ثبت درخواست فوری
 • حجامت
  نام و نام خانوداگی
 • شماره تماس
  انتخاب تاریخ
 • تماس فوری با ما
 • کافیست خدمت مورد نیاز خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.

loader
لطفا صبر کنید
حجامت

 

کمتر کسی وجود دارد که امروزه از ارزش و فواید حجامت بی خبر باشد، این پروسیجر درمانی می تواند سبب احساس سبکی و تصفیه خون گردد و بر کیفیت زندگی فرد بسیار موثر باشد، نکته قابل توجه در رابطه با حجامت این است که چقدر این پروسیجر دقیق و بهداشتی انجام می شود تا برای فرد گیرنده خدمت خطرساز نباشد؟ مرکز درمان نو برای پاسخ به این سوال، دارای نیروهای آموزش دیده و کارشناس می باشد که روند انجام این پروسیجر را دقیق و بهداشتی انجام داده و سبب افزایش کیفیت جسمی فرد می شوند، با ما همراه باشید تا ابعاد مختلف این پروسیجر درمانی را خدمتتان توضیح دهیم و با بینش باز اقدام به درخواست این عمل در خانه نمایید.

call

مراحل ثبت درخواست در سامانه درمان نو

افتخار میکنیم که با خدمات دهی خوبی که داریم، توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم. همیشه در حال بالا بردن کیفیت خدمات و تعداد سفیران درمان نو هستیم تا اعتماد شما را جلب نماییم.
ثبت درخواست من
 • ثبت درخواست ثبت درخواست
  در ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
 • هماهنگی زمان مراجعه هماهنگی زمان مراجعه
  کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی درخواست شما نهایی می‌شود.
 • اعزام همکاران ما اعزام همکاران ما
  نیروی متخصص به منزل یا محل کار شما اعزام شده و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.
 • دریافت نتایج آزمایش دریافت نتایج آزمایش
  در صورت وجود آزمایش نتیجه از طریق کارشناسان ما خدمت شما ارسال میشود.
نیاز به مشاوره داری ؟ ثبت درخواست فوری

حجامت و بادکش در منزل

حجامت در منزل

همه ما در دوره ای از سال دچار کسالت، بیحالی و طاقت پایین شده ایم، به نظر شما چه علت هایی برای این علائم وجود دارد؟ در این مطلب میخواهیم به طور کامل و جامع به این موارد وارد شده و تا جایی که می شود به درمان های اصولی آن مثل انجام حجامت و خدمات بادکش بپردازیم. به طور کلی گردش خون سبب انتقال اکسیژن به بافت های بدن شده و این امر سبب تازه نگه داشتن آن بافت و عملکرد صحیح آن می شود، فرض کنید که شما به دلایل مختلف دچار غلظت خون شده اید، در این حالت گردش خون به کندی در جریان است، این امر سبب می شود که اکسیژن پایین تری نیز با خون شما حمل شود و در نتیجه بافت هدف مثلا مغز، عملکرد دقیقی مثل قبل نداشته باشد . روش های زیادی برای درمان غلظت خون وجود دارد، مثلا اهدای خون یک روش جدید در خارج کردن حجم خون اضافی در بدن شما به حساب می آید، ولی مشکلی که وجود دارد در اهدا خون شما همراه با کاهش حجم خون، انواع فاکتور های مهم مثل آنتی بادی ها خون یا پلاکت های خون و همچنین پلاسمای تازه خون نیز اهدا خواهد شد، البته در فردی که سیستم دفاعی پایین تری دارد این روش توصیه نمی شود و به جای آن می توان از حجامت در منزل استفاده نمود، مرکز خدمات پرستاری درمان نو با دارا بودن کارشناسان حجامت و بادکش در منزل به روش نوین و سنتی می تواند شما را در این امر یاری نماید، بدون اینکه نیار باشد از خانه خود خارج شوید، علاوه بر این خدمات شما می توانید هم زمان از خدمات ویزیت پزشک در منزل نیز استفاده نمایید تا خون از دست رفته از طریق سرم تراپی جبران گردد، با ما همراه باشید تا درباره این فن قدیمی بیشتر بدانیم و با آگاهی کامل خودمان را از کسالت و بی حالی نجات دهیم.

حجامت چیست؟ آیا حجامت با بادکش فرق دارد؟

تفاوت حجامت با بادکش

در زمان قدیم به کوزه اندازی در کمر جهت تصفیه خون حجامت گفته می شد، این روش بیشتر در چین مرسوم بود ولی با گسترش ارتباطات و حرفه های پزشکی وارد کشور ما نیز شد، این روش یک روش پزشکی جایگزین محسوب می شود، چرا که در طب سنتی ارزش و جایگاه بالایی برای این روش در نظر گرفته شده است به طوری که کماکان با پبشرفت بسیار زیاد علم پزشکی، هنوز پزشکان اعتقاد بسیار بالایی در انجام حجامت در نقاط کل بدن را به بیماران خود تجویز می نمایند، به طور کی در رابطه با حجامت و بادکش بحث های بسیار زیادی وجود دارد، اینکه حجامت همان بادکش است؟ یا با آن فرق دارد؟ در اینجا میخواهیم برای یکبار هم که شده این قضیه را به صورت علمی ببندیم و تفاوت بین بادکش و حجامت را بدانیم، حجامت همان بادکش است و بادکش همان حجامت است، ما دونوع حجامت در حرفه طب سنتی داریم:

 • حجامت تر: که مراحل انجام آن با بادکشی از طریق لیوان های مخصوص از سطح پوست انجام شده و در نهایت با تیغ های بیستوری جراحی خط هایی بر روی ناحیه متورم شده به صورت استریل وارد می کنند و خون غلیظ شده ناحیه را تخلیه می نمایند. 
 • حجامت خشک: که همان بادکش نیز نامیده می شود، با این تفاوت نسبت به حجامت تر که در این روش فقط مکش ناحیه درگیر مد نظر است و دیگر از تیغ های جراحی استفاده نمی شود.

آیا حجامت تر بهتر است یا حجامت خشک؟

حجامت تر بهتر است یا خشک؟

هر دو روش روش های درمانی برای مقابله با غلظت خون، کسالت، بی حالی، مقابله با عفونت، تسکین درد، التهاب و در نهایت آرامش و سلامت بدن است، البته بهره گیری از نظز پزشکان و متخصصین طب سنتی در راه یابی دقیق بسیار موثر خواهد بود.

چه کسانی به حجامت در منزل نیاز دارند؟

در رابطه با این سوال نظر های بسیار متفاوتی وجود دارد، برخی از پزشکان متخصص خون به این عقیده هستند که حجامت برای افراد دارای الگوی غلظت خون بسیار می تواند مفید باشد در مقابل برخی از متخصصین طب سنتی بر این باور هستند که حجامت عامل اصلی در خارج کردن خون های کثیف بدن و شادابی و سرحالی است، در اینجا می خواهیم این موارد با هم و با اتفاق نظر همه متخصصین که گردآوری شده است لیست کنیم تا بدانیم چه کسانی از حجامت بهره می برند.

افرادی که نیاز به حجامت دارند:

 • افرادی که سیستم انعقاد ( لخته سازی ) خون آن ها با مشکل روبه است .
 • افراد دارای غلظت های خونی بالا با الگوی تکراری .
 • افرادی که حس می کنند زود به زود مریض می شوند .
 • افرادی که درد های مختلف عضلانی در نواحی مختلف بدن دارند و با داروهای شیمیایی برطرف نشده است .
 • افرادی که کم خوابی دارند ، افرادی که از خواب زیاد رنج می برند .
 • افرادی که دارای جوش های چرکی در ناحیه شانه ها و کمر هستند به صورتی که پس از تخلیه آن ها جای آن ها می ماند .
 • کسانی که درد های میگرنی متعدد دارند .
 • کسانی که قرص های قلبی مثل لوزارتان و متورال مصرف می کنند ، بیماران قلبی .
 • کسانی که مدام مبتلا به بیماری های حساسیتی مثل آبریزش بینی و خارش چشم و پوست بدن می شوند .

همه موارد بالا بخش مهم از افرادی بود که به انجام حجامت در خانه و خدمات بادکش در منزل نیاز دارند ، شما همچنین می توانید جهت تزریق سرم در منزل نیز از مجموعه پرستاری و پزشکی درمان نو درخواست پرستار نمایید.

هدف اصلی از انجام حجامت یا بادکش در منزل

هدف از حجامت چیست؟

هدف اصلی از این روش برای مقابله با حالت هایی است که سبب ناپایداری سیستم همودینامیک (پایداری بدن) می شود، این حالت ها می تواند به صورت یک سردرد ظاهر شود یا کسالت در طول روز، به صورت بی حالی باشد یا ضعف سیستم ایمنی در مقابل مواجه با بیماری ها، در هر صورت در طب سنتی قدیم و امروز تاکید مهم شده که هر شخص علائم ناخوشایندی را تجربه می کند، حتما به فکر حجامت و یا بادکش باشد، چون طبق تحقیقات دیده شده بسیاری از بیماری هایی که با دارو درمان نشده اند با حجامت و بادکش درمان گردیده اند، در ادامه مطالب هر آن چیزی که شما برای درمان علائم ذکر شده با حجامت را نیاز دارید گفته می شود.

حجامت یا بادکش در چه بیماری هایی موثر است؟

 1. حجامت یا بادکش برای درمان بسیاری از بیماری های علامت دار می تواند مفید باشد که در اینجا به تعداد مهم ای از آن ها می پردازیم :
 2. دیابت ( قند خون ) بالا
 3. فشار خون بالا
 4. چربی خون بالا
 5. جوش های صورت و بدن به ویژه کمر
 6. در حساسیت های فصلی
 7. در درمان انواع کهیر های بدن
 8. درمان واریکوسل
 9. در  درمان آسم
 10. در درمان واریکوسل در آقایان
 11. در تعریق زیاد
 12. در سندروم روده تحریک پذیر یا IBS
 13. وارس پاها
 14. در بیماری ادم پاها و ریه (خیز)
 15. در پرکاری و کم کاری تیروئید
 16. در اختلال تکلم 

ویژگی های انجام حجامت در منزل شبانه روزی در درمان نو

 1. استفاده از نیروهای توانمند و شاغل در بیمارستان با سابقه کاری بالا و تجربه و دانش منحصر به فرد 
 2. ارائه خدمات کلی در حیطه مراقبت پرستاری و پزشکی به صورت شبانه روزی و 24 ساعته
 3. داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی
 4. اعزام پرستار کمتر از 1 ساعت در هر نقطه ار تهران 
 5. آموزش اجرای فرآیند حجامت در منزل از ابتدا تا انتها توسط کارشناس اعزام شده به منزل
 6. سابقه انجام 10550 حجامت موفق و هدفمند تا به همین لحظه
 7. کنترل علائم حیاتی، کنترل آرامش شخص گیرنده خدمت و ارتباط موثر با او
 8. داشتن تجهیزات به روز، استریل و کامل حین اعزام کارشناس به منزل 
 9. طرف حساب بودن با مراکز تحت پوشش درمانی حجامت در منزل 
 10. اعزام نیرو به تمام مناطق در تهران و استفاده از خدمات هم زمان مانند تزریقات عضلانی در منزل

روش های حجامت در منزل تهران به چه صورت است؟

حجامت در منزل تهران به دو روش خشک و تر انجام انجام می شود که توضیحات هر یک را خدمت شما خواهیم گفت:

 • حجامت تر: این نوع از حجامت در بین مردم ایران بسیار شایع بوده و از محبوبیت بیشتری برخوردار است، در این روش فرد دهنده خدمت ابتدا از طریق ابزار لیوان مانند شروع به مکش بافت مورد نظر کرده و پس از چند دقیقه لیوان ها را جدا می کند و سریعا از شیوه استریل اقدام به تیغ زدن بر روی بافت مورد نظر می نماید، با این کار خون هایی که زیر لیوان جمع شده بودند تخلیه گردیده و فرآیند انجام حجامت در منزل به پایان می رسد.
 • حجامت خشک: این روش در واقع به اصطلاح همان بادکش می باشد، در این روش مثل حجامت تر ابتدا شخص دهنده حجامت ابزار لیوان مانند را روی بافت هدف قرار می دهد، سپس به ایجاد مکش شروع به مکش خون از زیر پوست به لیوان می نماید، ولی پس از اتمام این مرحله دیگر از روش تیغ زنی استفاده نمی شود، بلکه کار در همین مرحله به پایان خواهد رسید، بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند که این روش هم بسیار مفید است چون با تجمع خون زیر لیوان و رهایش آهسته آن به خون، این زمان و امکان وجود دارد که تصفیه آن به آهستگی انجام شود.

تفاوت بین حجامت با بادکش در منزل چیست؟

فرق بین حجامت و بادکش

در واقع حجامت یک نوع بادکش محسوب می شود با این تفاوت که در حجامت تیغ هایی به روی بافت زده می شود ولی در بادکش فقط عمل بادکشی انجام خواهد شد، لازم به ذکر است که هر دو روش در کشور ما مرسوم بوده ولی بسیاری اعتقاد دارند که انجام حجامت در خانه تهران به دلیل اینکه خون اضافی خارج می شود مفید تر است، البته تا حدودی هم حق دارند! در نوع بادکش گرم در منزل هدف آوردن خون به سطح پوست است و سپس رها کردن آن است، اینکه شما کدام نوع از بادکش ها را انجام دهید می توانید با کارشناسان درمان نو تماس حاصل کرده و از خدمات انجام حجامت و بادکش شبانه روزی و 24 ساعته تهران این مرکز بهره مند شوید.

ابزار مورد نیاز برای حجامت در خانه کدام اند؟

حجامت در خانه و ابزار آن

برای حجامت تر یا خشک (به اصطلاح بادکش) در خانه تهران به ترتیب موارد زیر نیاز است:

 • در حجامت تر 
 1. رول ملحفه 
 2. لیوان مخصوص حجامت (ابزار لیوان مانند) در سایز های مناسب 
 3. دستکش استریل 
 4. تیغ بیستوری 
 5. دستگیره مکنده هوا
 6. بتادین
 7. الکل
 8. گاز استریل 
 9. چسب در بعضب موارد 
 10. پنبه
 • در حجامت خشک 
 1. دستکس غیر استریل 
 2. لیوان 
 3. دستگیره مکنده
 4. رول ملحفه

انواع حجامت در منزل تهران + بادکش در منزل تهران

حجامت دارای انواع مختلفی دارد که دانستن ویژگی های آن ها کمک بسیار زیادی در درمان علامتی بیماری خواهد داشت، در ادامه این مطلب می خواهیم در رابطه با انواع حجامت بیشتر با هم صحبت کنیم:

 • حجامت عام: این حجامت را حجامت نافع یا بادکش کمر در منزل هم می نامند، کاربرد این حجامت در تخلیه خون اضافی و سرد تر کردن بدن است، خواستگاه این حجامت در فصل های بهار تا تابستان می باشد، البته افرادی که دارای طبع گرم نیز هستند می توانند در هر فصلی این نوع حجامت را انجاکم دهند، محل انجام این حجامت در کمر و بین دو اسکاپولا (کتف) می باشد به طوری که از مهره های 2 و 3 گردنی شروع و تا مهره 5 کمری می تواند ادامه داشته باشد، بهترین مکان برای زدن تیغ در این روش بین دو کتف خواهد بود، از فواید این نوع حجامت می توان به کاهش خون، احساس آرامش و سبکی برای افراد گرم مزاج و صفراوی اشاره نمود، عملکرد کبدی و گوارش پس از این نوع بادکش بسیار عادی و طبیعی خواهد شد.

حجامت عام

 • حجامت زیر چانه: این نوع حجامت را حجامت تحت الذقن یا زیر زنخدان هم می گویند، در این روش لیوان در ناحیه چانیه فیکس شده و بادکش شروع به مکش می نماید، از فواید این نوع حجامت می توان به کنترل درد های دندانی ، عفونت های لثه و جلوگیری از بود بد دهان اشاره نمود.

حجامت زیر چانه

 • حجامت پشت گوش یا ماستوئید: این نوع حجامت در پشت لاله ی گوش انجام می شود دقیقا روی استخوان ماستوئید و در ناحیه اسوالن Swollen، از ویژگی های مهم این نوع حجامت می توان به کاهش فشار خون، افزایش حرکت و تولید اسپرم ، کاهش سردرد های میگرنی، کاهش وزوز گوش و جلوگیری از خطر سکته مغزی اشاره نمود.

حجامت ماستوئید 

 • حجامت ساق پا: این نوع حجامت یکی از مهمترین نوع حجامت هم از لحاظ انجام آن توسط فرد دهنده خدمت و هم از کارایی آن برای دفع سموم بدن می باشد، در این نوع حجامت ابتدا باید به فرد گیرنده خدمت آموزش جهت گرم کردن پاها بلاخص زیر زانو و هر دو پا را بدهیم و سپس از اون بخواهیم که جهت جریان خون بیشتر در ناحیه تحتانی در صورت امکان بر روی پاهای خود بپرد یا حدود 30 دقیقه در منزل حرکت داشته باشد، این حرکات باعث می شود تا خون در نواحی تحتانی به گردش درآمده و عمل حجامت مفید تر واقع شود، برای گرم کردن بیشتر پاها می توان از وارمر و گرم کننده یا کیسه های آب گرم نیز استفاده نمود، سپس شخص دهنده خدمت فرد را روی صندلی نشانده یا به ایشان میگوید که به حالت ایستاده قرار گیرد ، حدود 5 سانتی متر پایین تر Knee joint یا مفصل زانو را انتخاب و شروع به مکش می کند، بعد از اتمام مکش با استفاده از تیغ شروع به زدن و خونریزی ناحیه می نماید ،نکته ای کهخ بسیار مهم و حائز اهمیت است این است که بیمار چون به حالت ایستاده قرار دارد دچار فالینگ یا افتادن نشود.

حجامت ساق پا

 • حجامت چهاربند: به این حجامت حجامت سه بند، حجامت رهاکننده، حجامت فریاد رس و همچنین حجامت قطن نیز می گویند، در این نوع حجامت خواستگاه بادکش ها روی ناتحیه گودی کمر، استخوان های ساکروم و استخوان ها S1 تا L5 می باشد است، این نوع حجامت برای افرادی که دارای درد های کمری هستند مورد استفاده قرار می گیرد، در این نوع حجامت احتمال کاهش شدید فشار خون بسیار بالاست، پس شخص دهنده خدمت باید مهارت کافی جهت انجام آن را داشته باشد ،شما برای گرفتن خدمت حجامت در منزل و پانسمان در منزل تهران می توانید با این مجموعه در تماس باشد.

حجامت چهاربند

 • حجامت سر: این نوع حجامت را حجامت نجات بخش نیز می گویند، در این روش بادکش مستقیما روی استخوان فرونتال (ملاجی) قرار میگیرد و عملات بادکش شروع می شود، توجه داشته باشید که این نوع از حجامت به هیچ وجه نباید به صورت گرم رخ دهد چون عوارض جبران ناپذیری دارد، از این حجامت در کاهش سردرد های میگرنی، سفیدی دور چشم، کاهش سردرد های سودایی و صفراوی استفاده می شود، در این نوع از جامت بهتر است که موهای سر تراشیده شود تا احتمال عفونت مطرح نشود.

حجامت سر

فواید حجامت برای تصفیه خون چیست؟

 • افزایش گردش خون
 • بهبود علائم خستگی و خواب آلودگی در طول روز
 • بهبود عملکرد رحم و تخمدان و منظم شدن دوره های ماهیانه
 • بهبود عملکرد کبد و کاهش انزیم های کبدی
 • جلوگیری از افزایش میزان چربی خون
 • کنترل قند خون و بهبود دیابت در افراد دیابتی
 • کاهش فشار خون وضعیتی
 • کنترل حملات تشنجی
 • بهبود سردرد های میگرنی
 • افزایش قوت جنسی 

حجامت در منزل توسط خانم برای چه کسانی اجرا می شود؟

 1. خانم ها: یک دسته مهم از گیرندگان خدمات حجامت در منزل خانم ها یا بانوان هستند، دیده شده است که حدود 28 درصد از بادکش های سالیانه کشور مربوط خانم ها است، با توجه به اینکه خانم ها دارای تغییرات هورمونی بسیار زیاد در دوران زندگی خود از بلوغ تا حاملگی و پس از آن هستند ،به همین علت در دوره هایی از سال به دلایل هورمونی دچار تغییرات خلقی، کسالت، بی حالی و ضعف می شوند، از این رو برای خانم ها انجام بادکش در منزل می تواند امری قابل قبول باشد، برای اینکه خانم ها احساس راحتی کامل حین خدمات حجامت در منزل خود را داشته باشند، می توانند حین تماس با مرکز درمان نو، درخواست حجامت در خانه توسط خانم را درخواست نمایند، این امر سبب می شود که بانوان حین استفاده از این تکنیک احساس راحتی بیشتر نیز نمایند، شما خانم های عزیز برای استفاده از سونوگرافی کامل رحم و تخمدان در منزل  نیز می توانید با درمان نو در تماس باشید.
 2. آقایان: دسته دیگر از گیرندگان خدمت حجامت در منزل تهران آقایان هستند که مدام با استرس های روحی روانی و مالی در محیط کار خود درگیر بوده و این امر سبب می شود تا دچار سردرد، کسالت و بی حالی و حتی ضعف شوند ، برای این دسته از افراد هم استفاده از حجامت در منزل کار ساز خواهد بود، آقایان عزیز جهت دریافت خدمات حجامت در منزل می توانند از درمان نو درخواست حجامت در خانه توسط آقا یا حجامت در منزل توسط خانم را داشته باشند، تا در اسرع وقت کارشناس مربوطه بر بالین شما اعزام شود، همچنین شما عزیزان اگر درخواست انجام شستشوی گوش در منزل تهران را دارید می توانید درخواست خود را به اپراتورهای ما اعلام نمایید.
 3. سالمندان: دسته دیگر سالمندانی هستند در برخی موارد مانند کنترل دیابت، فشار خون و غیره نیاز به خارج سازی خون از بدن دارند ولی همراه با خون نمی خواهند آنتی بادی های مهم سیستم ایمنی و مواد ضد انعقاد و غیره فاکتور های مهم خونی که در انتقال خون خارج می شود را از خون خود خارج نمایند، از این رو انجام حجامت در منزل و خدمات ویزیت متخصص قلب و عروق در منزل می تواند بسیار برای این دسته از گیرندگان خدمت کمک رسان باشد.

محل حجامت برای غلظت خون کجاست؟

همانطور که می دانید اجرای حجامت و بادکش برای افرادی که دچار غظلت خون هستند بسیار کاربردی و مفید می باشد، به قدری این خدمات از نظر پزشکان و اطبا باستان مورد پذیرش و تشویق قرار گرفته که هر ساله بسیاری از افراد برای اجرای آن دست به کار می شوند، در واقع بسیاری حجامت را دشمن غلظت خون می دانند! به هر حال قصد داریم در این قسمت در رابطه با محل های مهم انجام حجامت و بادکش در منزل برای غلظت خون اطلاعات جالبی را برایتان بازگو نماییم، طبق اسناد منتشر شده در وبگاه تخصصی خدمات توانبخشی و بازتوانی «فیزیوپدیا» 5 ناحیه محل حجامت برای غلظت خون به شرح:

 1. پشت یا کمر
 2. قفسه سینه
 3. شکم
 4. باسن
 5. پاها

می باشد، لازم به ذکر است که چگونگی اجرای صحیح و نتیجه مند این خدمات را می توانید از مشاوره با اپراتور های درمان نو درخواست و دریافت نمایید.

هزینه حجامت در منزل تهران چقدر است؟

و اما تعرفه و هزینه حجامت در تهران! در این قسمت قصد داریم در رابطه با هزینه انجام حجامت و بادکش در خانه تهران بریتان صحبت نماییم، به طور کلی حجامت بر اساس تعرفه مصوب وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی محاسبه و مستند گردیده و به کاربران اعلام می گردد، در ابتدا باید خدمتتان اعلام نماییم که در حین دریافت هزینه و قیمت حجامت در تهران یکی از موارد زیر را باید انتخاب نمایید:

 • هزینه بادکش درمانی
 • هزینه بادکش شکم
 • قیمت حجامت برای جوش صورت
 • هزینه حجامت برای کمر
 • هزینه و تعرفه حجامت در بارداری
 • هزینه و قیمت حجامت در شیردهی

به طور کلی هزینه حجامت در تهران بین 400 هزار تومان تا 1.5 ملیون تومان می باشد که بسته به نوع حجامت و اجرای آن متغییر است، اگر تمایل به دانستن اینکه هزینه بادکش چقدره؟ دارید می توانید از طریق شماره 02122927270 با در تماس باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات لازم خدمتتان ارائه گردد.

علائم نیاز به حجامت کبد در منزل چیست؟

علائم نیاز به حجامت کبد در منزل چیست؟

 1. از بین بردن ناخالصی های خونی
 2. از بین بردن سلول های پیر و کهنه کبد
 3. تغییر میزان کلسترول و تری گلیسیرید خونی با خاصیت متابولیکی
 4. کمک به افزایش و اجرای طبیعی بازبرداشت میزان قند از خون و انتقال آن به پانکراس و کاهش قند خون
 5. کمک به کبد برای افزایش دفع سموم
 6. تحریک تولید سلول های سالم تازه برای کبد
 7. افزایش پروتئین سازی کبد
 8. کمک به کاهش فشار خون پورت وریدی کبد
 9. افزایش تولید صفرا
 10. کاهش درجه های کبد چرب

حجامت در تابستان بهتر است یا زمستان؟ زمان دقیق آن در کدام قسمت از فصل است؟

حجامت به دلایل مختلفی در فصل تابستان و به خصوص در اوایل بهار تا تابستان بهتر از زمستان است، با توجه به اسناد منتشر شده در وبسایت «ابوظبی کالچر» برخی از علل مهم این اقدام بریتان آورده شده است:

 1. سرمای شدید می تواند بر بدن تاثیر گذاشته و فرآیند حجامت در منزل را مختل کند.
 2. سرمای شدید سبب می شود تا زخم های ایجاد شده به کندی ترمیم شوند.
 3. تعادل سلول ها در هوای مطلوب بهار و نهایتا در اوایل تابستان می تواند بهتر و بیشتر از زمستان باشد.
 4. تاثیر حجامت و بادکش در بهار و تابستان بهتر و بیشتر از زمستان تاثیرات درمانی دارد.
 5. جلوگیری از ایجاد عفونت در فصل بهار و تابستان به علت آن که اکثر بیماری ها در فصل های سرد شیوع پیدا می کنند.

بادکش در بارداری و دوران شیردهی ضرر دارد؟

حجامت در بارداری و شیردهی

خیر، با توجه به آنکه انجام بادکش و حجامت تر و خشک می تواند سبب تعدیل بیشتر سیستم ایمنی، غلظت خون، قوت بدن و افزایش و ارتقا آن ها گردد به همین علت استفاده از بادکش و حجامت در منزل تهران در دوران بارداری و شیردهی می تواند بسیار کارآمد و مناسب باشد، فقط نکته ای که لازم به توجه بیشتر دارد این است که هر اقدام درمانی و حمایتی در این دوران نیاز به نظرات متخصصین مجرب زنان در منزل دارد که با امنیت بیشتر این اقدام اجرایی گردد.

نحوه درخواست بادکش شکم در خانه به چه صورت است؟

شما عزیزان برای دریافت خدمات بادکش و حجامت شکم در خانه می توانید از طریق راه های ارتباطی و سر شماره 02122927270 درخواست خود را به اپراتور های مرکز درمان نو اعلام نمایید، در مسیر دوم شما با استفاده از ثبت درخواست خدمات بادکش در و حجامت در منزل تهران شبانه روزی می توانید این خدمات را به آسانی ثبت اعلام درخواست کرده و در خانه خود دریافت نمایید، لازم به ذکر است که جهت دریافت می توانید هم اکنون اقدام نمایید.

انجام حجامت و بادکش در منزل در تهران شبانه روزی و 24 ساعته

انجام حجامت و بادکش در منزل در تهران شبانه روزی

خدمات حجامت و بادکش در منزل به صورت 24 ساعته و شبانه روزی تهران از سمت خدمات پرستاری و پزشکی در منزل درمان نوارائه می گردد، این خدمت محدودیت مکانی نیز ندارد و برای تمام استان تهران از شمال تهران تا جنوب تهران، از شرق تهران تا غرب تهران و حتی مناطق حاشیه ای مانند: اسلامشهر، احمد آباد، یافت آباد، شهر ری، شهریار، بومهن، رودهن، جاجرود، لواسانات، شمشک، میگون، آبعلی، فیروزکوه، گردم ده، ورد آورد، تهرانسر و غیره نیز می توانند از این خدمات به صورت 24 ساعته و شبانه روزی استفاده نمایند، برای دریافت این خدمات کافی است که با شماره تلفن های درمان نو تماس حاصل کرده و درخواست خود را به اپراتور ها مرکز اعلام نمایید.

حجامت در منزل شمال تهران

فرمانیه، آجودانیه، قلهک، تجریش، الهیه، زعفرانیه، دروس، جردن، ونک، دربند، ازگل، اقدسیه، سوهانک، دزاشیب، اوین، شهرک نفت، چیذر، فرشته، جوزستان، امام زاده صالح، دارآباد، دولت، دیباجی، مینی سیتی، ولنجک، حسین آباد، مبارک آباد، لویزان، زرگنده برای دریافت خدمات بادکش در منزل می توانند با شماره های موجود در سایت تماس حاصل کرده تا در اسرع وقت کارشناس حجامت این مجموعه بر بالین ایشان اعزام گردد، همچنین در صورتی که تمایل به درخواست پرستار سالمند در منزل تهران دارید نیز می توانید درخواست خود را به اپراتور ها اعلام نمایید.

حجامت در منزل غرب تهران 

محله های شهرک غرب، سعادت آباد، ستارخان، صادقیه، جنت آباد جنوبی، جنت آباد شمالی، جنت آباد مرکزی، چیتگر، کوهک، باغ فیض، پونک، تهران ویلا، شهرک گلستان، آزادی، استاد معین، شهرک اکباتان، شهران، وردآورد، تهران سر، دهکده المپیک، سه راه تعاون(شهر زیبا) و بلوار فردوس می توانند علاوه بر دریافت خدمات حجامت در منزل تهران از خدمات اعزام پزشک عمومی سیار به منزل تهران، تزریقات در منزل تهران با تعرفه مصوب وزارت بهداشت نیز بهره ببرند.

حجامت در منزل شرق تهران 

نارمک، تهرانپارس، هنگام، حکیمیه، جشنواره، رودهن، بوهن، آبعلی، لواسان، شمشک، میگون، فشن، لویزان، تهران نو، شمیران نو، امام حسین، پیروزی، دماوند، عشرت آباد، نظام آباد، رسالت، مدائن، مجیدیه، وحیدیه، هفت حوض، تسلیحات، فدک، کرمان، پیروزی، دردشت، زرکش، استخر، لشگر، نبرد، سبلان جنوبی، سبلان شمالی، گلبرگ، رسالت، سیدخندان، سراج، خاک سفید، حکیمیه و غیره می توانند جهت دریافت خدمات حجامت در منزل با خدمات پرستاری درمان نو در تماس باشند.

حجامت در منزل جنوب تهران 

محله های شوش، مولوی، دروازه غار، راه آهن، بازار بزرگ، جوادیه، فلاح، نازی آباد، کوی سیزده آبان، یاخچی آباد، تختی، خزانه، خیام، بریانک، میدان امام خمینی (توپخانه)، 30تیر، بوستان ولایت، شهریار، اسلامشهر، شهر ری، قرچک، ورامین، پاکدشت، ناصرخسرو، 15 خرداد، میدان حر، کمیل، جیحون، رودکی، آذربایجان، طوس، شمشیری، جی، آذری، مهرآباد جنوبی، یافت آباد و غیره می توانند از این خدمات به صورت شبانه روزی بهره مند گردند، جهت دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران نیز می توانید با ما در تماس باشید.

سوالات مهم شما در رابطه با حجامت و بادکش در منزل

سوالات مهم شما در رابطه با حجامت و بادکش

 • هزینه بادکش چقدره؟

هزینه بادکش و حجامت بستگی به تعداد جلسات اجرایی، مکان و محل انجام حجامت در بدن و تجهیزات استفاده شده دارد، به طور معلول بین 400 هزارتومان تا 1 و نیم ملیون این خدمات هزینه دارد.

 • کجا حجامت کنیم؟

شما عزیزان برای انتخاب مکان حجامت می توانید به درمانگاه ها و اورژانس های نزدیک مهم زندگی خودتان مراجعه نمایید، ولی به طور کلی برای انجام بادکش و حجامت هم می توانید از درمان نو و شماره تماس 02122927270 درخواست خود را به اپراتور ها اعلام نمایید و هم از لیست مراکز منتخب انجام حجامت که در زیر برایتان آورده شده استفاده نمایید:

 1. کلینیک طبی دکتر سریتا
 2. موسسه طب سنتی و حجامت ایران حجامت
 3. درمانگاه بیمارستان امام خمینی تهران
 4. مرکز سلامتگاه طب سنتی ایران
 5. کلینیک دکتر مهرداد کریمی
 • بادکش در زمان پریودی آیا مفید است یا مضرر؟

حجامت درمانی یک رویکرد طبیعی و جامع برای کاهش ناراحتی درد پریود ارائه می دهد، این خدمات با تقویت گردش خون، شل کردن عضلات و کاهش ترشح سموم باعث تسکین و حمایت از سیستم ایمنی در طول قاعدگی می شود.

 

 

 

 

faq

سوالات متداول

نیاز به کمک داری ؟ ما به سوالات شما پاسخ داده ایم

خدمات حجامت تر و خشک در خانه قابل انجام است.

از زمان ثبت درخواست تلفنی نهایتا تا 45 دقیقه کارشناس به منزل شما اعزام خواهد شد.

بادکش یک نوع حجامت است، در واقع بادکش حجامت خشک است.

پرسش و پاسخ درمان نو

اگر سوالی در ذهن دارید یا نظری دارید از طریق فرم زیر ارسال کنید

loader
لطفا صبر کنید
مشاوره
فوری
÷