ثبت درخواست فوری
تزریق سرم در منزل شمال تهران

تزریق سرم در منزل شمال تهران

 • دسته بندی : مناطق دریافت خدمات درمان در منزل
 • درتاریخ : 9 آبان 1402
 • 1 دیدگاه

تزریق سرم به خدمت پزشکی ای گفته می شود که طی آن مایعات تزریقی از طریق کانولا (خط وریدی) به بدن فرد گیرنده خدمت وارد شده و از این طریق می توان سرعت بهبود علائمی مانند سردرد، سرگیجه، تب، سرفه، ضعف و غیره را کاهش داد، آن چیزی که در خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران مهم است این است که با استفاده از این خدمت در منزل دیگر نیازی به مراجعه به مراکز درمانی به وجود نمی آید و برای مداوا و درمان و سرکوب علائم می توان در منزل خود این اقدام را انجام داد، مرکز خدمات پرستاری، پزشکی و پاراکلینیکی درمان نو با دارا بودن پرسنل متعدد پرستاری همراه با سابقه فعالیت در بیمارستان های برتر تهران آماده خدمت گذاری و رفع نیاز شما عزیزان در این راستا می باشد، تمام پرستاران مرکز درمان نو به صورت مداوم در حال آموزش و یادگیری مهارت های نوین و لازم در حیطه خدمات پرستاری به خصوص خدمت وصل سرم در منزل شمال تهران می باشند تا در حین مواجه با شرایط بحرانی تر از تجربه و علم خاص جهت رفع مشکل برآیند، با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا هر آنچه که برای دانستن نحوه ثبت درخواست و دریافت خدمات سرم تراپی در شمال تهران نیاز دارید را خدمتتان ارائه نماییم، همچنین شما می توانید از خدمات ویزیت پزشک در منزل نیز استفاده نمایید.

تزریق سرم در منزل شمال تهران

خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران شامل تزریق سرم تقویتی در منزل، تزریق سرم تب بر در منزل، تزریق سرم ضد درد در منزل و غیره می باشد، آن چیزی که باید به آن توجه کنید این است که شما با وصل سرم در منزل می توانید بسیاری از آمپول هایی که برای تزریق ناز به تزریق عضلاانی دارند را داخل سرم تزریق نمایید، با این کار می توانید از ترس ناشی از تزریق عضلانی نیز بکاهید و این کمک بسیار زیادی به طی نمودن روند درمان شما خواهد گذاشت، از طرف دیگر همانطور که شاید شما نیز بدانید سرعت انتقال دارو در تزریق سرم در خانه شمال تهران بسیار بیشتر از تزریقات عضلانی می باشد، از همین رو پیشنهاد ما بر این است که در صورت نیاز به دریافت این خدمت ابتدا با اپراتور های درمان نو تماس گرفته و پس از مشاوره و تبادل اطلاعات اقدام به درمان و دریافت خدمات نمایید.

انواع سرم تزریقی در دریافت خدمات وصل سرم در منزل در منطقه شمال تهران کدامند؟

برای دانستن اینکه چه نوع سرم هایی در تزریقات سرم در خانه برای شما استفاده می شود مطالب زیر را بخوانید:

 • سرم نرمال سالین: نام دیگر این سرم N/S می باشد، علت نام گذاری این سرم این است که مواد تشکیل دهنده آن از نمک و کلر می باشد، این سرم کاملا مشابه به مایعات خونی بوده و برای افزایش حجم خون و منترل علائمی مانند تب بسیار مفید است، اگر درخواست تزریق سرم تقویتی در منزل شمال تهران را دارید می توانید با ما در تماس باشید.

تزریق سرم نرمال سالین شمال تهران

 • سرم قندی: نوع دیگری از سرم ها سرم های قندی می باشد، سرم های قندی نیز برای آن دسته از افراد که به دنبال بیماری دچار ضعف و بی حالی شده اند بسیار مفید می باشد، به صورت کلی سرم های قندی به سرم های قندی 5،10،20 و 50 درصد تقسیم بندی می شوند، اگر شما عزیزان تمایل به درخواست سرم قندی دارید می توانید درخواست خود را اعلام نمایید.

تزریق سرم قندی در منزل شمال تهران

 • سرم رینگری: نوع دیگری از سرم ها، سرم های رینگری می باشد، سرم های رینگری برای آن دسته از افرادی که دچار اسهال و استفراغ شده اند و به دنبال آن الکترولیت خونی از دست داده اند  بسبار مفید می باشد، سرم تراپی در خانه شمال تهران از سوی مرکز درمان نو قابل ارائه می باشد.

تزریق سرم رینگر در منزل شمال تهران

نحوه ثبت درخواست خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران به چه صورت است؟

برای ثبت درخواست خدمات تزریق سرم در منزل تهران شما می توانید به دو صورت عمل کنید:

 1. ثبت درخواست از طریق تماس تلفنی: در مرحله اول و ساده تر شما برای خدمات وصل سرم در خانه شمال تهران می توانید درخواست خود را از طریق تماس تلفنی اعلام نمایید، برای این کار کافی است با شماره تماس های شبانه روزی درمان نو تماس حاصل کرده و شرایط خود، بیماری، علائم و سابقه بیماری های خود را اعلام نمایید، اگر تمایل داشته باشید می توانید از خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل نیز استفاده کنید تا خدمات ذکر شده برای شما از سوی پزشک عمومی با ویزیت خود در منزل نیز پیگیری گردد.
 2. ثبت درخواست از طریق سایت: در نوع دوم شما می توانید از طریق باکس درخواست در سایت اقدام به درخواست نمایید، برای این کار کافی است که شما نوع درخواست خود را تزریق سرم انتخاب کرده و سپس تاریخ را انتخاب نمایید، در این صورت نهایتا تا 2 دقیقه بعد از ثبت درخواست اپراتور ها با شما تماس گرفته و خدمات ذکر شده را پیگیری اعزام می نمایند.

تزریق سرم در منزل شمال تهران زعفرانیه، ولنجک، تجریش و الهیه

اهالی محترم زعفرانیه، ولنجک و تجریش و الهیه برای دریافت خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران می توانند به دو روش فوق ثبت درخواست نمایند، از همین رو دیگر مردم اهالی این مناطق نگران دریافت خدمات ذکر شده نباشند زیرا پس از اعلام درخواست خود در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناس پرستاری با تجهیزات کافی به بالین شما خواهد رسید، همچنین شما می توانید از خدمات هم زمان مانند اخذ آزمایش خون در منزل نیز استفاده نمایید.

تزریق سرم در منزل شمال تهران فرشته، پاسداران، اختیاریه و جردن و قیطریه 

مردم اهالی مناطق فرشته، پاسداران و اختیاریه، جردن و قیطریه نیز برای دریافت خدمات سرم تراپی در منزل شمال تهران دیگر تشویش خاطر نداشته باشند، زیرا برنامه ریزی های مرکز درمان نو جهت تحقق اهداف سلامتی برای اهالی منطقه می باشد، اگر شما ساکن مناطق نام برده شده اید می توانید از خدمات ذکر شده مرکز درمان نو در کوتاه ترین زمان ممکن استفاده نمایید.

تزریق سرم در منزل شمال تهران دیباجی، آجودانیه، کامرانیه و بلوار ارتش

مناطق دیباجی، آجودانیه و کامرانیه نیز از خدمات وصل سرم در خانه در منطقه شمال تهران بهره مند می باشند، این مناطق نیز برای دریافت این خدمات می توانند از طریق تماس تلفنی و ثبت درخواست اینترنتی اقدام نمایند تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات ذکر شده خدمت آن ها اعزام گردد.

تزریق سرم در منزل شمال تهران دارآباد، ازگل، مینی سیتی و سوهانک

اگر شما نیز در مناطق دارآباد، ازگل و مینی سیتی و سوهانک ساکن هستید می توانید درخواست اورژانسی خدمات سرم تراپی در خانه شمال تهران را درخواست کنید، اپراتور های درمان نو به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

تزریق سرم در منزل شمال تهران دروس، محمودیه، نیاوران و دزاشیب

مناطق نام برده شده در تیتر فوق نیز می توانند از خدمات وصل سرم در خانه شمال تهران استفاده نمایند، این خدمات به صورت گرفتن خط وریدی، آماده سازی سرم تقویتی و اتصال آن به کانولا ارائه می شود، لازم به ذکر است که در صورت درخواست شما عزیزان کارشناس پرستاری می تواند تا انتهای اتمام سرم درمانی در منزل کنار شما اقامت داشته باشد.

تزریق سرم در منزل شمال تهران درکه، اوین، فرمانیه و اقدسیه

مناطق درکه ، اوین و فرمانیه نیز می توانند با اعلام درخواست خود در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات نام برده شده استفاده نمایند، رویکرد کاری آژانس درمان در منزل درمان نو به آن است که بتواند این مناطق و سایر مناطق شمال تهران را از خدمات تزریق سرم در منزل مرتفع سازد و تمام تلاش آن است که با ارائه خدمات درمانی با کیفیت نظر شما عزیزان را نیز جلب نماید.

تزریق سرم در منزل شمال تهران قلهک، دولت، کاووسیه و داوودیه

درمان نو برای مناطق فوق آماده خدمت گذاری است، خدمات پرستاری در منزل را اهالی این مردم از درمان نو بخواهند، ما تمام تلاشمان بر این است که در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات ذکر شده را برای شما فراهم نماییم تا در صورت کسالت و علائم بیماری دیگر نیاز به مراجعه به مراکز درمانی و بیمارستانی را نداشته باشید.

سایر مناطق شمال تهران در دریافت خدمات تزریق سرم در منزل 

خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران در مناطق دیگر مانند: پارک وی، شریعتی شمال، دربند، ونک، شیخ بهایی، جماران، بلوار میرداماد، جهان کودک، حسین آباد، مبارک آباد، زرگنده، لویزان، خیابان الف، بلوار اندرزگو، ولیعصر شمال، ساعی و سایر مناطق شمالی استان تهران نیز قابل ارائه می باشد، این خدمات به صورت 24 ساعته و شبانه روزی در 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل سال نیز قابل دریافت است، اپراتور های درمان نو به صورت آنلاین و بر خط آماده خدمت گذاری به شما عزیزان می باشند، ما با درکنار شما هستیم تا با درمان نو در منزل درمان شوید.

اشتراک گذاری :

درج نظر برای این مطلب

Captcha
loader
لطفا صبر کنید
 • مهشید محمدی
  مهشید محمدی
  ممنون ازتون خیلی به موقع رسیدن
  ۱۸۲ روز پیش پاسخ
مطالب مرتبط پیشنهادی

درمان نو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مشاوره
فوری