ثبت درخواست فوری
 • پزشک در منزل
  نام و نام خانوداگی
 • شماره تماس
  انتخاب تاریخ
 • تماس فوری با ما
 • کافیست خدمت مورد نیاز خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.

loader
لطفا صبر کنید
پزشک در منزل

خدمات ویزیت در منزل و اعزام پزشک به منزل به دلایلی مانند: صرفه جویی در زمان و هزینه، تشخیص و درمان سریع و دریافت خدمات 24 ساعته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، شما در حین ویزیت متخصص در منزل باید در رابطه با نوع بیماری، سن ، جنس، سابقه بیماری در گذشته و غیره اطلاعات کافی در اختیار پزشک خود قرار دهید، پزشک با استفاده از این اطلاعات و معاینه و تشخیص خود اقدام به درمان شما خواهد نمود، توجه به ویزیت پزشک در منزل امروزه نسبت به گذشته بسیار با ارزش تر شده است و خدمات پزشکی در منزل درمان نو در این راستا کمک رسان شما خواهد بود، با ما همراه باشید.

call

مراحل ثبت درخواست در سامانه درمان نو

افتخار میکنیم که با خدمات دهی خوبی که داریم، توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم. همیشه در حال بالا بردن کیفیت خدمات و تعداد سفیران درمان نو هستیم تا اعتماد شما را جلب نماییم.
ثبت درخواست من
 • ثبت درخواست ثبت درخواست
  در ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
 • هماهنگی زمان مراجعه هماهنگی زمان مراجعه
  کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی درخواست شما نهایی می‌شود.
 • اعزام همکاران ما اعزام همکاران ما
  نیروی متخصص به منزل یا محل کار شما اعزام شده و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.
 • دریافت نتایج آزمایش دریافت نتایج آزمایش
  در صورت وجود آزمایش نتیجه از طریق کارشناسان ما خدمت شما ارسال میشود.
نیاز به مشاوره داری ؟ ثبت درخواست فوری

ویزیت دکتر در منزل

ویزیت پزشک در منزل

در دوران قدیم معمولا افراد به دنبال بیماری های گوناگون قادر نبودند تا پزشک موجود در روستا یا شهر خود را برای درمان خود به منزل خود احضار نمایند، این امر سبب می گردید تا اشخاصی که دچار بیماری شده اند برای درمان خود به سختی خود را به پزشک مستقر در روستا یا شهر اطراف محل زندگی خود برسانند، امروزه با وجود سیستم های اینترنتی و اطلاع رسانی های پیشرفته از جانب بیماران و خانواده آن ها این امکان حاصل شده است تا در کمترین زمان ممکن ویزیت پزشک در منزل به راحتی هر چه تمام تر صورت پذیرد و برای درمان یا انجام پروسیجر های درمانی دیگر نیاز به طی کردن مسافت زیاد و خطرات آن برای بیمار نباشد، در این مطلب میخواهیم در کنار هم در رابطه با انواع ویزیت پزشک در منزل، ویزیت پزشک متخصص در منزل و همچنین ویزیت پزشک عمومی در منزل خودمان با هم صحبت کنیم تا بهترین راه کار برای سریع ترین درمان خود را تنها با یک تماس پیدا کنیم، شما عزیزان همچنین می توانید برای درمان سرماخوردگی خود بدون احضار پزشک فقط با تماس با مرکز درمان نو و درخواست تزریقات در منزل که نسخه آن با توجه به شرایط شما و توسط پزشک مستقر در مرکز صورت می گیرد اقدام نمایید.

ویزیت در منزل به چه معناست؟

ویزیت در منزل یعنی چه؟

به ملاقات و مشاهده بالینی پزشک معالج در منزل خودمان که می تواند عمومی یا متخصص نیز باشد ویزیت در منزل می گوییم، در وهله اول از جمله ((ویزیت دکتر در منزل)) به این نتیجه می رسیم که ما با فرا خواندن پزشک به منزل خودمان این امر را سبب کرده ایم تا بدون فوت وقت و صرفه مالی همان ویزیت در درمانگاه یا بیمارستان را در منزل خودمان انجام دهیم، ولی آیا ویزیت در منزل فقط صرفا به مشاهده فرد بیمار در منزل توسط پزشک می انجامد ؟ یا اینکه علاوه بر مشاهده و اعلام مسیر درمان توسط پزشک، اقداماتی از قبیل نوشتن آزمایش توسط پزشک یا تزریق سرم تقویتی در منزل نیز صورت خواهد پذیرفت؟ جواب این سوال بله است، شما همزمان ویزیت پزشک عمومی یا ویزیت پزشک متخصص در منزل می توانید به ایشان اعلام نمایید که جدای از روند روتین درمانی خود، برای شما آزمایشاتی که نیاز دارید را بنویسد یا مثلا انجام عکس برداری یا فیزیوتراپی در منزل خودتان را نیز برای شما نسخه نماید.

چند نوع ویزیت در منزل قابل انجام است؟

به صورت کلی برای درمان در منزل توسط پزشک دو نوع ویزیت موجود است:

 1. ویزیت پزشک عمومی در منزل: این ویزیت توسط پزشک عمومی که اکسترن از مراحل تدریس خود از دانشگاه محل تحصیل خود است قابل انجام است، در این ویزیت پزشک عمومی با ابزار مورد نیاز جهت درمان بیمار در منزل بر بالین بیمار در کوتاه ترین زمان ممکن اعزام گردیده و در صورت نیاز جدایی از نسخه پیچی، قادر به انجام تزریقات در منزل شما نیز خواهد بود، پزشکان عمومی درمان نو با تجربه و علم بالا خدمت رسان شما عزیزان خواهند بود.
 2. ویزیت پزشک متخصص در منزل: در این نوع ویزیت در منزل، پزشک معالج شما دقیقا همان تخصصی را دارد که شما در حین تماس با خدمات پرستاری در منزل درمان نو اعلام کرده بودید، مثلا در صورتی که فرد از ویزیت پزشک کرونا اعلام حضور کند، درمان نو پزشک متخصص ریه بر بالین بیمار خود اعزام می نماید، در صورتی که پزشک قند را اعلام نماید درمان نو از پزشک متخصص غدد جهت درمان بیمار خود استفاده خواهد نمود.

چند نوع ویزیت در منزل داریم؟

اهمیت ویزیت پزشک عمومی در خانه

به طور قطع این مورد برای مسلم است که با انجام ویزیت پزشک عمومی در منزل هم از هزینه های احتمالی جهت حمل و نقل هم از لحاظ کنترل زمان و عدم فوت وقت می توان به صورت کامل جلوگیری نمود، با این کار در واقع پزشک را در منزل خودمان می بینیم تا اینکه در ترافیک و آلودگی و یا گرما و سرمای محیط خود را به مطب، درمانگاه و یا بیمارستان برسانیم، حال با هم در رابطه با مهمترین ویژگی های ویزیت پزشک عمومی در منزل بیشتر خواهیم دانست.

اهمیت ویزیت پزشک عمومی در خانه

از مهم ترین مزایای ویزیت پزشک عمومی در منزل:

 1. جلوگیری از فوت وقت 
 2. مقابله با صرف هزینه زیاد برای حمل و نقل 
 3. صرفه جویی در هزینه های ویزیت پزشک عمومی 
 4. آرامش خاطر بیشتر 
 5. احساس امنیت بیشتر 
 6. جلوگیری از انتقال آلودگی های محیط های درمانی 
 7. ارتباط بهتر و بیشتر با پزشک معالج خود 
 8. وجود زمان مناسب جهت اعلام شرایط بیماری خود به پزشک 
 9. اعلام درخواست های خود مبنی بر استفاده از خدمات هم زمان 
 10. ارتباط با پزشک و استفاده از حرفه او برای موارد ابتلا مجدد به بیماری ها در حوزه درمانی وی 
 11. اعلام روند بهبودی و یا پسرفت بیماری در هر لحظه از روز به پزشک معالج 
 12. صدور گواهی های مهم مانند گواهی و صدور جواز کفن و دفن در منزل

به این ترتیب است که جوامع امروزی کانون توجه خود را بر انجام فعالیت های درمانی در منزل متمرکز کرده اند تا محیط های درمانی آلوده، شما نیز جهت بهره گیری از این ویژگی ها می توانید با ما در تماس باشید.

مزایای ویزیت پزشک متخصص در منزل

ویزیت پزشک متخصص در منزل یکی از مهمترین مزیت هایی بود که مراکز خدمات پرستاری و پزشکی در منزل در طول فعالیت خود برای انجام آن سنگ تمام گذاشتند، در دهه گذشته و از سال های 1385 تا 1395 تقریبا می توان این امر، امری نادر بین جامعه ایرانی بود، البته مواردی پیدا می گردید که پزشک متخصص بر بالین بیمار اعزام شود ولی موارد آن بسیار اندک و کم بود، با گذشت زمان و تلاش هایی که شرکت های پرستاری در منزل و خدمات پزشکی در منزل در زمینه خدمات تبلیغات سلامت کردند، این امر امروزه به رواج خود رسیده و این کمک شایان را به بیماران کرده است تا بدون فوت وقت و عوارض احتمالی در ماندن در صف نوبت ویزیت پزشک متخصص، ویزیت پزشک در خانه خود فرد انجام گردد.

از مهم ترین مزایای ویزیت پزشک متخصص در منزل:

 1. کنترل هزینه های حمل و انتقال بیمار تا بیمارستان یا مطب
 2. صرفه جویی در هزینه های زمانی و مالی
 3. اقدام به برترین نوع معالجه توسط پزشک متخصص آن هم در منزل خود بیمار
 4. افزایش سطح سلامت عمومی
 5. افزایش و ارتقا دانش بیماران و همراهان
 6. اعلام هر آن چیزی که برای ما مشکل ساز شده به پزشک معالج خود
 7. اعلام انجام خدمات همزمان مثل انجام آزمایش در منزل و غیره
 8. در ارتباط بودن با پزشک متخصص در طول شبانه روز پس از ویزیت او
 9. دریافت نسخه پزشک معالج بدون ماندن در صف نوبت های طولانی ویزیت متخصص در مطب
 10. بهره گیری از خدمات به روز دنیا مثل سونوگرافی در منزل، رادیوگرافی در منزل و غیره در حین ویزیت

و موارد دیگر که از تحمل بحث ما خارج است همگی از مزایای ویزیت پزشک متخصص در منزل می باشد، همچنین شما عزیزان می توانید برای وصل سوند در منزل با ما در تماس باشید.

خدمات ویزیت دکتر عمومی در منزل 

خدمات ویزیت دکتر عمومی در منزل

از مهم ترین خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل می توان به:

 • گرفتن فشار خود با دقت بالا و بهره گیری از پروتکل های انجمن قلب اروپا AHA
 • گرفتن قند خون با کیفیت و رعایت نکات کامل
 • ثبت علائم حیاتی در کارتابل بیمار
 • ویزیت از لحاظ تنفس، برقراری ادرار و غیره
 • گرفتن شرح حال
 • تجویز نسخه دارویی
 • وصل کردن سرم و تزریقات در منزل
 • گذاشتن برنامه درمانی مناسب
 • تجویز آزمایشات کامل برای بیمار
 • اجرای کوریکولوم درمانی حرفه ای 

خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل 

خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل

در کنار مزایای ویزیت پزشک عمومی در منزل، در این قسمت می خواهیم در مورد خدماتی که پزشک متخصص در منزل می تواند به بیمار خود ارائه نماید صحبت نماییم:

 1. ویزیت کامل بیمار
 2. تفسیر جواب های آزمایشات بیمار در گذشته یا جدید
 3. اجرای اقدامات دقیق پزشکی
 4. تجویز آزمایشات کلی و تخصصی برای بیمار با توجه به حوزه فعالیت پزشک
 5. تفسیر سونوگرافی
 6. تجویز فیزیوتراپی در منزل
 7. تفسیر عکس های گرفته شده از بیمار مثل عکس قفسه سینه یا Chest X Ray
 8. تنفسیر MRI در منزل بیمار بدون ایجاد هزینه اضافی
 9. تفسیر Ct Scan
 10. انجام سونوگرافی در منزل
 11. انجام رادیوگرافی مثل عکس قفسه سینه در منزل
 12. انجام پروسیجر های حرفه ای مثل وصل سوند سوپراپوبیک یا انجام آزمایش LP
 13. تفسیر نوار قلب بیمار در منزل
 14. تجویز داروهای تخصصی برای درمان بیمار در منزل
 15. ارتباط با بیمار تا زمان بهبودی وی
 16. آمادگی لازم جهت ارتباط با بیمار در زمان بروز اتفاق ناگوار 

بیماری های قابل درمان با ویزیت پزشک در خانه 

بیماری های قابل درمان با ویزیت پزشک در منزل

پس از اینکه در مورد ویزیت پزشک عمومی و متخصص در منزل دانستیم حال نوبت این است که با انواع بیماری های قابل درمان با انجام ویزیت پزشک در منزل به صورت شبانه روزی آشنا شویم.
از مهم ترین بیماری های قابل درمان با ویزیت پزشک در منزل 24 ساعته می توان به:

اشاره نمود، همچنین هر نوع علائمی که شما احساس می کنید که در منزل رخ داده و نیاز به درمان فوری است با اعلام به درمان نو می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن از ویزیت پزشک در منزل بهره مند گردید.

چرا ویزیت در منزل گزینه بهتری از درمانگاه و بیمارستان است؟

ویزیت در منزل گزینه بهتری از بیمارستان

همانطور که گفتیم ویزیت در منزل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، با انجام ویزیت در منزل می توان می توان بدون انجام کاری فقط با یک تماس بهترین پزشک های حازق را به بالین بیمار خودمان بیاوریم و در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین مسیر را برای درمان بیمار خود انتخاب نماییم، پس از آمدن پزشک بر بالین بیمار هر آنچه که بیمار از ویزیت یک پزشک در مراکز درمانی نیاز دارد را برای او فراهم می نماید، از تجویز دارو گرفته تا آزمایش و حتی سونوگرافی در منزل و غیره از مزیت های دیگر ویزیت در منزل می توان به جلوگیری از آلوده شدن بیمار یا همراهان در حین انجام ویزیت پزشک در مراکز درمانی اشاره کرد، می دانیم که 70% انتقال عفونت در بین جوامع از بیمارستان ها و مراکز درمانی منشا می گیرد با این حال بسیاری از افراد هستند که محیط های درمانی را آغوش ایمن برای درمان خود می دانند، این در حالتی است که در کشور های خارجی وجود پزشک در منزل هم از لود کاری اضافه مراکز درمانی کاسته و هم از عوارض احتمالی انتقال عفونت در مراکز درمانی جلوگیری می نماید، شما برای درمان به روز و با استفاده از امکانات حرفه ای در منزل خود کافی است با درمان نو در تماس باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن ویزیت پزشک در منزل برای شما اجرا گردد، از مزیت های دیگر در تفاوت ویزیت در منزل با بیمارستان و مطب می توان به:

 1. جلوگیری از انتقال عفونت
 2. سهولت در اجرای درمان
 3. جلوگیری از اتلاف هزینه و زمان
 4. بهره گیری از بهترین نوع درمان
 5. افزایش امید و سلامت روانی بین جوامع 

چرا درمان نو را باید برای ویزیت در منزل 24 ساعته انتخاب نماییم؟

شرکت خدمات پرستاری در منزل درمان نو، با داشتن سابقه درخشان در اعزام نیرو های کادر درمان خود که از دانش و اعتبار بالایی در فرآیند درمانی خود بهره مند هستند در حیطه ویزیت در منزل نیز گام بزرگی جهت فراهم کردن تمهیدات لازم جهت مرتفع کردن اهداف خود برای درمان بیماران برداشته است، این مرکز با دارای بودن +200 پزشک از هر نوع تخصص و همچنین +350 پرستار حرفه ای و شاغل در بیمارستان های تاپ لول شهر تهران این امکان را ایجاد کرده است تا هر زمان که کاربران خود و بیماران ای که برای اولین بار نیز با این مجموعه تماس حاصل کنند از خدمات فوری و سطح بالای این مجموعه بهره مند گردند، در این قسمت می خواهیم در رابطه با انواع ویژگی های درمان یار در رابطه با ویزیت پزشک در منزل بیشتر با هم بدانیم، مهم ترین ویژگی های شرکت خدمات پرستاری در منزل درمان نو در حیطه اعزام پزشک به منزل شبانه روزی تهران:

 • دارا بودن انواع پزشک متخصص برتر و حاذق سطح شهر تهران 
 • وجود پزشک عمومی متعدد و با سابقه جهت انجام ویزیت پزشک عمومی در منزل 
 • اجرای اقدامات درمانی با توجه به جدیدترین پروتکل های درمانی روز 
 • وجود پرستاران با سابقه، مسلط، کارشناس و دارنده مدارک عالی از مراکز درمانی 
 • دارابودن تجهیزات مناسب جهت خدمات ویزیت در منزل 
 • انجام خدمات هم زمان، همراه با ویزیت پزشک در منزل مثل انجام هموپرفیوژن و یا تست آزمایش در منزل 
 • اعزام فوری پزشک متخصص و عمومی به منزل 
 • اجرای ویزیت در منزل با شرایط کاملا بهداشتی 

هزینه ویزیت پزشک در منزل 

برای انجام خدمات ویزیت در منزل طبق تعرفه اعلامی وزارت بهداشت به مراکز خدمات پرستاری در منزل هزینه واحدی تعیین گردیده که با توجه به نوع خدمت می تواند مقداری افزایش یا کاهش داشته باشد، منظور از نوع خدمت (ویزیت پزشک عمومی) است یا (ویزیت پزشک متخصص)
البته برای تعیین میزان نهایی هزینه و تعرفه ویزیت در منزل باید به انجام خدمات هم زمان نیز توجه نمود، مثلا برخی از همراهان حین ویزیت پزشک متخصص در منزل درخواست سونوگرافی نیز می نمایند و یا مثلا در حین ویزیت پزشک عمومی در منزل درخواست تجویز آزمایشات چربی و قند هم می نمایند، همگی این موارد از عواملی هستند که در تعیین نهایی هزینه ویزیت پزشک در منزل موثر هستند، درمان نو با رعایت قوانین شرعی و قانونی هر میزان از تعرفه هایی که برای ویزیت پزشک در منزل به این مجموعه از سوی وزارت بهداشت اعلام شده را دریافت کرده و هدف اصلی این مجموعه در درمان بیمار معطوف شده است، شما عزیزان برای دریافت خدمات ویزیت در منزل می توانید با این مجموعه در تماس باشید، همچنین جهت اعزام پرستار سالمند در منزل نیز می توانید با ما در تماس باشید.

دکتر در منزل تهران چه نوع خدماتی را می تواند انجام دهد؟

پزشک در منزل تهران می تواند خدماتی همانند: تجویز دارو، تجویز تست های تشخیصی مانند سونوگرافی در منزل، ویزیت در منزل دوره ای و ایجاد پرونده سلامت را برای بیماران خود ایجاد نماید، بسیاری از پزشکان در ویزیت در منزل با توجه به شرایط بیمار خود اقدام به برنامه ریزی جهت درمان می نمایند تا با برقراری یک پروسه میان مدت بتوانند بیمار خود را معالجه کنند، منظور از دکتر در منزل تهران آن است که تمام ساکنین محترم استان تهران می توانند خدمات ویزیت در منزل را با استفاده از ثبت درخواست نزد مرکز درمان نو دریافت نمایند و این امر معطوف به زمان خاصی نمی باشد و تمام پزشکان مرکز درمان نو جهت ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل تهران می توانند به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده خدمت گذاری به شما باشند، در صورت درخواست خدمات ویزیت پزشک در منزل تهران می توانید با ما در تماس باشید.

نحوه درخواست ویزیت پزشک درمنزل به چه صورتی است؟

نحوه ثبت درخواست خدمات ویزیت پزشک در منزل

شما عزیزان می توانید با استفاده از 2 راه کار بهترین پزشک را برای ویزیت در محل خود فرابخوانید:

 1. ثبت درخواست از طریق درگاه سایت: با استفاده از ثبت درخواست در قسمت درخواست خدمات درمانی و انتخاب پزشک در منزل می توانید تاریخ و نام و نام خانوادگی بیمار را وارد نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پزشکان مرکز درمان نو بر بالین شما احضار گردند، پس از ثبت درخواست نهایتا 3 دقیقه دیگر اپراتور مرکز درمان نو با شما تماس خواهد گرفت پس از انجام مشاوره دقیق بیماری شما رزو ویزیت پزشک در منزل را برای شما انجام خواهد داد.
 2. ثبت درخواست مستقیم تلفنی: در نوع ثبت درخواست تلفنی شما عزیزان با استفاده از تماس تلفنی با اپراتور ها و اعلام علائم خود اقدام به دریافت نوبت از مجرب ترین پزشک خود می نمایید، سپس اپراتور پس از هماهنگی سریعا با شما تماس حاصل کرده و زمان اعزام پزشک را به شما خواهد گفت.

ویزیت در محل توسط پزشک برای سالمندان خدمتی سودمند

ویزیت در محل و اعزام پزشک به منزل برای افراد سالمندی که توانایی تحرک کافی را ندارند و نمی توانند خود را به بیمارستان یا مطب برسانند از ارزش بسیار بالایی برخوردار می باشد، شما عزیزان با استفاده از ویزیت پزشک در منزل تهران می توانید برای سالمند خود و یا اگر خودتان سالمند هستید در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست خدمات نمایید، همگی می دانیم که انتقال و جابه جایی برای خانواده سالمند و خود سالمند بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد و چه بسا به دلایل مختلف همانند سکته های مغزی cerebrovascular accident امکان جابه جایی برای این افراد اصلا مقدور نمی باشد، در هر صورت اگر تمایل به دریافت خدمات ویزیت در محل دارید نیز می توانید تنها با یک تماس و ارائه شرح حال خود سریعا به دریافت آن اقدام نمایید.

گیرندگان خدمت ویزیت در منزل تهران چه کسانی هستند؟

 • کودکان: یکی از مهم ترین گیرندگان خدمت ویزیت پزشک در منزل تهران هستند، کودکان معمولا به دلیل ترس از محیط های درمانی جزو مهم ترین گروه های گیرنده خدمت ویزیت پزشک در منزل می باشند، این گروه معمولا در تماس بیشتر با انواع بیماری ها هستند خیلی زودتر از سایر گروه ها دچار تب و اسهال و استفراغ می شوند و در کل به خدمات پزشکی بیشتر و حساس تری نیز نیاز دارند، وجود پزشک در منزل تهران زمان بیماری های ویژه کودکان این امکان را به خانواده کودکان و کودکشان می دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات درمانی این مجموعه بهره مند گردند.

ویزیت پزشک در منزل تهران

 • زنان: دسته دیگری از گیرندگان خدمت زنان هستند، در زنان با تحقیقی که در دانشگاه تهران انجام شده است نشان داده که حدود 45% از آن ها با وجود اینکه به بلوغ کامل رسیده اند متاسفانه کماکان جهت درمان در مراکز درمانی و مطب ها از استرس و ترس زیادی رنج می برند، انجام ویزیت پزشک در منزل تهران در محیط خانه برای خانم ها این امکان را فراهم آورده است تا در آرامش خانه خود به درمان خود بپردازند، همچنین بنا به درخواست خود بانوان عزیز پزشک اعزامی نیز می تواند خانم باشد که احساس راحت تری در حین درمان و ویزیت داشته باشند.

ویزیت پزشک در منزل تهران

 • مردان: دسته آخر از گیرندگان خدمت آقایانی هستد که به دنبال مشغله کاری و خستگی های ناشی از آن زمان مناسب برای درمان در مراکز درمانی را ندارند، این دسته از افراد برای دریافت خدمات پزشکی خود می توانند با مرکز درمان نو در تماس باشند تا در کوتاه ترین زمان ممکن پزشک در منزل تهران بر بالین آن ها اعزام گردد.

ویزیت در منزل تهران

ویزیت پزشک در منزل تهران شبانه روزی

ویزیت پزشک در منزل شبانه روزی تهران

حال که به طور کامل به اهمیت های ویزیت در منزل تهران پرداختیم نوبت آن است مشخص کنیم که کدام مناطق تهران از خدمات ویزیت پزشک در منزل بهره مند هستند؟ در جواب به این سوال می توان گفت همه منطق و محله های تهران از خدمات ویزیت در منزل به صورت شبانه روزی بهره مند هستند، همراهان بیماران و یا خود بیماران در هر محله چه در داخل خود شهر تهران از شمال تهران تا جنوب تهران، از شرق تهران تا غرب تهران و چه در خارج از شهر تهران و مناطقی مانند: فیروزکوه، آبعلی، بومهن، رودهن، پردیس بومهن، گرمدره، شهریار، وردآورد، یافت آباد، شهر ری، قرچک و ورامین و غیره باشند می توانند از خدمات این مجموعه بهره مند شوند، مدت زمان خاصی نیز برای اعزام پزشک وجود ندارد، چرا این خدمات به صورت 24 ساعته و شبانه روزی در حال انجام است، شما نیز جهت دریافت این خدمات می توانید با این مجموعه در تماس باشید، جهت دریافت خدمات پانسمان در منزل با ما تماس باشید .

faq

سوالات متداول

نیاز به کمک داری ؟ ما به سوالات شما پاسخ داده ایم

شما می توانید با تماس با اپراتور ها و با توجه به مشکل خود درخواست ویزیت متخصص دلخواه را به درمان نو اعلام نمایید.

بله، با توجه به بالین و علائم بالینی و همچنین تمایل شما پزشک متخصص درمان نو می تواند درخواست شما را اجرا نماید.

با توجه به اولین تماس و اعلام اپراتور مبنی بر رزرو وقت نهایتا تا حداکثر 3 ساعت پزشک متخصص به منزل شما اعزام خواهد شد.

پرسش و پاسخ درمان نو

اگر سوالی در ذهن دارید یا نظری دارید از طریق فرم زیر ارسال کنید

loader
لطفا صبر کنید

پرسش و پاسخ های شما

 • user ارشیا شهبازی
  تیم بسیار حرفه ای و عالی
  30 مهر 1402 پاسخ به دیدگاه
مشاوره
فوری
÷