ثبت درخواست فوری
 • کارشناس مامایی
  نام و نام خانوداگی
 • شماره تماس
  انتخاب تاریخ
 • تماس فوری با ما
 • کافیست خدمت مورد نیاز خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.

loader
لطفا صبر کنید
کارشناس مامایی

 

بسیاری از بیماری های مربوط به زنان و زایمان بدون مراجعه به مراکز درمانی و در منزل قابل درمان می باشد، مراکز درمان در منزل بسیاری وجود دارد که می توانند خدمات ویزیت ماما در منزل را به کاربران خود ارائه نمایند و مرکز خدمات مشاوره پرستاری و پزشکی در منزل درمان نو نیز می تواند این خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن برای کاربران عزیز خود اجرا نماید، با ما تا انتهای مطالب همراه باشید تا در رابطه با هرآن چیزی که از خدمات ویزیت ماما در منزل نیاز دارید را خدمتتان ارائه نماییم.

call

مراحل ثبت درخواست در سامانه درمان نو

افتخار میکنیم که با خدمات دهی خوبی که داریم، توانسته ایم رضایت شما را جلب نماییم. همیشه در حال بالا بردن کیفیت خدمات و تعداد سفیران درمان نو هستیم تا اعتماد شما را جلب نماییم.
ثبت درخواست من
 • ثبت درخواست ثبت درخواست
  در ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت می‌کنید.
 • هماهنگی زمان مراجعه هماهنگی زمان مراجعه
  کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی درخواست شما نهایی می‌شود.
 • اعزام همکاران ما اعزام همکاران ما
  نیروی متخصص به منزل یا محل کار شما اعزام شده و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.
 • دریافت نتایج آزمایش دریافت نتایج آزمایش
  در صورت وجود آزمایش نتیجه از طریق کارشناسان ما خدمت شما ارسال میشود.
نیاز به مشاوره داری ؟ ثبت درخواست فوری

ویزیت ماما در منزل

ویزیت مشاوره ی ماما در منزل

بسیاری از اختلالات مربوط به زنان به راحتی تنها یک ویزیت از سوی ماما یا متخصص زنان در منزل قابل درمان است، در دوران بارداری و پس از آن ویزیت ماما در منزل می تواند برای سپری شدن علمی و آسان این دوره بسیار نیازمند باشد، متخصص مامایی در منزل با استفاده از علم و تبحر خود در رابطه با معاینه، تشخیص و درمان بیماری های زنان اقدام می نماید و سبب تسریع در امر درمان و پیشرفت بیماری های زنان می گردد، از این رو بدون ایجاد آسیب های احتمالی می توان از بسیاری از بیماری های زنان نجات یافت، مرکز خدمات پرستاری و پزشکی درمان نو با استفاده از متخصصین متبحر مامایی می تواند این خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن در منزل شما اجرا نماید، اگر شما تمایل به ویزیت متخصص زنان در منزل نیز دارید می توانید از اپراتور های درمان نو درخواست کمک نمایید.

ویزیت مامایی در منزل چگونه فرآیندی است؟

ویزیت مامایی در منزل چگونه فرآیندی است؟

ماما در منزل با استفاده از ابزار تشخیصی خود اقدام به معاینه و درمان بیماری های زنان می نماید، مامایی علمی از شاخه پزشکی می باشد که به درمان بیماری زنان و پیشگیری و کمک به زایمان بهتر و راحت تر کمک می نماید، از جمله بیماری زنان را می توان به: پریود نامنظم، عفونت واژن یا ویژینور، بارداری سخت و موارد دیگر اشاره کرد، از همین رو برای درمان بیماری های زنان هم می توان از متخصص زنان در منزل استفاده نمود و هم ماما خانگی بهره برد، اگر تمایل به دریافت خدمات ماما خانگی جهت معاینه و آموزش های لازم دارید می توانید با ما در تماس باشید.

حیطه های تخصص مشاوره ماما در منزل چیست؟

 1. معاینه:اولین موردی که ماما خانگی در خانه اجرا و عملی می نماید معاینه زنان می باشد، معاینه زنان در منزل می تواند شامل: معاینه واژن، کلیتوریس، رحم، تخمدان و ظواهر ظاهری ناحیه تولید مثلی بانوان باشد، در این راستا متخصص مامایی در منزل از ابزاری همانند: اسپکولوم، سواپ و موارد دیگر استفاده می نماید.
 2. تشخیص: ماما در منزل با استفاده از علم و مهارت خود می تواند به تشخیص مهم ترین بیماری های زنان بپردازد، در این مرحله حتی ممکن است ماما در منزل از خدمات آزمایش در منزل نیز استفاده نماید، استفاده از آزمایش در منزل و اخذ تست های پاپ اسمیر و پرولاکتین و موارد مشابه می تواند کمک بسیار زیادی به تشخیص نهایی بیماری های زنان بگذارد.
 3. درمان:درمان بسیاری از بیماری ها با استفاده از حضور ماما خانگی در منزل می تواند قابل اجرا باشد، اطلاعاتی که در مراحل قبلی اخذ شده در این مرحله کارایی خواهد داشت و در این راستا می تواند کمک رسان درمان بیماری شما باشد، در صورت تمایل به ویزیت مامایی در منزل می توان از مرکز درمان نو دو اپراتور های این مرکز درخواست کمک نمایید.

ویزیت مامایی در منزل چه خدماتی را شامل می شود؟

ویزیت ماما در منزل چه مواردی را شامل می شود؟

 1. آموزش: یکی از مهم ترین اقداماتی که ماما در منزل اجرا می نماید برنامه ریزی آموزش می باشد، آموزش قبل از مقاربت جهت زایمان، در دوران بارداری و پس از آن می تواند کمک بسیار زیادی به پیشرفت سلامت خانم داشته باشد.
 2. درمان: همانطوری که خدمتتان گفته شد یکی از مهم ترین خدمات ماما در منزل معاینه، تشخیص و درمان می باشد، متخصص ماما در منزل با استفاده از علوم مکتسبه می تواند در این مسیر کمک رسان شما عزیزان باشد.
 3. ارائه مهارت های درمانی: اجرای آموزش مهارت های کنترل وزن جنین در دوران بارداری برای مادر، آموزش تمرین های کگل و کاهش درد لگنی، کنترل درد های زایمان و آموزش های روانی قبل زایمان و موارد دیگر از خدمات مهم ماما در منزل می باشد.
 4. مشاوره:طبق تحقیقات منتشر شده در سایت «مجله بین المللی اطفال» ارائه خدمات مشاوره زناشویی، رابطه میان مرد و زن از لحاظ جنسی و رفتاری، نحوه آموزش صحیح مقاربت و موارد مشابه از مهم ترین موارد دیگر در ویزیت ماما خانگی در منزل می باشد.

تفاوت بین ماما و متخصص زنان در چیست؟

از مهم ترین تفاوت های بین متخصص زنان و زایمان و کارشناس ماما در انجام پروسیجر های تهاجمی همانند: جراحی زنان و زایمان، آزمایشات ویژه، معاینات تخصصی و موارد مشابه می باشد، از مهم ترین تفاوت های مدرک آکادمیک نیز آن است که متخصصین زنان دارای مدارک پزشک عمومی و تخصص هستند و ماما کارشناس آکادمیک از رشته زنان در حیطه پیراپزشکی می باشد.

ماما در منزل در دوران بارداری چه فعالیت هایی انجام می دهد؟

ماما چه کار های را می کند؟

از مهم ترین اقدامات ماما در منزل در دوران بارداری:

 1. معاینه مادر باردار 
 2. آموزش های تغذیه با استفاده از مشورت با متخصص تغذیه در منزل
 3. اخذ آزمایش از مادر باردار
 4. کمک به کنترل استرس 
 5. آموزش های مدیتیشن و آرامبخشی مادر 
 6. آمادگی مادر باردار تا حین زایمان 
 7. کمک به انجام صحیح فعالیت های روزانه مادر باردار 

ماما بهتر است یا متخصص زنان؟

در رابطه با سوال فوق باید خدمتتان عرض نماییم که فعالیت های مربوط به ماما بیشتر در حیطه آموزش، مراقبت و درمان ابتدایی می باشد و اگر شما نیاز به جراحی، برخی از تست های تشخیصی، ماموگرافی، سونوگرافی واژینال و موارد مشابه داشته باشید باید از متخصصین زنان و زایمان در منزل بهره ببرید، از مهم ترین وظایف دیگر ماما در منزل می توان به:

 • غربالگری
 • آموزش های قبل از ازدواج
 • آزموزش ههای لازم برای باردار شدن
 • آموزش های بعد از بارداری
 • آموزش های شیردهی
 • آموزش های حین زایمان 

و موارد مشابه اشاره نمود، در صورتی که تمایل به دریافت خدمات ماما در منزل دارید می توانید با ما در تماس باشید.

ماما در خانه پس از زایمان چه کمک هایی می تواند به مادر باردار کند؟

خدمات بعد از زایمان توسط ماما در منزل

از مهم ترین کمک های ماما خانگی می توان به:

 1. اجرای آموزشات لازم جهت راه اندازی مادر
 2. تعویض پانسمان ناحیه عمل
 3. کمک به جلوگیری از خونریزی 
 4. کمک و آموزش صحیح شیردهی
 5. کمک به گرفتن صحیح نوزاد توسط والدین 
 6. آموزش صداهای مشخص گریه کودک 
 7. حمایت روحی، عاطفی مادر به خصوص اگر دچار افسردگی پس از زایمان شده باشد

مهارت های لازم برای ویزیت مامایی در منزل چیست؟

از مهم ترین مهارت های لازم برای ویزیت ماما در منزل می توان به:

 1. علم و آگاهی بالا در مقابله با شرایط بحرانی
 2. داشتن توانایی مدریت مراحل بحرانی
 3. توانایی ارتباط موثر با مادر و کودک
 4. اجرای صحیح و آکادمیک خدمات مامایی در منزل
 5. وقت شناس بودن در حضور در منزل
 6. کمک به اجرای آموزش ها 

ماما خانگی برای تنبلی تخمدان

خدمات بعد از زایمان توسط ماما در منزل

یکی از افداماتی که متخصص مامایی در منزل برای بیماران خود اجرا می نماید استفاده از فرآیند ویزیت، معاینه، تشخیص و درمان بیماری های تخمدان تنبل یا به اصطلاح تخمدان دارای سندروم پلی کیستیک یا PCO می باشد، در این بیماری به دلایلی همانند: اختلالات هورمونی، ترشح بیش از حد هورمون های مردانه یا آندروژن در زنان، استرس، بی خوابی و موارد مشابه فرد دچار اختلال در آزادسازی به موقع تخمک از تخمدان را دارد و این خود سبب ایجاد انباشت و تنبلی تخمدان در خانم می گردد، تنبلی خانم با استفاده از معاینه واژن، اخذ آزمایشات ویروسی، اختصاصی و عمومی قابل درمان می باشد، در مواردی که سریعا خدمات درمان با استفاده از ماما در منزل یا مطب صورت می گیرد در صد بهبودی کامل تخمدان پلی کیستیک به طور کامل افزایش می یابد.

مهم ترین بیماری های قابل درمان با ویزیت مامایی در منزل تهران

عفونت واژن
تخمدان پلی کیستیک PCO
درد مقاربتی 
خشکی واژن 
پریود نامنظم
بارداری دشوار
پولیپ های رحم
سرطان رحم
سرطان تخمدان
فیبروز رحم و دهانه
نارسایی تخمدان یا PFO

ویزیت مشاوره آنلاین مامایی شبانه روزی و 24 ساعته 

ویزیت آنلاین مامایی

ارائه خدمات ویزیت آنلاین ماما جهت ارائه مشکلات بیماران به همراه راهکار های درمان از سوی مجرب ترین ماما های شاغل در برترین بیمارستان های سطح کشور از سوی مرکز درمان نو قابل ارائه و اجرا می باشد، شما عزیزان برای دریافت خدمات ماما آنلاین می توانید با اپراتور های مرکز درمان نو در ارتباط باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات ذکر شده ارائه گردد.

هزینه مامایی در منزل تهران چقدر است؟

در رابطه با تعرفه ویزیت متخصص مامایی در خانه باید خدمتتان بگوییم که همانند سایر خدمات پرستاری، خدمات پزشکی و خدمات پاراکلینیکی درمان نو این خدمت نیز از طریق دستورالعملی که وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به مراکز مراقبت پرستاری و پزشکی در منزل اعلام می نماید محاسبه و به کاربران اعلام می گردد و از آن جایی که این هزینه ها هر سال از سوی وزارتخانه آپدیت می گردد می توانید جهت استعلام دقیق آن همین حالا با ما در تماس باشید.

ویزیت مامایی در منزل تهران شبانه روزی درمان نو

ویزیت مشاوره ماما در منزل تهران 24 ساعته

ارائه خدمات ویزیت متخصص ماما در منزل از سوی مرکز درمان در منزل درمان نو به صورت 24 ساعته و شبانه روزی قابل ارائه و اجرا می باشد، شما عزیزان اگر تمایل به دریافت خدمات ماما خانگی دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید، در کوتاه ترین زمان ممکن برترین ماما های استان تهران را برایتان اعزام خواهیم کرد، لازم به ذکر است که خدمات مامایی در منزل از سوی مرکز درمان نو در تمام مناطق تهران قابل ارائه و اجرا می باشد و معطوف به منطقه خاصی نمی باشد.

ویزیت مامایی در منزل شمال تهران

ارائه خدمات ویزیت متخصص ماما در منزل از سوی مرکز درمان نو در مناطق شمالی و محله های: آجودانیه، صدر، دارآباد، ولنجک، ونک، جردن، ولیعصر، داوودیه، گاندی، فرشته، الهیه، نلسون ماندلا، کامرانیه، فرمانیه، پاسداران، نیاوران، شمیران، اوین، درکه، زعفرانیه، هروی، دربند، تجریش، اختیاریه، ازگل، مینی سیتی، قلهک، سوهانک، کاشانک و سایر مناطق شمالی قابل ارائه و اجرا می باشد و شما عزیزان می توانید با استفاده از تماس فوری از این خدمات در منزل خود بهره مند گردید، جهت دریافت خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران نیز می توانید با ما در تماس باشید.

ویزیت مامایی در منزل غرب تهران

ارائه خدمات ویزیت ماما در منزل در غرب تهران و محله های: شهرک غرب، سعادت آباد، طرشت، شهران، باغ فیض، ستارخان، گیشا، مرزداران، جنت آباد مرکزی، جنت آباد شمالی، جنت آباد جنوبی، گرمدره، چیتگر، پونک، سیمون بولیوار، پاتریس لومومبا، آزادی، استاد معین، صادقیه، تهرانسر، دهکده المپیک، شهرک گلستان، شهرک نفت، کوی فراز قابل ارائه و انجام می باشد، همچنین اگر شما تمایل به دریافت خدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل نیز دارید می توانید با ما در تماس باشید.

ویزیت متخصص مامایی در منزل شرق تهران

ارائه خدمات متخصص ماما در منزل در شرق تهران و محله های: تهرانپارس، فلکه اول تهرانپارس، فلکه دوم تهرانپارس، فلکه سوم تهرانپارس، فلکه چهارم تهرانپارس، جشنوراه، پروین، خاک سفید، هفت حوض، هنگام، نارمک، سبلان شمالی، سبلان جنوبی، پردیس، پردیس بومهن، لواسان، شمشک، میگون، جاجرود، لویزان، سوادکوه، آبعلی، نبرد، پیروزی، دردشت، گلبرگ، باقری، شهرک امید، فرجام، تکاوران، دلاوران، نظام آباد، مجیدیه و سایر مناطق شرقی به صورت شبانه روزی قابل ارائه و دریافت می باشد، در صورتی که تمایل به تزریق واکسن گارداسیل نیر دارید می توانید با ما در تماس باشید.

ویزیت متخصص مامایی در منزل جنوب تهران

ارائه خدمات ویزیت متخصص ماما در منزل جنوب تهران و محله های: شوش، مولوی، راه آهن، شهرک ولیعصر، شهرک راه آهن، شهرک شریعتی، عبدل آباد، شهر ری، قلعه نو، ورامین، پاکدشت، پیشوا، نواب جنوب، پانزده خرداد، بازار بزرگ، امام خمینی، حر، کارون، جیحون، خوش، رودکی، کمیل، جی، یافت آباد جنوبی، فلاح، اسلامشهر، شهریار، شهر قدس، پرند، نازی آباد، یاخچی آباد و سایر مناطق جنوبی می توانند از این خدمات به صورت 24 ساعته بهره مند گردند، در صورت تمایل به درخواست با ما در تماس باشید، همچنین اگر تمایل به دریافت خدمات تزریق سرم در منزل جنوب تهران دارید نیز می توانید درخواست خود را به اپراتور های اعلام نمایید.

faq

سوالات متداول

نیاز به کمک داری ؟ ما به سوالات شما پاسخ داده ایم

از زمان اعلام درخواست شما تا اعزام کارشناس به منزل شما نهایتا 45 دقیقه به طول می انجامد.

بله، معاینه نیز توسط ماما در منزل انجام می گردد.

خدمات اعزام کارشناس مامایی 24 ساعته در 7 روز هفته می باشد.

پرسش و پاسخ درمان نو

اگر سوالی در ذهن دارید یا نظری دارید از طریق فرم زیر ارسال کنید

loader
لطفا صبر کنید
مشاوره
فوری
÷