داخلی با متخصص غدد چه فرقی وجود دارد؟ یا مثلا تفاوت متخصص داخلی با قلب چه فرقی دارد؟ در جواب به این سوال باید بگوییم که مادر تمام تخصص های پزشکی (تخصص داخلی) است! متخصصان داخلی در حین تحصیل خود آنقدر با مطالب جامع و حرفه ای تمام ارگان های بدن دست و پنجه نرم کرده و آموزش های حرفه ای را آموخته اند که توانایی هندل هر نوع بیماری را قادر هستند، ولی سوالی که پیش می آید این است که اگر قرار باشد متخصص داخلی تمام کار های مربوط به سایر تخصص ها را انجام دهد پس متخصصان مغزواعصاب و کلیه و غیره چه نقشی دارند؟ جواب به این سوال بسیار ارزشمند خواهد بود، زیرا که در واقع کاری که پزشکان داخلی انجام می دهند کمک به متخصصان ویژه آن حیطه می باشد و این دو با هم هیچ منافاتی نخواهند داشت، با ویزیت متخصص دکتر داخلی در خانه بیمار ابتدا بیمار از لحاظ کلی معاینه می شود، اگر پزشک داخلی توانست بیمار را درمان کند که هیچ، اما اگر نتواند درمان کند مشاوره با پزشکان ویژه تخصص آن ارگان خواهد گذاشت که درمان بیمار قطعی تر گردد.

نحوه ثبت درخواست خدمات به چه شکلی است؟

نحوه ثبت درخواست متخصص داخلی

شما برای اینکه بتوانیبد فرآیند ثبت پزشک داخلی در منزل خود را انجام دهید کافی است ابتدا با درمان نو تماس حاصل کنید و به سوالات متداول و کوتاه اپراتور ها جواب دهید، این سوالات شامل نام و نام خانوادگی شما یا بیمارتان، سن، وزن، قد، جنس، سابقه بیماری، سابقه دارویی، زمان ابتلا به بیماری یا شروع درد، مستندات پزشکی و زمان اعزام می باشد که همگی این عوامل در ایجاد یک تجربه شیرین درمانی در منزل شما موثر خواهد بود، همچنین شما می توانید از فرم درخواست خدمات نیز استفاده نمایید تا در اسرع وقت اپراتور های ما با شما در تماس جهت اعزام پزشک متخصص داخلی در منزل تهران باشند، همچنین اگر اگر شما و یا بیمار شما به پرستار سالمند در منزل تهران برای مراقبت 24 ساعته نیاز دارد می توانید از طریق اپراتور ها با ما در تماس باشید.

دکتر متخصص داخلی ویزیت در منزل در دوران بارداری 

ویزیت متخصص داخلی در دوران بارداری

معمولا مادران باردار در دوران بارداری به علت محدودیت های حرکتی قادر به ماندن در صف نوبت های درمانی و مراکز بیمارستانی نخواهند بود، همچنین گاها در دوران بارداری پیش خواهد آمد که فرد دچار کانستیپیشن یا یبوست بارداری می شود و یا مثلا مادر باردار دچار فشار خون های حاملگی می شود در این شرایط است که همسران و خود خانم های باردار می توانند با ما در تماس باشند تا در کوتاه ترین زمان ممکن پزشک متخصص داخلی خانم برای انجام ویزیت دکتر داخلی در منزل آن ها اعزام گردد.

ویزیت متخصص داخلی چقدر است؟

قیمت ویزیت متخصص داخلی در منزل همانند سایر خدمات و ویزیت پزشکان متخصص طبق دستور وزارت بهداشت مبنی بر قیمت گذاری تعرفه خدمات مراکز درمانی و پرستاری محاسبه می شود و این هزینه برای امسال 1.500.000 میلیون تومان است، البته انجام خدمات هم زمان نیز بر افزایش مقدار آن بی تاثیر نخواهد بود، در هر صورت زمانی که پزشک متخصص خود را انتخاب کرده اید و آن کسی نیست جز پزشک متخصص داخلی می توانید با اپراتور های ما در تماس باشید که در کوتاه ترین زمان ممکن پزشک معالج بر بالین شما اعزام گردد و همچنین از میزان قیمت و تعرفه های عرفی و قانونی این نوع خدمت هم با اطلاع شوید.

گیرندگان خدمت ویزیت دکتر متخصص داخلی در منزل چه کسانی خواهند بود؟

 • کودکان: معمولا کودکان در سنین کودکی دچار انواع مختلفی از علامت های بیماری می شوند، این علامت ها می تواند به صورت اسهال، استفراغ و تب و غیره ظاهر گردد که هر کدام نیز که بخواهد باشد با ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل تهران شبانه روزی و اتاق کودک قابل درمان خواهد بود، از ویژگی های دیگر خدمت ویزیت دکتر داخلی در خانه می توان به ایجاد آرامش در کودک اشاره نمود، زیرا کودکان معمولا از مراکز درمانی برای درمان خود ترس و واهمه دارند.

ویزیت متخصص داخلی برای کودکان 

 • زنان: دسته مهمی از گیرندگان خدمت ویزیت دکتر ریه در منزل بانوان عزیز هستند، این افراد معمولا به دلیل انواع کم خونی ها ناشی از ساختار سلول های خونی بدن یا دوره های عادت ماهیانه از طرفداران ویزیت پزشکان متخصص داخلی در منزل می باشند، البته نباید نادیده نیز گرفته شود که خانم ها نیز برای گذراندن وقت خود جهت معالجه در مراکز درمانی و مطب ها احساس ترس دارند و این عامل یک عامل استرس زا برای آن ها به حساب می آید.

ویزیت داخلی برای زنان

 • آقایان: دسته آخر از گیرندگان خدمت ویزیت متخصص داخلی آقایانی هستند که دچار حالت های بیماری داخلی مثل سرماخوردگی، کم کاری تیروئید و غیره هستند ولی به دلیل مشغله کاری و ماندن در ترافیک و فوت وقت آن ها از انجام معالجه و درمان خود سر بازمی زنند، برای این دسته از افراد نیز تدابیری بسیار عالی چیده شده است تا در کوتاه ترین زمان ممکن مداوای آن ها در منزل انجام شود، همچنین کاربران عزیز می توانند از خدمات شستشوی گوش در منزل تهران به صورت 24 ساعته و شبانه روزی بهره مند گرند.

ویزیت متخصص داخلی در منزل تهران شبانه روزی 

ویزیت دکتر متخصص داخلی در منزل تهران

بیماران و مددجویان عزیز تهرانی دیگر نگران پیدا کردن متخصص داخلی خود در سطح شهر و گرفتن نوبت های طولانی مدت از آن ها نباشید، زیرا درمان نو با برنامه ریزی دقیق انواع پزشکان حاذق و با تجربه را در مرکز خود دارد تا در کوتاه ترین زمان ممکن در هر نقطه از شهر تهران که باشید هم برای شما اعزام گردند، این خدمات در 7 روز هفته به صورت 24 ساعته قابل ارائه و اجرا خواهد بود و می توانید از آن به آسانی استفاده نمایید، تمامی پزشکان مرکز درمان نو آماده خدمت گذاری بی دریغ در منزل شما عزیزان خواهند بود تا با تمام توان بتوانیم مسیر درمان بیماری شما عزیزان را هموار نماییم، اگر تمایل به دریافت این خدمات در منزل داشتید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

faq

سوالات متداول

نیاز به کمک داری ؟ ما به سوالات شما پاسخ داده ایم

بله، البته نه تنها بیماری های گوارشی بلکه بیماری های تنفسی، گوارشی، داخلی و غیره نیز با ویزیت داخلی قابل انجام است.

بله، خدمات هم زمان مانند رادیولوژی در منزل و سونوگرافی در منزل نیز با ویزیت داخلی در خانه قابل انجام است.

تعرفه ویزیت متخصص داخلی طبق تعرفه وزارت بهداشت در هر سال تعیین می شود، لطفا با اپراتور ها تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ درمان نو

اگر سوالی در ذهن دارید یا نظری دارید از طریق فرم زیر ارسال کنید

loader
لطفا صبر کنید

پرسش و پاسخ های شما

 • user رضا شفاهی
  تشکر بابت خدمات عالیتون
  1 آبان 1402 پاسخ به دیدگاه
مشاوره
فوری
÷