ثبت درخواست فوری
تزریق سرم در منزل جنوب تهران

تزریق سرم در منزل جنوب تهران

 • دسته بندی : مناطق دریافت خدمات درمان در منزل
 • درتاریخ : 10 آذر 1402
 • 1 دیدگاه

خدمات سرم تراپی در خانه از سوی مرکز درمان نو در تمام نقاط تهران به خصوص تزریق سرم در منزل جنوب تهران به صورت 24 ساعته و شبانه روزی قابل ارائه و انجام می باشد، این خدمات همانطور که در صفحه تزریق سرم در منزل نیز آمده است شامل خدماتی مانند: تزریق سرم تقویتی در منزل، تزریق سرم های افزایش دهنده حجم داخل عروقی در منزل و سایر سرم های مشابه می باشد، از فواید مهم وصل سرم در منزل می توان به مواردی مانند: کنترل تب، کنترل علائمی مانند لرز، سردرد و سایر علائم های بیماری ها اشاره نمود هر چند در ادامه مطلب به صورت مفصل به ارائه فواید و سایر سودمندی های این خدمت درمانی خواهیم پرداخت، مرکز درمان در منزل درمان نو با دارا  بودن پرسنل متعدد پزشک و پرستار آماده خدمت گذاری به شما عزیزان می باشد، در صورتی که تمایل به دریافت خدمات وصل سرم در منزل جنوب تهران دارید می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با ما در تماس باشید، اپراتور های ما در کم ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

خدمت تزریق سرم در منزل جنوب تهران چگونه خدمتی است؟

تزریقات سرم در منزل جنوب تهران

سرم زدن در منزل در جنوب تهران خدمتی است که با استفاده از آن می توان مایع درمانی را برای فرد بیمار شروع کرد، در بیماری هایی مانند سرماخوردگی، اسهال و استفراغ و موارد مشابه اولین فاکتوری که برای بهبود علائم بیماری بیمار مناسب است مایعات می باشد، مایعات با برقراری تعادل هموستاز خونی سبب بهبود عملکرد اندام هایی مانند قلب، کلیه ها، مغز و سایر ارگان ها می شود، در این افراد به دنبال تب مقدار قابل توجهی مایع از بدن خارج می گردد که اگر آن جبران نگردد سبب ایجاد دهیدریشن اندام ها و بدن می گردد، شاید می پرسید دهیدریشن یعنی چه؟ دهیدتریشن در واقع همان کم آبی بدن می باشد، کم آب بودن بدن در دوران سرماخوردگی و یا بیماری هایی مانند اسهال و استفراغ می تواند برای فعالیت آنزیم ها بسیار خطرناک باشد و از همین رو طبق دستور پزشک در منزل می توانید از خدمات تزریق سرم در منزل جنوب تهران شبانه روزی استفاده نمایید تا روند بهبود بیماری خود را بهبود ببخشید.

چند نوع سرم جهت وصل کردن در منزل جنوب تهران وجود دارد؟

به طور کلی انواع تزریقی سرم ها برای خدمات زدن سرم در خانه گوناگون است، ولی با توجه به شرایط بیمار و اینکه این خدمات در خانه اجرا می شوند، به طور کلی 4 نوع سرم قابل دریافت است:

 1. سرم های کلوئیدی: این سرم ها شامل سرم های دکستران و سرم های هماکسل می باشد، تزریق این سرم ها در بیمارانی که دچار ضعف شدید در عضلات و یا دهیدریشن زیاد شده اند بسیار مناسب و مورد استفاده و سودمند می باشد.
 2. سرم های کریستالوئیدی: این سرم ها شامل سرم های نمکی، سرم هلی قندی، سرم های نمکی و قندی و سرم های جبران حجم یعنی سرم های رینگری می باشد، برای دریافت آن ها شما می توانید از خدمات تزریقات در منزل استفاده نمایید.
 3. سرم های آمینواسیدی: این سرم ها جبران کننده حجم داخل عروقی به نام پلاسما هستند، جبران حجم پلاسما در افرادی که رژیم غذایی مناسبی ندارند می تواند کمک بسیار شایانی در ایجاد افزایش فشار خون در این بیماران داشته باشد.
 4. سرم های چربی: این سرم ها دارای چربی هستند و برای بیمارانی که تغذیه مناسبی ندارند مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از این سرم ها نیز می تواند سبب تقویت انرژی و قدرت عضلانی گردد البته توجه کنید برای استفاده از این خدمات باید نسخه داشته باشید و می توانید از خدمات ویزیت پزشک در منزل بهره ببرید.

مهم ترین نکات برای وصل کردن سرم در منزل جنوب تهران چیست؟

نکات مهم قبل از تزریق سرم در منزل جنوب تهران

از مهم ترین نکات برای تزریق سرم در منزل جنوب تهران می توان به:

 1. تماس با مرکز جهت اعلام درخواست
 2. ارتباط گیری مناسب پرستار با بیمار در خانه وی
 3. ایجاد رگ مناسب برای سرم تراپی در منزل جنوب تهران
 4. آماده سازی سرم و هواگیری آن 
 5. وصل سرم به رگ و شروع انفوزیون
 6. پس از اتمام بستن سرم تمام شده 
 7. خارج سازی سرم و آنژیوکت 
 8. توصیه نکات دقیق و مهم پس از فرآیند تزریق سرم

تزریق سرم در منزل جنوب تهران شبانه روزی درمان نو

تزریق سرم در منزل جنوب تهران شبانه روزی

خدمات وصل کردن سرم در منزل جنوب تهران به صورت شبانه روزی از سوی مرکز درمان نو قابل ارائه و دریافت می باشد، این خدمات با استفاده از پرستاران مجرب دارای کارت نظام پرستاری این مرکز قابل ارائه می باشد، این خدمات در کل مناطق جنوبی تهران قابل ارائه و دریافت می باشد و معطوف به مکان خاصی نمی باشد، از مهم ترین ویژگی های دیگر این خدمت ارائه آن در ایام تعطیل می باشد، این خدمات در 7 روز هفته از سوی درمان نو قابل ارائه می باشد، شما عزیزان اگر تمایل به دریافت این خدمت دارید می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با ما در ارتباط باشید.

تزریق سرم در منزل جنوب تهران شوش، مولوی، راه آهن و بازار بزرگ 

اهالی محترم این مناطق می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن این خدمات را از درمان نو دریافت نماید، مردم اهالی محترم شوش، مولوی، راه آهن و بازار بزرگ به دلیل ازدحام جمعیت در این مناطق نمی توانند خود را سریع به مرکز درمانی برسانند و این می تواند برای فرد و خانواده بیمار بسیار مضر باشد، ارائه خدمات درمانی در خانه به خصوص خدمات وصل سرم در منزل جنوب تهران می تواند کمک بسیار زیادی به این افراد نماید.

تزریق سرم در منزل جنوب تهران دروازه غار، دروازه دولاب، جوادیه و فلاح 

این مناطق نیز می توانند از خدمات وصل سرم در منزل بهره مند باشند، برای اعلام درخواست این خدمات کافی است تا در کوتاه ترین زمان ممکن با ما ارتباط برقرار کرده و خدمت خود را به اپراتور های درمان نو اعلام نمایید، نهایتا کارشناس پرستاری این مرکز تا 30 دقیقه دیگر در منزلتان خواهد بود، تجهیزات مورد نیاز برای انجام خدمات تزریقات در خانه نیز می تواند از سوی اپراتور های این مرکز فراهم شود.

تزریق سرم در منزل جنوب تهران نازی آباد، یاخچی آباد، کوی سیزده آبان و تختی

مردم اهالی محترم جنوب تهران می توانند این خدمات را به صورت 24 ساعته در اختیار داشته باشند، رفت و آمد در مناطق جنوبی تهران بسیار سخت و طاقت فرساست و از همین رو استفاده از خدمات درمانی در خانه می تواند برای افراد ساکن در این مناطق بسیار کارآمد و سودمند باشد، اگر تمایل به دریافت خدمات هم زمان مانند فصد خون در منزل نیز دارید می توانید با ما در تماس باشید.

تزریق سرم در منزل جنوب تهران نعمت آباد، شهر ری، خزانه، محبوب مجاز 

برای مردم محترم ساکن در این مناطق نیز استفاده از خدمات تزریق سرم در منزل جنوب تهران قابل ارائه و دریافت می باشد، شما عزیزان برای بهره مندی از این خدمات با شما تماس های مرکز درمان نو در تماس باشید تا در کمترین زمان ممکن اپراتور های مرکز به منزل شما اعزام گردند.

تزریق سرم در منزل جنوب تهران یافت آباد، اسلامشهر، احمد آباد و عبدل آباد 

مردم محترم این مناطق نیز می توانند از خدمت سرم زدن در خانه بهره مند گردند، این خدمات به صورت شبانه روزی قابل دریافت می باشد، اگر شما درخواست این خدمات را دارید می توانید با ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما آماده خدمت گذاری به شما عزیزان می باشند.

تزریق سرم در منزل جنوب تهران شهریار، مهرآباد جنوبی، شادآباد، شمشیری و جی

اهالی محترم مناطق شمشیری، مهر آباد جنوبی، جی و شادآباد نیز می توانید از خدمات سرم زدن در منزل جنوب تهران بهره مند گردید، این خدمات در کمترین زمان ممکن برای شما قابل اجرا می باشد، اگر تمایل به دریافت این خدمات را دارید می توانید با ما در تماس باشید.

تزریق سرم در منزل جنوب امام خمینی، کارون، جیحون، کمیل و بریانک

منطقه 10 تهران نیز می تواند از خدمات درمانی مرکز درمان نو بهره مند باشد، این خدمات بدون اینکه سبب تشویش خاطر شدن کاربران این مرکز جهت رساندن خود به مراکز درمانی شود می تواند سبب سهولت در اجرای آن در خانه گردد، شما عزیزان ساکن این مناطق نیز می توانید از این خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن بهره مند گردید.

تزریق سرم در منزل جنوب تهران خوش، مالک اشتر، قصرالدشت و شهرک شریعتی

خدمات وصل سرم در منزل جنوب استان تهران از سوی مرکز درمان نو به صورت همه روزه و 24 ساعته قابل دریافت و ارائه می باشد، این مرکز با دارا بودن تعداد متعدد اپراتور سیار در جنوب تهران در هر لحظه از روز آماده خدمت گذاری به شما عزیزان می باشد، شما عرزیزان علاوه بر این موارد می توانید از خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل این مرکز نیز بهره مند گردید، فقط کافی است با ما در تماس باشید.

اشتراک گذاری :

درج نظر برای این مطلب

Captcha
loader
لطفا صبر کنید
 • موسی جعفر بیگی
  موسی جعفر بیگی
  بسیار عالی و بی نظیر
  ۲۳۴ روز پیش پاسخ
مطالب مرتبط پیشنهادی

درمان نو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مشاوره
فوری