ثبت درخواست فوری
پرستار سالمند در شمال تهران

پرستار سالمند در شمال تهران

 • دسته بندی : مناطق دریافت خدمات درمان در منزل
 • درتاریخ : 14 اسفند 1402
 • بدون دیدگاه

مراقبت از سالمندان در منزل شمال تهران می‌تواند به عنوان خدماتی اختصاصی باشد که در طی کردن دوره بهبودی بیماری، انجام امور روزانه و سایر موارد به آنها در محیط منزل خود کمک کند، این خدمات شامل فراهم کردن بستری در اجرای صحیح تغذیه، بهداشت شخصی و دادن داروها یه شیوه نوین پرستاری است، ادامه دادن به مراقبت ‌های پزشکی، مدیریت نظارت بر داروها، ارائه فعالیت‌ های روانی و اجتماعی برای افزایش روحیه و اطمینان از امنیت فیزیکی آنها از دیگر وظایف مراقبت از سالمندان در منزل شمال تهران است، مرکز خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل درمان نو با دارا بودن پرستاران سالمند اختصاصی و آموزش دیده می تواند در اجرای صحیح خدمات پرستاری در منزل و مراقبت از سالمندان بسیار موثر و کارآمد باشد، با ما تا انتهای مطالب همراه باشید تا هر آن چیزی که از اجرای صحیح این خدمات نیاز به دانستن دارید را خدمتتان ارائه نماییم، در صورتی که تمایل به دریافت این خدمات دارید می توانید از طریق باکس آبی رنگ کنار تصویر و یا تماس با شماره مستقیم 02122927270 درخواست خود را مبنی بر استخدام پرستار سالمند در شمال تهران اعلام نمایید.

چه کسی صلاحیت استخدام پرستار سالمند در شمال تهران را دارد؟

پرستار سالمند شمال تهران کیست؟

پرستار سالمند در منزل شمال تهران کارشناسی حرفه ‌ای در حوزه مراقبت بهداشتی است که تخصص خاصی در مراقبت از افراد سالمند دارد، این پرستاران معمولاً دارای آموزش و تجربه لازم در زمینه مراقبت از مشکلات سلامتی و نیاز های خاص سالمندان هستند، اجرای صحیح خدمات مراقبتی توام با اجرای هدفمند آن از ویژگی های بارز این پرستاران است.

بیشتر بخوانیم: نقش پرستار سالمند در منزل تهران چیست؟

وظایف اجرایی در استخدام مراقب سالمند در منزل شمال تهران

وظایف یک پرستار سالمند شامل ارائه مراقبت های پزشکی و بهداشتی، اداره صحیح اجرای دارو ها، انجام فعالیت های روزانه مانند تغذیه و بهداشت شخصی، ارائه فعالیت های فیزیکی و روانی، پشتیبانی از موارد روزمره سالمند، ترتیب دادن برنامه های اوقات فراغت و اطمینان از امنیت و راحتی فیزیکی و روحی سالمندان در اطراف آنها می‌باشد.

بیشتر بخوانیم: چرا باید به حجامت در منزل تهران اهمیت داد؟

مزایای استفاده از پرستاری از سالمند شمال تهران

مزایای پرستار سالمند شمال تهران

استفاده از پرستار سالمند شمال تهران دارای مزایای زیادی است، از مهم ترین این موارد می توان به:

 • ارتقاء کیفیت زندگی: با ارائه مراقبت های بهداشتی و پزشکی متخصصانه، سالمندان می‌ توانند بهبودی خود را به دست آورده و کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند.
 • امنیت فیزیکی و روحی: حضور یک پرستار ماهر، اطمینان از امنیت فیزیکی و روحی سالمندان را در محیط منزل فراهم می‌کند.
 • کاهش بار اضافی از دوش خانواده: با داشتن یک پرستار سالمند در منزل شمال تهران، خانواده می ‌تواند از بار مراقبتی و نگرانی‌ های مربوط به مراقبت از سالمندان بکاهد.
 • توجه ویژه به نیاز سالمند: پرستاران سالمند شمال تهران دارای آموزش و تخصص لازم برای تشخیص نیاز ها و مشکلات سالمندان هستند و می‌ توانند به صورت خاصی به آنها توجه کنند.
 • استقلال و خود مختاری: با استفاده از پرستار سالمند در شمال تهران، سالمندان می ‌توانند به طور مستقل ‌تر و خصوصی تر به زندگی خود ادامه دهند.
 • افزایش کیفیت زندگی سالمند: استفاده از پرستار سالمند می ‌تواند بهبود چشمگیری در کیفیت زندگی سالمندان و خانواده آنها داشته باشد.

بیشتر بخوانیم: از اهمیت های مهم ساکشن ریه در منزل تهران

معایب عدم استفاده از خدمات مراقبتی از سالمند در منزل شمال تهران

عدم استفاده از پرستار سالمند نیز می ‌تواند با معایبی همراه باشد، از مهم ترین موارد می توان به:

 1. افزایش فشار روانی به خانواده: عدم داشتن پرستار سالمند ممکن است باعث افزایش بار مراقبتی برای اعضای خانواده شود که ممکن است به خستگی و استرس آنها منجر شود.
 2. کاهش کیفیت مراقبت: بدون تخصص و آموزش لازم مراقبت از سالمندان ممکن است کیفیت پایین ‌تری داشته باشد و مشکلات بهداشتی و پزشکی آنها را نادیده بگیرد.
 3. خطرات بهداشتی: عدم داشتن پرستار ممکن است باعث بروز مشکلات بهداشتی و پزشکی بیشتری در سالمندان شود زیرا نیازهای آنها به صورت صحیح مراقبت نشده و داروها به موقع مصرف نشوند.
 4. کاهش استقلال: بدون حضور یک پرستار سالمند، سالمندان ممکن است از استقلال و خود مختاری خود خود داری کنند و احساس کنند که به کمک دیگران نیاز دارند.
 5. افزایش هزینه ‌های بهداشتی: در مواردی که نیاز به مراقبت حرفه ‌ای و خدمات پزشکی وجود داشته باشد عدم استفاده از پرستار می ‌تواند باعث افزایش هزینه ‌های بهداشتی گردد.

بیشتر بخوانیم: سونداژ در منزل تهران چقدر بر علامت حاد قلبی موثر است؟

تفاوت خدمات پرستاری از سالمندان در منزل شمال تهران با خانه سالمندان

تفاوت پرستاری سالمند در منزل شمال تهران با خانه سالمندان

تفاوت اصلی بین پرستاری از سالمند در منزل شمال تهران و خانه سالمندان این است که در پرستاری از سالمند در منزل، پرستار به منزل سالمند آمده و در محیط زندگی و روزمره او مراقبت های لازم را اجرا می نماید، در حالی که در خانه سالمندان، سالمندان در محیطی تحت نظارت و مراقبت پرستاران در یک مرکز خاص سالمندان به ادامه زندگی خود مشغول هستند، همچنین در پرستاری از سالمند در منزل شمال تهران سالمند در محیط زندگی و آرام منزل خود باقی می ‌ماند که این می ‌تواند برای او احساس راحتی و امنیت بیشتری به همراه داشته باشد، همچنین پرستار می ‌تواند بهتر با نیازها و محیط زندگی سالمند آشنا گردد و مراقبت های شخصی ‌تر و خاص ‌تری را نیز ارائه دهد، در مقابل در خانه سالمندان، سالمندان در محیط گروهی زندگی می‌ کنند و از خدمات متعددی از جمله مراقبت پزشکی، فعالیت های اجتماعی و تفریحی و خدمات روزانه گروهی و استفاده می ‌کنند، این مراکز معمولاً دارای امکانات و تجهیزات خاصی برای مراقبت و تأمین نیاز های سالمندان هستند، اما ممکن است به طور کلی سبب شود که سالمند دچار علائم افسردگی نیز گردد.

بیشتر بخوانیم: نحوه نگهداری اصولی از بیمار آی سی یو در منزل

خدمات مراقبتی از سالمند در منزل شمال تهران در چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد؟

برخی از علائمی که نشان می ‌دهند که سالمند ممکن است نیاز به مراقبت ویژه داشته باشد عبارتند از:

 • ضعف شدید: کاهش قابل توجه در قدرت و توانایی بدنی سالمند ممکن است نیاز به کمک و مراقبت داشته باشد.
 • افتادگی و تغییرات در حالت ذهنی: افتادگی شدید یا تغییرات در حافظه، تمرکز یا شیوه تفکر ممکن است نیاز به ارزیابی و مراقبت ویژه داشته باشد.
 • مشکلات تنفسی: تنفس غیرطبیعی، تنگی نفس و موارد مشابه می تواند از اورژانس های مراقبتی سالمندان در منزل شمال تهران باشد.
 • اختلالات خواب: مشکلات شدید در خواب مانند بیداری مکرر در شب، کابوس ‌های تکرار شونده و موارد مشابه نیاز به بررسی دقیق و مراقبت ویژه دارند که با استفاده از خدمات تست خواب در منزل تهران قابل بررسی می باشد.
 • تغییرات در وزن یا اشتها: کاهش یا افزایش ناگهانی در وزن یا اشتها ممکن است نشانه مشکلات جدی سلامتی باشد و نیاز به مراقبت حرفه ‌ای داشته باشد.
 • آسیب‌ های فیزیکی: زخم‌ ، خارش یا درد مداوم و موارد مشابه نیاز به مراقبت ویژه دارند.

نحوه درخواست اعزام پرستار سالمند به منزل شمال تهران

درخواست پرستار سالمند شمال تهران

برای درخواست اعزام پرستار سالمند به منزل شمال تهران شما عزیزان می توانید از دو طریق یعنی تماس با اپراتور ها و همچنین مراجعه حضوری به مرکز درمان نو اقدام نمایید، در هر دو صورت شما می توانید خدمات ذکر شده را در کوتاه ترین زمان ممکن از سوی مرکز درمان نو دریافت نمایید بی آنکه نیاز باشد برای درمان سالمند خود به بیمارستان یا خانه سالمندان مراجعه نمایید، در صورتی که تمایل به دریافت دارید هم اکنون از طریق راه های ارتباطی درخواست خود را به اپراتور ها اعلام نمایید.

بیشتر بخوانیم: از عفونت واژن تا قاعدگی نامنظم! عفونت واژن چیست؟

نقش پوشش بیمه در کاهش هزینه های پرستاری از سالمند در بالاشهر تهران

برای کاهش هزینه های مراقبت و پرستاری از سالمند در بالاشهر تهران شما عزیزان می توانید از بیمه درمانی و مکمل خود نیز استفاده نمایید، البته به شرطی که بیمه گذار شما ارائه خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل برای سالمند را تحت پوشش خود قرار دهد، اگر چنین شرایطی اط سوی بیمه گذار شما قابل اجرا باشد می توانید از این طریق در کاهش هزینه های خود پیش قدم شوید.

هزینه قیمت تعرفه استخدام پرستار سالمند در شمال تهران

استخدام پرستار سالمند در شمال تهران دارای تعرفه ای ثابت است که از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به مراکز مراقبتی اعلام می گردد، البته ناگفته نباید بماند که اجرای این خدمات توام با خدمات هم زمان همانند خدمات پزشکی یا ویزیت پزشک در منزل تهران نیز در برخی از موارد می باشد، از همین رو شما عزیزان برای دریافت این هزینه و اطلاع از آن می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

نگهداری از سالمند در منزل شمال تهران شبانه روزی نیمه وقت پاره وقت روزانه 

پرستاری از سالمند شمال تهران شبانه روزی

اجرای هر یک از درخواست های اعلام شده از سوی کاربران مرکز درمان نو بنی بر تعین مدت زمان حضور پرستار سالمند شمال تهران از سوی این مرکز قابل انعطاف و اجراست، برخی از همراه هان سالمندان ساکن در شمال تهران به علت مشغله های کاری خود تمایل به دریافت خدمات شبانه روزی دارند و برخی دیگر نیز فقط به صورت روزانه یا ساعتی از پرستار سالمند خود می خواهند بهره بگیرند، در هر حالت شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی و تماس با 02122927270 درخواست خود را مستقیما به اپراتور ها اعلام نمایید.

بیشتر بخوانیم: جدیدترین هزینه و تعرفه مراقبت از سالمندان در تهران

پرستار سالمند در شمال تهران را از درمان نو بخواهید

مرکز خدمات مراقبتی در منزل درمان نو با دارا بودن پرسنل متعدد پرستاری و پزشکی آماده خدمت گذاری به شما عزیزان در حیطه مراقبت از سالمندتان در نواحی شمال تهران می باشد، این خدمات به صورت ویژه و تخصصی قابل ارائه و اجرا می باشد و به طور قطع خدمتتان عرض می نماییم که تمام تجربه و مهارت های لازم این کارشناسان و برنامه ریزان مراقبتی این مرکز برای شما عزیزان قابل مستند و سودمند خواهد بود، اگر تمایل به دریافت این خدمات دارید هم اکنون با ما در تماس باشید.

اشتراک گذاری :

درج نظر برای این مطلب

اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
Captcha
loader
لطفا صبر کنید
مطالب مرتبط پیشنهادی

درمان نو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مشاوره
فوری