ثبت درخواست فوری
 • متخصص قلب
  نام و نام خانوداگی
 • شماره تماس
  انتخاب تاریخ
 • تماس فوری با ما
 • کافیست خدمت مورد نیاز خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.

loader
لطفا صبر کنید
متخصص قلب

 

انواع بیماری های قلب مانند تپش قلب، احساس سنگینی در قفسه و درد های شدید قلبی می تواند برای فردی که دچار آن شده است بسیار خطرناک باشد، از همین رو ویزیت متخصص قلب در منزل بی آن که نیاز باشد شما از خانه خارج شوید و دچار عوارض احتمالی بیماری های قلبی شوید بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد، متخصص قلب با ویزیت بیمار خود در منزل و اخذ آزمایش و اکو و نوار قلب می تواند بر درمان بسیاری از بیماری های قلبی حاد موثر باشد، مرکز درمان نو با دارا بودن پزشکان قلب متعدد می تواند شما را در این مسیر کمک نماید، کافیست با تماس با اپراتور های مرکز خدمات پرستاری و پزشکی در منزل درمان نو اقدام به درخواست پزشک متخصص قلب و عروق در منزل نمایید، با ما همراه باشید تا در ادامه مطالب در رابطه با مهم ترین نکات بیماری های قلبی مطالب مفی خدمتتان ارائه دهیم.

call

مراحل ثبت درخواست در سامانه درمان نو

افتخار میکنیم که با خدمات دهی خوبی که داریم، توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم. همیشه در حال بالا بردن کیفیت خدمات و تعداد سفیران درمان نو هستیم تا اعتماد شما را جلب نماییم.
ثبت درخواست من
 • ثبت درخواست ثبت درخواست
  در ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
 • هماهنگی زمان مراجعه هماهنگی زمان مراجعه
  کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی درخواست شما نهایی می‌شود.
 • اعزام همکاران ما اعزام همکاران ما
  نیروی متخصص به منزل یا محل کار شما اعزام شده و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.
 • دریافت نتایج آزمایش دریافت نتایج آزمایش
  در صورت وجود آزمایش نتیجه از طریق کارشناسان ما خدمت شما ارسال میشود.
نیاز به مشاوره داری ؟ ثبت درخواست فوری

ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل

ویزیت متخصص قلب در منزل

فرض کنید فردی بدون رعایت عادت های غذایی و الگوی زندگی سالم در منزل دچار درد قفسه سینه شده است به طوری که خود نمی داند که این درد ناشی از قلب اوست یا اندام هایی مثل معده و غیره، در این شرایط فرد بدون داشتن اطلاعات کافی اقدام به مصرف قرص هایی می کند که نه تنها از علائم خطرناک درد قفسه سینه کاسته بلکه در مواردی سبب تشدید این نوع درد ها و خطر بروز سکته قلبی نیز خواهد شد، درست است که هر درد قلبی سبب ایجاد سکته نخواهد شد، یا به طور واضح تر هر درد قلبی نشان دهنده بیماری های قلب در فرد نمی باشد ولی ار آن جایی که قلب توانایی بازسازی خود همانند کبد را ندارد، نادیده گرفتن درد های این اندام می تواند عوارض خطرناک برای بیمار به جا بگذارد، دیده شده در افراد بالای 50 سال  که از سبک زندگی مناسب و الگوی سلامتی بهتر برخوردارند و از سیستم های پایش سلامتی مثل گرفتن فشار خون، گرفتن ضربان قلب و یا ملاقات با پزشک متخصص قلب با انجام ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل خود در دوره های زمانی 6 الی 1 ساله بهره می برند با افرادی که از الگوی نامناسب تغذیه و سلامتی برخوردارند درصد مرگ و میر 75% عقب تر هستند، بله این مقدار تعداد بسیار بالایی در سرشماری به حساب می آید، یعنی در واقع از هر 100 نفر، 75 نفر از لحاظ مرگ و میردر افراد سالم با الگوی سلامتی مشخص جلوتر هستند، همه این مثال ها برای این است که شما ارزش سلامتی قلب خود را بفهمید و بدانید که در صورت بروز درد یا حمله قلبی باید چه کار کنید، مرکز درمان نو با داشتن پزشکان قلب معتمد و با تجربه این امکان را برای شما به وجود آورده که در هر زمانی که نیاز به ویزیت متخصص قلب در منزل داشتید با اپراتور های این مرکز در تماس باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پزشک متخصص قلب خود را برای ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل شما اعزام نماید، همچنین شما عزیزان در کنار ویزیت پزشک متخصص قلب می توانید از خدمات اکو قلب در منزل و یا گرفتن نوار قلب در منزل نیز استفاده نمایید، با ما همراه باشید تا در مورد تمام آن چیزی که شما در رابطه با انجام ویزیت متخصص یا فوق تخصص قلب و عروق در منزل، بیماری های قلب و راه کار های برطرف کننده علائم آن با هم بیشتر صحبت نماییم ، شما عزیزان جهت ساکشن بیمار در منزل نیز می توانید با ما در تماس باشید.

پزشک متخصص قلب و عروق کیست؟

متخصص قلب کیست؟

به فردی که پس از گذراندن دوره General practitioner در دانشگاه های علوم پزشکی کشور در امتحان تخصص قلب و عروق یا Cardiovascular specialty قبول می شود و در ادامه دوره 2 ساله تخصص و سپس طرح 2 ساله خود را در بیمارستان و بر بالین بیماران قلبی می گذراند، پزشک متخصص قلب و عروق یا Cardiologist می گویند، بسیاری از پزشکان قلب و عروق در مدت زمان آموزش و بالین خود بیشتر از 2000 مریض را ویزیت و درمان می کنند و این خود گواه و حجت تمام در رابطه با این امر است که شخصی که ما به عنوان بیمار یا همراه بیمار باید به او اعتماد نماییم کسی نیست جز کاردیولوژیست ها و پزشکان قلب و عروق، شما عزیزان برای درخواست ویزیت متخصص قلب در منزل می توانید با ما در ارتباط باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پزشک متخصص یا فوق تخصص برای شما اعزام گردد.

تفاوت متخصص قلب و جراح قلب چیست؟

تفاوت جراح قلب با متخصص قلب

سوالاتی زیادی در این حیطه از جانب کاربران عزیز و بیماران محترم پرسیده می شود، معمولا این سوالات زمانی به اوج خود می رسند که فرد قبل از مرحله جراحی قلب قرار دارد و برای او مشاوره قلب از جانب پزشک مربوطه خود Order و دستور داده شده است، جواب به این سوال بسیار آسان است، با ما همراه باشید تا در رابطه با تفاوت متخصص قلب و جراح قلب بیشتر بدانیم.

مهم ترین تفاوت متخصص قلب و جراح قلب:

 1. متخصص قلب وظیفه تشخیص مشکلات قلبی و درمان آن را دارد ولی جراح قلب وظیفه جراحی مداخله ای را بر عهده دارد.
 2. متخصص قلب نمی تواند جراحی کند چون دوره جراحی قلب را طی نکرده و در مهارت های بالینی جراحی تجربه کسب نکرده ولی جراح قلب با گذراندن دور های جراحی از قبیل جراحی عمومی و سپس با
 3. گذراندن دوره های تخصصی جراحی قلب و عروق و فلوشیپ توانایی جراحی این اندام را به صورت کامل دارد.
 4. جراح های قلب و عروق دور های تنظیم دارو و نسخه پیچی برای بیماران قلب و عروق خود را نیز دارند، البته نه تجربه پزشکان کاردیولوژیست چرا که این پزشکان حیطه تخصصی تشخیص و درمان بیماری های قلبی را بر عهده دارند.
 5. بررسی نتایج آزمایشات و تفسیر بالینی گرافی ها و مستندات بالینی بیمار به عهده پزشک متخصص قلب یا کاریولوژیست است ولی پزشکان جراح قلب و عروق نقش جراحی عروق و یا دریچه ها و نارسایی ها را بر عهده دارند.

پزشک متخصص قلب و عروق دارای چه ویژگی هایی است؟

ویژگی های مهم ویزیت متخصص قلب و عروق در منزل

هر پزشک متخصص قلب و عروق در ویزیت در منزل و بر بالین بیمار دارای ویژگی هایی است که سبب ایجاد اعتماد و نقش آفرینی وی در بیمار می گردد، در این جا می خواهیم در رابطه با مهم ترین ویژگی های پزشک متخصص قلب و عروق با هم بیشتر صحبت نماییم.

مهم ترین ویژگی های پزشک متخصص قلب و عروق در ویزیت بیمار در منزل:

 1. قابل اعتماد بودن
 2. دقیق بودن
 3. وقت شناس بودن
 4. مهربان و دارای قدرت ارتباط مناسب بودن با بیمار خود
 5. قاطع بودن در حین تشخیص
 6. رعایت کردن جوانب نگهداری راز بیمار از بیماری خود
 7. توانایی و مهارت علمی بالا داشتن
 8. داشتن تجربه مناسب و کافی در طبابت خود
 9. توانایی انجام پروسیجر های عملی در حین ویزیت در منزل
 10. توانایی و قدرت تجویز دارو ها و یا تعدیل آن ها
 11. توانایی تفسیر و گرفتن نتیجه از آزمایشات و گرافی های بالینی
 12. داشتن برنامه و کوریکولوم درمانی مشخص
 13. دارابودن شرایط پاسخ دهی به بیمار پس از ویزیت او
 14. برنامه ریزی مناسب برای بیمار در زمان ویزیت
 15. گذاشتن سیر تقویمی درمان برای بیمار از زمان ملاقات ابتدایی تا نتیجه گیری درمان و بهبودی بیمار

بیماری قلبی چیست؟

بیماری قلبی چیست ؟

به بروز مشکل در تولید قدرت عضله قلب، هدایت آن، پخش آن به همراه اختلالات دریچه ای، عروقی و عضله ای قلب بیماری قلبی می گویند، این بیماری های می توانند مادر زادی باشند یا ناشی از سبک زندگی پر خطر باشند، در هر نوع از این بیماری ها زندگی فرد دچار مخاطره گردیده به صورتی که اگر درمان به موقع انجام نشود خطر مرگ نیز او را تهدید خواهد کرد، با درمان به موقع و اصولی این مشکلات مانند رعایت رژیم غذایی، استفاده از عادت های ورزشی مناسب در برنامه ریزی های روزانه، استفاده از یک برنامه پایشی و مراقبتی مثل ویزیت متخصص قلب و عروق در منزل و دادن شرح حال خود به او، گرفتن فشار خون دقیق و چارت منظم آن، اخذ نوار قلب در منزل خود نهایتا هر 1 سال یکبار و ترک سیگار و کم خوابی می توان به صورت گسترده از ابتلا به این بیماری های خطرناک جلوگیری نمود.

بیماری های قلبی شامل چه مواردی می شوند؟

در رابطه با این مورد باید بگوییم سوالات زیادی در رابطه با نوع بیماری ذکر می شود، مثلا عده ای می پرسند بیماری قلبی کشنده و عده هم می پرسند بیماری قلبی خفیف، توضیحی ای که ابتدا در این مورد باید خدمت شما بدهیم تا به دسته بندی های بیماری های قلبی برسیم این است که منظور از بیماری قلبی کشنده در واقع بیماری است که فرد با عدم رعایت نکات پیشگیری به آن رسیده و این حالت زمانی است که آسیب به قلب بسیار شدید بوده که باعث کاهش میزان برون ده قلبی یا همان EF نیز شده است.

 1. بیماری های قلبی کشنده: به بیماری هایی می گویند که عضله قلب فرد آسیب شدیدی دیده و کفایت قدرت عضله بسیار کاهش پیدا کرده است، مانند: سکته قلبی، گرفتگی بالای 75 درصد عروق قلبی، آریتمی هایی که منجر به سکته قلبی شدید می شوند مثل انواع تاکیکاردی های بطنی یا Vtac ها، کاردیومیوپاتی های شدید مادرزادی و غیره.
 2. بیماری های قلبی خفیف: به این بیماری ها معمولا غیر کشنده هم می گویند چون احتمال سارویوال  یا زنده ماندن فرد بسیار بیشتر از حالت کشنده آن ها می باشد مثل: تپش قلب، دیس ریتمی گذرا مثل پی وی سی یا Pvcs و Pacs، انواع ضربانات تند ناحیه دهلیزی یا بالایی قلب که به سوپراونتریکولار تاکیکاردیا معروف هستند مثل انواع Psvt ها در افراد جوان و دارای قدرت برون ده قلبی مناسب که به دلیل استرس ایجاد شده است.

حال که در مورد این اصطلاح رایج بین مردم ایران صحبت کردیم، بیایید با هم در رابطه لیست انواع بیماری قلبی بیشتر بدانیم:

 • بیماری کرونری :این بیماری ناشی از اختلال در عروق کرونری فرد رخ خواهد داد، در اینجا شاید بپرسید که عروق کرونری چیست؟ که با گرفتن آن بیماری کرونری به وجود می آیند؟ عروق کرونر در واقع عروق خون رسان، غذارسان و اکسیژن رسان به عضلات قلبی هستند، این عروق همانند یک کلاف نخ دور تا دور قلب را فراگرفته اند و سبب می شوند تا اکسیژن و غذای کافی به بافت قلب برسد، از مهم ترین عروق درشت و بزرگ کرونری قلبی می توان به: Lad، Lcx، Rca اشاره کرد که به ترتیب به عروق غذارسان جلوی قلب، چپ قلب و پشت قلب و سمت راست قلب اشاره نمود، عدم توجه به این بیماری می تواند سبب ایجاد سکته های قلبی در فرد بگردد، شما عزیزان برای جلوگیری از عوارض سکته قلبی می توانید از خدمات ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل بهره ببرید، همچنین شما عزیزان می توانید جهت تزریقات در منزل نیز با ما در تماس باشید.

بیماری کرونری

 • بیماری های قلبی مادرزادی: این بیماری ها ناشی از اختلالات ژنی از جانب پدر و مادر به فرد بوده، و فرد در ایجاد آن ها نقشی ندارد، معمولا این بیماری ها تا سنین نوجوانی و جوانی رخ داده و در صورت عدم بهبود علائم و ساختار آن ها امکان آسیب های بسیار زیادی نیز به همراه دارد، از مهم ترین این بیماری ها می توان نارسایی قلبی مادرزادی، نارسایی قلبی پیشرفته ، کاردیومیوپاتی هیپتروفیک، سارکوئیدوز قلبی، آملوئیدوز قلبی، بیماری حفره در بین دو دهلیز یا ASD ، حفره بین دو بطن VSD، دکستروکاردیای قلبی یا قلب سمت راست، بیماری VAS یا تنگی شریان آئورت، آنومالی آبستین نوزادی، جا به جایی شریان های بزرگ یا به اصطلاح TGA.

بیماری مادرزادی قلبی

 • بیماری های دریچه ای قلب: این نوع بیماری هم می تواند منشا مادر زادی داشته باشد و هم در دوران زندگی فرد به صورت اکتسابی ایجاد شود، در این بیماری دریچه های مهم قلب که به ترتیب، دریچه میترال یا دولتی، دریچه تراکوسپید یا سه لتی، دریچه آئورت و دریچه سینی های سینی شکل می باشند احتمال اختلال در ساختارشان وجود دارد، دریچه میترال معمولا نسبت به سایرین بیشتر در معرض تغییرات است چرا که این دریچه به صورت مادرزادی نیز احتمال وجود اختلال ساختاری در آن وجود دارد، مشکلات دریچه ای سبب ایجاد افت فشار خون و میزان برون ده قلبی نیز می شوند، با انجام غربالگری های مناسب و نوار قلب و اکو در منزل می توان از این اختلالات جلوگیری نمود.

بیماری دریچه ای قلب

 • بیماری های آریتمیکال قلبی: این بیماری ها ناشی از وجود آریتمی در ضربانات قلب هستند، آریتمی همان طور که از اسمشان مشخص است یعنی نداشتن ریتم درست و اصولی در ضربانات قلب، یک قلب زمانی با کفایت مناسب کار می کند که از یک نقطه ایمپالس سازی یا تحریک الکتریکی شود و تا تخلیه و پمپ کردن هیچ مانعی برای این تحریک وجود نداشته باشد، اگر مانعی به هر علت مثل بافت آسیب دیده در مسیر انتقال، وجود اختلال در شاخه های انتقالی پیام و غیره وجود داشته باشد ریتم منظم از بین رفته و می گویند فرد دارای ریتم نامنظم گردیده است، از عوارض این ریتم می توان به سنکوپ و ایست قلبی اشاره کرد، اگر شما خدایی نکرده دارای ضربانات نامنظم قلبی هستید سریعا جهت دریافت خدمات ویزیت پزشک متخصص قلب منزل با ما در تماس باشید، همچنین جهت درخواست آمبولانس خصوصی جهت اعزام بیمار به بیمارستان نیز می توانید درخواست خود را اعلام نمایید.

بیماری آریتمیکال قلبی

faq

سوالات متداول

نیاز به کمک داری ؟ ما به سوالات شما پاسخ داده ایم

اکوکاردیوگرافی در منزل نیز همراه با ویزیت متخصص قلب قابل انجام است.

اعزام متخصص قلب و عروق با تمام تجهیزات نهایتا 2 ساعته قابل انجام است.

اعزام پزشک قلب و عروق همراه با دستگاه نوار قلب و اکو قابل انجام است.

پرسش و پاسخ درمان نو

اگر سوالی در ذهن دارید یا نظری دارید از طریق فرم زیر ارسال کنید

loader
لطفا صبر کنید
مشاوره
فوری
÷