ثبت درخواست فوری
 • متخصص قلب
  نام و نام خانوداگی
 • شماره تماس
  انتخاب تاریخ
 • تماس فوری با ما
 • کافیست خدمت مورد نیاز خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.

loader
لطفا صبر کنید
متخصص قلب

انواع بیماری های قلب مانند تپش قلب، احساس سنگینی در قفسه و درد های شدید قلبی می تواند برای فردی که دچار آن شده است بسیار خطرناک باشد، از همین رو ویزیت متخصص قلب در منزل بی آن که نیاز باشد شما از خانه خارج شوید و دچار عوارض احتمالی بیماری های قلبی شوید بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد، متخصص قلب با ویزیت بیمار خود در منزل و اخذ آزمایش و اکو و نوار قلب می تواند بر درمان بسیاری از بیماری های قلبی حاد موثر باشد، مرکز درمان نو با دارا بودن پزشکان قلب متعدد می تواند شما را در این مسیر کمک نماید، کافیست با تماس با اپراتور های مرکز خدمات پرستاری و پزشکی در منزل درمان نو اقدام به درخواست پزشک متخصص قلب و عروق در منزل نمایید، با ما همراه باشید تا در ادامه مطالب در رابطه با مهم ترین نکات بیماری های قلبی مطالب مفی خدمتتان ارائه دهیم.

call

مراحل ثبت درخواست در سامانه درمان نو

افتخار میکنیم که با خدمات دهی خوبی که داریم، توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم. همیشه در حال بالا بردن کیفیت خدمات و تعداد سفیران درمان نو هستیم تا اعتماد شما را جلب نماییم.
ثبت درخواست من
 • ثبت درخواست ثبت درخواست
  در ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
 • هماهنگی زمان مراجعه هماهنگی زمان مراجعه
  کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی درخواست شما نهایی می‌شود.
 • اعزام همکاران ما اعزام همکاران ما
  نیروی متخصص به منزل یا محل کار شما اعزام شده و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.
 • دریافت نتایج آزمایش دریافت نتایج آزمایش
  در صورت وجود آزمایش نتیجه از طریق کارشناسان ما خدمت شما ارسال میشود.
نیاز به مشاوره داری ؟ ثبت درخواست فوری

ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل

ویزیت متخصص قلب در منزل

فرض کنید فردی بدون رعایت عادت های غذایی و الگوی زندگی سالم در منزل دچار درد قفسه سینه شده است به طوری که خود نمی داند که این درد ناشی از قلب اوست یا اندام هایی مثل معده و غیره، در این شرایط فرد بدون داشتن اطلاعات کافی اقدام به مصرف قرص هایی می کند که نه تنها از علائم خطرناک درد قفسه سینه کاسته بلکه در مواردی سبب تشدید این نوع درد ها و خطر بروز سکته قلبی نیز خواهد شد، درست است که هر درد قلبی سبب ایجاد سکته نخواهد شد، یا به طور واضح تر هر درد قلبی نشان دهنده بیماری های قلب در فرد نمی باشد ولی ار آن جایی که قلب توانایی بازسازی خود همانند کبد را ندارد، نادیده گرفتن درد های این اندام می تواند عوارض خطرناک برای بیمار به جا بگذارد، دیده شده در افراد بالای 50 سال  که از سبک زندگی مناسب و الگوی سلامتی بهتر برخوردارند و از سیستم های پایش سلامتی مثل گرفتن فشار خون، گرفتن ضربان قلب و یا ملاقات با پزشک متخصص قلب با انجام ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل خود در دوره های زمانی 6 الی 1 ساله بهره می برند با افرادی که از الگوی نامناسب تغذیه و سلامتی برخوردارند درصد مرگ و میر 75% عقب تر هستند، بله این مقدار تعداد بسیار بالایی در سرشماری به حساب می آید، یعنی در واقع از هر 100 نفر، 75 نفر از لحاظ مرگ و میردر افراد سالم با الگوی سلامتی مشخص جلوتر هستند، همه این مثال ها برای این است که شما ارزش سلامتی قلب خود را بفهمید و بدانید که در صورت بروز درد یا حمله قلبی باید چه کار کنید، مرکز درمان نو با داشتن پزشکان قلب معتمد و با تجربه این امکان را برای شما به وجود آورده که در هر زمانی که نیاز به ویزیت متخصص قلب در منزل داشتید با اپراتور های این مرکز در تماس باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پزشک متخصص قلب خود را برای ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل شما اعزام نماید، همچنین شما عزیزان در کنار ویزیت پزشک متخصص قلب می توانید از خدمات اکو قلب در منزل و یا گرفتن نوار قلب در منزل نیز استفاده نمایید، با ما همراه باشید تا در مورد تمام آن چیزی که شما در رابطه با انجام ویزیت متخصص یا فوق تخصص قلب و عروق در منزل، بیماری های قلب و راه کار های برطرف کننده علائم آن با هم بیشتر صحبت نماییم ، شما عزیزان جهت ساکشن بیمار در منزل نیز می توانید با ما در تماس باشید.

پزشک متخصص قلب و عروق کیست؟

متخصص قلب کیست؟

به فردی که پس از گذراندن دوره General practitioner در دانشگاه های علوم پزشکی کشور در امتحان تخصص قلب و عروق یا Cardiovascular specialty قبول می شود و در ادامه دوره 2 ساله تخصص و سپس طرح 2 ساله خود را در بیمارستان و بر بالین بیماران قلبی می گذراند، پزشک متخصص قلب و عروق یا Cardiologist می گویند، بسیاری از پزشکان قلب و عروق در مدت زمان آموزش و بالین خود بیشتر از 2000 مریض را ویزیت و درمان می کنند و این خود گواه و حجت تمام در رابطه با این امر است که شخصی که ما به عنوان بیمار یا همراه بیمار باید به او اعتماد نماییم کسی نیست جز کاردیولوژیست ها و پزشکان قلب و عروق، شما عزیزان برای درخواست ویزیت متخصص قلب در منزل می توانید با ما در ارتباط باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پزشک متخصص یا فوق تخصص برای شما اعزام گردد.

تفاوت متخصص قلب و جراح قلب چیست؟

تفاوت جراح قلب با متخصص قلب

سوالاتی زیادی در این حیطه از جانب کاربران عزیز و بیماران محترم پرسیده می شود، معمولا این سوالات زمانی به اوج خود می رسند که فرد قبل از مرحله جراحی قلب قرار دارد و برای او مشاوره قلب از جانب پزشک مربوطه خود Order و دستور داده شده است، جواب به این سوال بسیار آسان است، با ما همراه باشید تا در رابطه با تفاوت متخصص قلب و جراح قلب بیشتر بدانیم.

مهم ترین تفاوت متخصص قلب و جراح قلب:

 1. متخصص قلب وظیفه تشخیص مشکلات قلبی و درمان آن را دارد ولی جراح قلب وظیفه جراحی مداخله ای را بر عهده دارد.
 2. متخصص قلب نمی تواند جراحی کند چون دوره جراحی قلب را طی نکرده و در مهارت های بالینی جراحی تجربه کسب نکرده ولی جراح قلب با گذراندن دور های جراحی از قبیل جراحی عمومی و سپس با
 3. گذراندن دوره های تخصصی جراحی قلب و عروق و فلوشیپ توانایی جراحی این اندام را به صورت کامل دارد.
 4. جراح های قلب و عروق دور های تنظیم دارو و نسخه پیچی برای بیماران قلب و عروق خود را نیز دارند، البته نه تجربه پزشکان کاردیولوژیست چرا که این پزشکان حیطه تخصصی تشخیص و درمان بیماری های قلبی را بر عهده دارند.
 5. بررسی نتایج آزمایشات و تفسیر بالینی گرافی ها و مستندات بالینی بیمار به عهده پزشک متخصص قلب یا کاریولوژیست است ولی پزشکان جراح قلب و عروق نقش جراحی عروق و یا دریچه ها و نارسایی ها را بر عهده دارند.

پزشک متخصص قلب و عروق دارای چه ویژگی هایی است؟

ویژگی های مهم ویزیت متخصص قلب و عروق در منزل

هر پزشک متخصص قلب و عروق در ویزیت در منزل و بر بالین بیمار دارای ویژگی هایی است که سبب ایجاد اعتماد و نقش آفرینی وی در بیمار می گردد، در این جا می خواهیم در رابطه با مهم ترین ویژگی های پزشک متخصص قلب و عروق با هم بیشتر صحبت نماییم.

مهم ترین ویژگی های پزشک متخصص قلب و عروق در ویزیت بیمار در منزل:

 1. قابل اعتماد بودن
 2. دقیق بودن
 3. وقت شناس بودن
 4. مهربان و دارای قدرت ارتباط مناسب بودن با بیمار خود
 5. قاطع بودن در حین تشخیص
 6. رعایت کردن جوانب نگهداری راز بیمار از بیماری خود
 7. توانایی و مهارت علمی بالا داشتن
 8. داشتن تجربه مناسب و کافی در طبابت خود
 9. توانایی انجام پروسیجر های عملی در حین ویزیت در منزل
 10. توانایی و قدرت تجویز دارو ها و یا تعدیل آن ها
 11. توانایی تفسیر و گرفتن نتیجه از آزمایشات و گرافی های بالینی
 12. داشتن برنامه و کوریکولوم درمانی مشخص
 13. دارابودن شرایط پاسخ دهی به بیمار پس از ویزیت او
 14. برنامه ریزی مناسب برای بیمار در زمان ویزیت
 15. گذاشتن سیر تقویمی درمان برای بیمار از زمان ملاقات ابتدایی تا نتیجه گیری درمان و بهبودی بیمار

بیماری قلبی چیست؟

بیماری قلبی چیست ؟

به بروز مشکل در تولید قدرت عضله قلب، هدایت آن، پخش آن به همراه اختلالات دریچه ای، عروقی و عضله ای قلب بیماری قلبی می گویند، این بیماری های می توانند مادر زادی باشند یا ناشی از سبک زندگی پر خطر باشند، در هر نوع از این بیماری ها زندگی فرد دچار مخاطره گردیده به صورتی که اگر درمان به موقع انجام نشود خطر مرگ نیز او را تهدید خواهد کرد، با درمان به موقع و اصولی این مشکلات مانند رعایت رژیم غذایی، استفاده از عادت های ورزشی مناسب در برنامه ریزی های روزانه، استفاده از یک برنامه پایشی و مراقبتی مثل ویزیت متخصص قلب و عروق در منزل و دادن شرح حال خود به او، گرفتن فشار خون دقیق و چارت منظم آن، اخذ نوار قلب در منزل خود نهایتا هر 1 سال یکبار و ترک سیگار و کم خوابی می توان به صورت گسترده از ابتلا به این بیماری های خطرناک جلوگیری نمود.

بیماری های قلبی شامل چه مواردی می شوند؟

در رابطه با این مورد باید بگوییم سوالات زیادی در رابطه با نوع بیماری ذکر می شود، مثلا عده ای می پرسند بیماری قلبی کشنده و عده هم می پرسند بیماری قلبی خفیف، توضیحی ای که ابتدا در این مورد باید خدمت شما بدهیم تا به دسته بندی های بیماری های قلبی برسیم این است که منظور از بیماری قلبی کشنده در واقع بیماری است که فرد با عدم رعایت نکات پیشگیری به آن رسیده و این حالت زمانی است که آسیب به قلب بسیار شدید بوده که باعث کاهش میزان برون ده قلبی یا همان EF نیز شده است.

 1. بیماری های قلبی کشنده: به بیماری هایی می گویند که عضله قلب فرد آسیب شدیدی دیده و کفایت قدرت عضله بسیار کاهش پیدا کرده است، مانند: سکته قلبی، گرفتگی بالای 75 درصد عروق قلبی، آریتمی هایی که منجر به سکته قلبی شدید می شوند مثل انواع تاکیکاردی های بطنی یا Vtac ها، کاردیومیوپاتی های شدید مادرزادی و غیره.
 2. بیماری های قلبی خفیف: به این بیماری ها معمولا غیر کشنده هم می گویند چون احتمال سارویوال  یا زنده ماندن فرد بسیار بیشتر از حالت کشنده آن ها می باشد مثل: تپش قلب، دیس ریتمی گذرا مثل پی وی سی یا Pvcs و Pacs، انواع ضربانات تند ناحیه دهلیزی یا بالایی قلب که به سوپراونتریکولار تاکیکاردیا معروف هستند مثل انواع Psvt ها در افراد جوان و دارای قدرت برون ده قلبی مناسب که به دلیل استرس ایجاد شده است.

حال که در مورد این اصطلاح رایج بین مردم ایران صحبت کردیم، بیایید با هم در رابطه لیست انواع بیماری قلبی بیشتر بدانیم:

 • بیماری کرونری :این بیماری ناشی از اختلال در عروق کرونری فرد رخ خواهد داد، در اینجا شاید بپرسید که عروق کرونری چیست؟ که با گرفتن آن بیماری کرونری به وجود می آیند؟ عروق کرونر در واقع عروق خون رسان، غذارسان و اکسیژن رسان به عضلات قلبی هستند، این عروق همانند یک کلاف نخ دور تا دور قلب را فراگرفته اند و سبب می شوند تا اکسیژن و غذای کافی به بافت قلب برسد، از مهم ترین عروق درشت و بزرگ کرونری قلبی می توان به: Lad، Lcx، Rca اشاره کرد که به ترتیب به عروق غذارسان جلوی قلب، چپ قلب و پشت قلب و سمت راست قلب اشاره نمود، عدم توجه به این بیماری می تواند سبب ایجاد سکته های قلبی در فرد بگردد، شما عزیزان برای جلوگیری از عوارض سکته قلبی می توانید از خدمات ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل بهره ببرید، همچنین شما عزیزان می توانید جهت تزریقات در منزل نیز با ما در تماس باشید.

بیماری کرونری

 • بیماری های قلبی مادرزادی: این بیماری ها ناشی از اختلالات ژنی از جانب پدر و مادر به فرد بوده، و فرد در ایجاد آن ها نقشی ندارد، معمولا این بیماری ها تا سنین نوجوانی و جوانی رخ داده و در صورت عدم بهبود علائم و ساختار آن ها امکان آسیب های بسیار زیادی نیز به همراه دارد، از مهم ترین این بیماری ها می توان نارسایی قلبی مادرزادی، نارسایی قلبی پیشرفته ، کاردیومیوپاتی هیپتروفیک، سارکوئیدوز قلبی، آملوئیدوز قلبی، بیماری حفره در بین دو دهلیز یا ASD ، حفره بین دو بطن VSD، دکستروکاردیای قلبی یا قلب سمت راست، بیماری VAS یا تنگی شریان آئورت، آنومالی آبستین نوزادی، جا به جایی شریان های بزرگ یا به اصطلاح TGA.

بیماری مادرزادی قلبی

 • بیماری های دریچه ای قلب: این نوع بیماری هم می تواند منشا مادر زادی داشته باشد و هم در دوران زندگی فرد به صورت اکتسابی ایجاد شود، در این بیماری دریچه های مهم قلب که به ترتیب، دریچه میترال یا دولتی، دریچه تراکوسپید یا سه لتی، دریچه آئورت و دریچه سینی های سینی شکل می باشند احتمال اختلال در ساختارشان وجود دارد، دریچه میترال معمولا نسبت به سایرین بیشتر در معرض تغییرات است چرا که این دریچه به صورت مادرزادی نیز احتمال وجود اختلال ساختاری در آن وجود دارد، مشکلات دریچه ای سبب ایجاد افت فشار خون و میزان برون ده قلبی نیز می شوند، با انجام غربالگری های مناسب و نوار قلب و اکو در منزل می توان از این اختلالات جلوگیری نمود.

بیماری دریچه ای قلب

 • بیماری های آریتمیکال قلبی: این بیماری ها ناشی از وجود آریتمی در ضربانات قلب هستند، آریتمی همان طور که از اسمشان مشخص است یعنی نداشتن ریتم درست و اصولی در ضربانات قلب، یک قلب زمانی با کفایت مناسب کار می کند که از یک نقطه ایمپالس سازی یا تحریک الکتریکی شود و تا تخلیه و پمپ کردن هیچ مانعی برای این تحریک وجود نداشته باشد، اگر مانعی به هر علت مثل بافت آسیب دیده در مسیر انتقال، وجود اختلال در شاخه های انتقالی پیام و غیره وجود داشته باشد ریتم منظم از بین رفته و می گویند فرد دارای ریتم نامنظم گردیده است، از عوارض این ریتم می توان به سنکوپ و ایست قلبی اشاره کرد، اگر شما خدایی نکرده دارای ضربانات نامنظم قلبی هستید سریعا جهت دریافت خدمات ویزیت پزشک متخصص قلب منزل با ما در تماس باشید، همچنین جهت درخواست آمبولانس خصوصی جهت اعزام بیمار به بیمارستان نیز می توانید درخواست خود را اعلام نمایید.

بیماری آریتمیکال قلبی

بیماری های قلبی شامل چه علائمی هستند؟

از 11 مورد مهم علامت های بیماری های قلبی می توان به:

 • درد قفسه سینه 
 • حالت تهوع و استفراغ حین حملات قلبی 
 • بیماری قلبی و ورم پا ها که می تواند ناشی از عدم کفایت برون ده قلبی و جمع آوری خون از اندام ها باشد، به این حالت ادم یا edema نیز می گویند، ادم می تواند دارای درجه بندی باشد که مهم ترین درجه بندی آن از 1 تا 3 پلاس است و معیاری بسیار مناسب برای میزان کفایت قلب به حساب می آید.
 • گاها بیماری قلبی بدون علامت می تواند باشد به خصوص در افراد دیابتی که به نوروپاتی و آسیب سیستم اعصاب منجر شده اند.
 • تعریق از دیگر علائم بیماری های قلبی است، چرا که حین بروز مشکل قلبی سیستم سمپاتیک و هیجانی بدن شروع به فعالیت خواهد کرد.
 • سوزش سر دل یکی دیگر از علائم بیماری های قلبی است که در بسیاری موارد با درد های قلبی نیز اشتباه گرفته می شود.
 • ضعف و بی حالی.
 • خواب زیاد.
 • ناتوانی در حرکت.
 • تغییرات و نوسانات شدید فشار خون و ضربان قلب.
 • علامت لوین یا لوین ساین Levine Sign که در حین درد گرفتن قفسه سینه  می باشد و به حالتی می گویند که فرد سمت چپ سینه خود را مشت کرده و خم می شود.

علامت لوین ساین

آیا سکته قلبی باعث مرگ می شود؟

در رابطه با این موضوع به طور قطع نمی توان گفت که آیا سکته قلبی باعث مرگ می شود یا خیر، این مورد بستگی به این دارد که فرد ای که دچار سکته قلبی شده است دارای قلبی با عروق کلترال Collateral vessels می باشد یا خیر؟ مهم ترین فاکتوری که فرد را در حین ایجاد سکته فرد و احتمال مرگ پس از آن محافظت خواهد کرد همین عروق کترال یا عروق شاخه ای جانبی قلب هستند، معیار های زیادی برای ایجاد عروق کلترال در افراد وجود دارد که مهم ترین آن ها: ورزش کردن مداوم ، رژیم غذایی مناسب با طبع بدنمان، استراحت کافی و غیره می تواند از عوامل مهم آن باشد، شما برای اینکه از برز سکته قلبی جلوگیری نمایید می توانید از ویزیت آنلاین متخصص قلب در درمان نو استفاده نمایید.

پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی با ویزیت دکتر متخصص قلب در منزل

در این قسمت میخواهیم در رابطه عواملی که سبب پیشگیری از بروز بیماری های قلبی در افراد می شوند با هم صحبت نماییم، 11 مورد از مهم ترین عواملی که سبب پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی در افراد می شود:

 • کاهش استرس: یکی از مهم ترین عوامل پیشگیری کننده از بروز بیماری های قلبی و عروقی به حساب می آید، استرس سبب ایجاد تنش در عضلات قلب ، کاهش قطر عروق قلبی، افزایش ضربان قلب می شود و همگی این موارد از دلایل ایجاد بروز بیماری های قلبی هستند.

استرس از عوامل بیماری های قلبی

 • کنترل فشار خون: افزایش فشار خون ناشی از استرس، هیجانات مداوم، خوردن غذاهای چرب، خوردن غذاهای پر نمک و بی خوابی می باشد، این عوامل همگی در ایجاد فشار خون مزمن در افراد نقش دارند، فشار خون زیاد و کنترل نشده سبب ایجاد بافت ضخیم عضلانی با کیفیت پایین می شود که خود از علل سکته های قلبی به شمار می آید، با کنترل فشار از طریق درخواست پزشک فوق تخصص قلب و عروق در منزل و ایجاد برنامه مدون پایش فشار از جانب ایشان می توانید از بروز عارضه های وخیم این بیماری خاموش جلوگیری نمایید.

فشار خون و بیماری قلبی

 • کاهش میزان مصرف نمک روزانه: با افزایش میزان نمک میزان سدیم یا همان یون NA خون بالا رفته و این خود باعث ایجاد نشت بیشتر آب به داخل عروق می شود، با افزایش میزان نفوذ پذیری این فاکتور حجم در گردش خون بیشتر شده و سبب ایجاد فشار به دیواره عروق می نماید، در بیماران قلبی این عامل سبب ایجاد نشت آب به داخل بافت ها نیز کرده که سبب ایجاد ادم یا EDEMA می شود، میزان مناسب نمک دریافتی در طول روز برای یک فرد بزرگسال 2.3 گرم معادل یک قاشق چایخوری می باشد، مقادیر بالا تر از این رنج می تواند سبب ایجاد بروز مشکلات قلبی گردد.

نمک و بیماری قلبی

 • داشتن برنامه ورزشی مداوم: عامل بسیار مهم در حفظ سلامت قلب و عروق و همه ارگان های بدن داشتن برنامه ورزشی مناسب و مدون است ، شما با داشتن یک برنامه ریزی مناسب ورزشی هم از غلظت چربی های مضرخون و هم از ابتلا به گرفتگی های عروقی می توانید جلوگیری نمایید، افرادی که مرتب در طول روز ورزش می کنند با افرادی که ورزش نمی کنند تا 65 درصد در صحه سلامتی و سارویوال Survive هستند، از همین رو انجام ورزش و فیزیوتراپی در خانه می تواند از بروز بیماری های قلبی جلوگیری نماید.

ورزش و بیماری قلبی

 • کاهش غذاهای چرب: شما زمانی که از میزان چربی غذاهایتان می کاهید، به همان نسبت از چربی خونتان هم کاسته اید، این مطلب برای افرادی که دچار چربی های خون هستند بسیار مفید و حائز اهمیت است، با انجام ویزیت پزشک منزل، پزشک معالجتان در رابطه با قرص های کاهنده چربی مثل آتوروستاتین یا رزووستاین در طول روز دستورات بسیار مفیدی به شما خواهد داد.
 • خواب کافی: افرادی که خواب ندارند بسیار بیشتر از افرادی که در طول روز حداقل 6 ساعت استراحت می نمایند در سلامتی جسم و روان هستند، شما با گذاشتن یک برنامه مناسب در طول روز به خود کمک می کنید تا از تایم خواب خود برای جبران کمبود های در طول روز استفاده نکنید.
 • پایش مداوم ارگان ها: شما با انجام آزمایش در منزل و همچنین تفسیر آن توسط ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل می توانید به صورت دائم شرایط بدنی خود را زیر نظر بگیرید، همچنین می توانید به صورت آنلاین از خدمات ویزیت آنلاین پزشک متخصص قلب نیز استفاده نمایید، کافی است با مرکز خدمات پرستاری در منزل درمان نو در ارتباط باشید.
 • استفاده مناسب از داروهای پیشگیری کننده: خوردن داروهایی مثل آتوروستاتین ها و یا آپیکسابان در افراد دارای بیماری قلبی می تواند به صورت گسترده از بروز مجدد این بیماری جلوگیری نماید، اکثر بیماران قلبی ای که رعایت رژیم دارویی خود را به فعالیت های روزانه خود ضمیمه کردند از طول عمر بسیار بالاتری نسبت به سایر بیماران مشابه دارند.
 • کنترل دیابت: این عامل یک عامل بسیار مهم در کنترل بروز حملات قلبی به حساب می آید، چرا که در افراد دیابتی نشت قند در دیواره داخلی عروق به خصوص دیواره رگ های نازک وجود دارد، رگ های قلب نیز از این مورد در استثنا نیستند، در افراد دیابتی همچنین ما بروز عارضه خطرناک Neuropathy نیز داریم، این به این معناست که این افراد در مدت زمان کوتاه دچار آسیب های عصبی و گیرنده های آن می شوند، در این افراد حتی سکته های قلبی نیز می تواند خاموش باشد و از درد تبعیت ننماید، با همه این تفاسیر می توان گفت که کنترل دیابت از طریق های مختلف چقدر می تواند کمک به پیشگیری عارضه های قلبی نماید.
 • رژیم غذایی مناسب برای سلامتی قلب: همانطور که گفتیم از دیگر معیار های پیشگیری کننده از بروز حوادث قلبی می توان به داشتن یک رژیم تغذیه ای مناسب اشاره نماییم، این رژیم باید کم نمک و کم چرب باشد که به آن رژیم Low salt low fat می گویند، شما با درخواست ویزیت متخصص قلب در منزل می توانید از پزشک معالج خود در خانه خود برنامه تغذیه ای مناسب و ایده آل خود را دریافت نمایید.
 • نکشیدن سیگار:سیگار یکی از عوامل مهم در بروز ایجاد انواع بیماری ها به حساب می آید، بیماری های قلبی و تنگی عروق نیز یکی از دلایل اصلی سیگار کشیدن در افراد سیگاری می باشد، دود سیگار دارای انواع رادیکال های آزاد است که می تواند آسیب های بسیار زیادی به مجرای تنفسی وارد نماید ، همچنین نیکوتین سیگار باعث ایجاد تنگی عروق در بیماران قلبی خواهد شد.

سیگار و بیماری قلبی

مهم ترین مزایای ویزیت پزشک متخصص قلب در منزل

 • دسترسی سریع به پزشک بدون اتلاف انرژی و هزینه های مالی گسترده 
 • فراهم آوردن بهترین نوع معاینه بدون اینکه در صف نوبت های درمانی بمانید
 • استفاده از خدمات ویزیت دکتر قلب در منزل به صورت 24 ساعته و شبانه روزی 
 • امکان پیگیری آنی پس از ویزیت از پزشک خود 
 • جلوگیری از انتقال عفونت از مراکز درمانی و مطب به خانه 
 • انجام پایش های مدوام در اتاق منزل خود و با آرامش روانی بیشتر توسط پزشک معالج 
 • استفاده از ویزیت آنلاین پزشک متخصص قلب قبل و پس از ویزیت 
 • اعزام فوری بهترین پزشک متخصص قلب جهت ویزیت در منزل 
 • جلوگیری از فوت وقت 
 • قابلیت انجام خدمات هم زمان مثل اکو در منزل و نوار قلب در منزل و رادیوگرافی در منزل 

ویزیت دکتر قلب در منزل و وظایف مهم او

پزشک متخصص قلب اعزامی از جانب موسسه خدمات پرستاری درمان نو دارای وظایف مشخصی هستند که مهم ترین آن ها:

 1. گرفتن فشار خون اصولی
 2. گرفتن ضربان قلب اصولی 
 3. شنیدن صداهای قلبی 
 4. تجویز دارو های قلبی
 5. تعدیل دارو های قلبی 
 6. برنامه ریزی مدون رژیم غذایی مناسب بیماران قلبی 
 7. برنامه ریزی مدون رژیم دارویی مناسب بیماران قلبی 
 8. دادن برنامه ورزشی مناسب با شرایط بیمار قلبی 
 9. انجام اکوکاردیوگرافی در منزل 
 10. اخذ تست نوار قلب 
 11. تفسیر نوار قلب 
 12. تفسیر اکو اخذ شده از بیمار 
 13. ایجاد کوریکولوم درمانی 
 14. پشتیبانی از بیمار پس از ویزیت 
 15. تعیین درجه نارسایی قلب 
 16. تعیین بیماری و نوع عمکلرد او در ادامه مسیر 
 17. پایش میزان دوز داروهای مصرفی 
 18. ایجاد مسیر برنامه ریزی درمان اصولی از ابتدای ویزیت تا درمان نهایی بیمار

تست های تشخیصی بیماری های قلبی و عروقی

در این قسمت می خواهیم با هم در رابطه با انواع آزمایش های روتین قلبی و عروقی و تست های تشخیصی بیماری های قلبی و عروقی بیشتر صحبت کنیم و بدانیم برای غربالگری های این بیماری چه راه کار هایی وجود دارد، مهم ترین تست های تشخیصی بیماری های قلب و عروق:

 • آزمایشات روتین قلب و عروق: این آزمایشات شامل تروپونین، CKMB و CPK توتال می باشد، البته در بیماری های قلبی امکان رایز و افزایش میزان AST و ALP و ALT نیز مشاهده می شود، در سکته های قلبی و یا آسیب های خفیف عضله قلب به دلیل آسیب سلول هایی قلبی تروپونین T از داخل سلول به بیرون آن ریخته شده و این امر نشان دهنده این است که سلول قلب دچار آسیب شده است، چرا که توپونین Troponin در داخل سلول های قلبی در صورت بروز حادثه قلبی به بیرون ریخته و در اصطلاح می گویند تروپونین فرد مثبت شده است، کاربران عزیز درمان می توانند جهت دریافت خدمات آزمایش در منزل پس از ویزیت متخصص قلب و عروق و دادن نسخه آزمایشات قلبی در منزل خود با درمان نو در تماس باشید.

آزمایشات قلبی

 • تست ورزش: به این روش تشخیص کفایت میزان جریان خون در عروق غذا رسان و اکسیژن رسان قلب Tolerance Test Exercise هم می گویند، در این روش تشخیصی بالینی فرد روی تردمیل دویده و به مرور سرعت دستگاه توسط پزشک متخصص قلب و عروق بیشتر می شود تا جایی که عضله قلب به بیشترین انقباض خود برسد، در آن حالت میزان کفایت عروق قلبی از طریق سیم های متصل به قفسه سینه که به لید های پریکوردیال نیز معروف هستند مشخص خواهد شد، اگر امواج ثبت شده از خط ایزوالکتریک نوار قلبی پایین تر آمدند نشان دهنده این است که فرد دارای کفایت پایین تری از حد معمول است و باید تست های بعدی بر روی آن انجام شود، نتیجه این آزمایش را مثبت شدن تست ورزش می نامند، شما عزیزان برای ویزیت دکتر قلب در منزل خود و گرفتن نسخه از پزشک مبنی بر انجام تست ورزش در مطب او می توانید با درمان نو در تماس باشید.

درمان بیماری قلبی با تست ورزش

 • اکو کاردیوگرافی: اکوکاردیوگرافی یا Eco Cardiography یک روش بالینی و تشخیصی توسط دکتر قلب در منزل است که با این دستگاه پزشک معالج نحوه فعالیت های عضله قلب، میزان و قدرت برون ده قلبی، و فعلیت موج به موج عضلات را پایش می نماید، این روش از روش های قبلی بسیار کارآمد تر خواهد و به پزشک کمک می نماید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین روش تشخیصی را در پیش بگیرد، در این تست اگر فردی دچار سکته قلبی شود دیگر حرکات موزون عضله های قلب از بین رفته و به اصطلاح می گویند فرد والموشن ابنورمالیتی Abnormality Valmotion دارد، شما عزیزان برای دریافت خدمات اکو در منزل می توانید با اپراتور های درمان نو در تماس باشید.

اکوی قلبی

 • نوار قلب: یکی از ابزار های تشخیصی بسیار سودمند برای هر پزشک متخصص قلب و عروق استفاده از نوار قلب بیمار است، انجام این عمل با خواباندن فرد روی یک تخت خواب و وصل کردن سیم یا همان لید های سینه ای پریکوردیال و اندامی دست و پا ها (لیمب لید ها) میسر خواهد شد، نوار اخذ شده دارای امواجی است که به تشخیص 98% درصدی بیماری قلبی می تواند کمک نماید ،شما عزیزان برای دریافت خدمات گرفتن نوار قلب در منزل طبق دستور متخصص قلب و عروق می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

نوار قلب و بیماری قلبی

 • ام آر آی قلب: در این روش فرد با خواندن زیر دستگاه MRI و گرفتن کات های تشخیصی دقیق ، مشخص می شود که ساختار و عملکرد قلبی او به چگونه است، البته قبل از انجام این عمل نیاز است که ابتدا بیمار توسط دکتر قلب در منزل یا مطب ویزیت های اولیه شود و سپس با نسخه پزشک متخصص یا فوق تخصص به مرکز MRI مراجعه نماید.

گیرندگان خدمت ویزیت متخصص قلب در منزل تهران چه کسانی هستند؟

 • آقایان: دسته اول از گیرندگان خدمت ویزیت متخصص قلب در منزل آقایانی هستند که یا به علت کهولت سن قادر به رساندن خود به مراکز درمانی نبوده و برای همراهان این عزیزان نیز کار دشواری است و یا اینکه به دلیل مشغله کاری زمان مناسب برای رساندن خود به مراکز درمانی و مطب را ندارند، شما عزیزان برای دریافت خدمات ویزیت پزشک فوق تخصص قلب و عروق در منزل کافی است که با اپراتور های درمان نو در تماس باشید.
 • کودکان: دسته مهم در ارائه خدمت از جانب مرکز درمان نو در منزل کودکان هستند، معمولا کودکان همگی از مراکز درمانی و مطب پزشکان عزیز ترس و واهمه دارند، این امر سبب می گردد تا کودک از درمان و معالجه سر باز بزند و یا والدین او برای انجام این کار دچار دردسر گردند، از روی دیگر محیط اتاق کودک آرامش بخش ترین مکان برای اوست ، شما والدین عزیز می توانید جهت دسترسی به دکتر قلب خانم یا آقا بنا به میل خود با اپراتور های درمان نو در تماس باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن از ویزیت آنلاین متخصص قلب و عروق یا ویزیت دکتر قلب و عروق در منزل و اتاق کودک خود بهره مند گردید.

کودکان در ویزیت قلب

 • خانم ها: برای این دسته نیز مشکلاتی از قبیل کهولت سن و عدم توانایی بیمار در رساندن خود مراکز درمانی، ترس و استرس خانم های جوان در گرفتن خدمات درمانی در مراکز و مطب پزشکان وجود دارد، این دسته از کاربران نیز جهت اعزام پزشک متخصص قلب در منزل می توانند با درمان نو در تماس باشند.

قیمت ویزیت متخصص قلب و عروق در منزل تهران چقدر است؟

تعرفه ویزیت پزشک متخصص قلب و عروق در منزل طبق ابلاغیه وزارت بهداشت مبنی بر قیمت گذاری تعرفه های خدمات پزشکی و پرستاری در منزل به مراکز خدمات پرستاری و پزشکی محاسبه می گردد، در این ابلاغیه یک قیمت مصوب لحاظ شده است که با انجام خدمات هم زمان مانند اکو قلب در منزل و یا گرفتن نوار قلب در منزل قابل تغییر خواهد و این هزینه برای امسال همراه با تمامی موارد اجرایی 3.500.000 میلیون تومان می باشد، کاربران عزیز مرکز مدیکال شو در رابطه با قیمت ویزیت متخصص قلب در منزل نگران نباشند، چرا که هدف اصلی و اول درمان نو در دادن خدمات اصولی و کمک رسان به شما خواهد، جهت ثبت درخواست و همچنین استعلام قیمت این خدمت می توانید با اپراتور های درمان نو در تماس باشید.

ویزیت متخصص قلب در منزل تهران شبانه روزی

ویزیت متخصص قلب در منزل تهران شبانه روزی

درمان نو با ارائه خدمات گوناگون و مستمر پزشکی و پرستاری در منزل این امکان را نیز فراهم کرده است تا شما به راحتی یک تماس بتوانید هم از ویزیت آنلاین دکتر قلب و هم از ویزیت دکتر متخصص قلب و عروق در منزل خود به صورت شبانه روزی بهره مند بگردید ، تمام مناطق تهران می توانند از این خدمات به صورت فوری و اورژانسی بهره مند گردند، مردم اهالی تهران دیگر برای رساندن خود مطب پزشکان قلب و عروق و دریافت خدمات نگران نباشند چرا که درمان نو این مسیر را برای شما هموار ساخته تا در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات ویزیت قلب در منزل تهران شبانه روزی 24 ساعته استفاده نمایید، همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت خدمات انما در منزل نیز با ما در تماس باشید.

faq

سوالات متداول

نیاز به کمک داری ؟ ما به سوالات شما پاسخ داده ایم

اکوکاردیوگرافی در منزل نیز همراه با ویزیت متخصص قلب قابل انجام است.

اعزام متخصص قلب و عروق با تمام تجهیزات نهایتا 2 ساعته قابل انجام است.

اعزام پزشک قلب و عروق همراه با دستگاه نوار قلب و اکو قابل انجام است.

پرسش و پاسخ درمان نو

اگر سوالی در ذهن دارید یا نظری دارید از طریق فرم زیر ارسال کنید

loader
لطفا صبر کنید
مشاوره
فوری
÷