ثبت درخواست فوری
پرستاری در منزل شمال تهران با استخدام پرستار در منزل شمال تهران

پرستاری در منزل شمال تهران با استخدام پرستار در منزل شمال تهران

 • دسته بندی : مناطق دریافت خدمات درمان در منزل
 • درتاریخ : 11 اسفند 1402
 • بدون دیدگاه

پرستار در منزل مسئولیت های مختلفی دارد از جمله مراقبت از بیمار، انجام فعالیت‌ های روزمره مانند تغذیه برای بیماران، انجام بهداشت شخصی بیمار، تمیزی و نظافت محیط در برخی موارد، اجرای داروها و انجام پروسه ‌های درمانی با دستور پزشک و ارتباط با خانواده برای گزارش وضعیت بیمار، علاوه بر این پرستار در منزل شمال تهران می ‌تواند به بیمار در انجام تمرینات فیزیوتراپی، توسعه برنامه ‌های تغذیه ‌ای مناسب، پشتیبانی روحی و اجتماعی و ارائه آموزش به خانواده در مورد مراقبت ‌های اولیه و نحوه مراقبت از بیمار کمک کند، همچنین پرستار می‌ تواند وظایفی مانند تنظیم و راه ‌اندازی تجهیزات پزشکی در منزل انجام دهد و آموزش های لازم در این حیطه را نیز به خانواده بیماران ارائه نماید، مرکز خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل درمان نو با دارو بودن پرستاران متعدد و آموزش دیده در حیطه اجرای خدمات پرستاری در منزل می تواند در این مسیر کمک رسان افرادی باشد که تمایل به انجام خدمات پرستاری و درمانی در منزل خود دارند، در این مطلب در رابطه با سر فصل های مهم این خدمات اطلاعات بی نظیری را خدمتتان ارائه خواهیم نمود و در صورتی که شما عزیزان تمایل به دریافت این خدمات دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی هم اکنون از طریق باکس آبی رنگ رنگ کنار تصویر درخواست خود را به اپراتور ها اعلام نمایید.

بیشتر بخوانیم: نحوه مراقبت و پرستاری از سالمند پوشکی در منزل چگونه است؟

خدمات پرستاری در منزل شمال تهران شامل چه مواردی می شود؟

پرستاری در شمال تهران با موارد اجرایی

خدمات پرستاری در منزل شمال تهران ممکن است شامل مراقبت از بیماران مبتلا به بیماری‌ های مزمن یا موقت، انجام تزریقات، تعویض پانسمان جراحی، تزریق داروها، انجام فعالیت ‌های فیزیوتراپی، ارائه مراقبت ‌های تنفسی و اکسیژن ‌درمانی و نظافت و بهداشت شخصی می‌باشد، همچنین این خدمات ممکن است شامل پشتیبانی روحی و اجتماعی، آموزش به خانواده در مورد مراقبت‌ های اولیه و ارائه مشاوره‌ های بهداشتی و پزشکی نیز باشد، علاوه بر این پرستاری در منزل شمال تهران ممکن است شامل ارائه خدمات پرستاری ویژه به افراد سالمند، مراقبت از نوزادان و کودکان، مدیریت درد، مراقبت از بیماران مبتلا به اختلالات روانی، انجام آزمایشات خونی و دیگر خدمات پزشکی مورد نیاز در منزل نیز باشد، ارائه خدمات پرستاری ویژه برای بیمارانی که نیاز به مراقبت ویژه دارند، مانند بیماران پس از عمل جراحی یا بیماران دارای زخم فشاری نیز می‌تواند در این منطقه ارائه شود، اگر تمایل به دریافت این خدمات در منزل خود را دارید هم اکنون درخواست خود را به اپراتور ها اعلام نمایید.

بیشتر بخوانیم: به روز ترین قیمت نگهداری از سالمند در منزل تهران

پرستار در منزل شمال تهران و افراد گیرنده خدمات

پرستار در منزل شمال تهران و گیرندگان این خدمات مناسب برای افرادی هستند که به دلایل مختلف نیاز به مراقبت و پرستاری دارند، از جمله مهم ترین این افراد شامل:

 • افراد مبتلا به بیماری ‌های مزمن مانند دیابت، فشار خون بالا، بیماری‌های قلبی، سکته مغزی و یا سرطان.
 • افرادی که پس از عمل جراحی به مراقبت ویژه نیاز دارند.
 • افراد سالمند که نیاز به کمک در انجام فعالیت‌ های روزمره دارند.
 • نوزادان یا کودکانی که نیاز به مراقبت ویژه در خانه دارند.
 • افراد مبتلا به اختلالات روانی یا نیاز به پشتیبانی روحی دارند.
 • افرادی که نیاز به مراقبت توسط حرفه‌ای متخصص دارند تا از بستری شدن در بیمارستان جلوگیری شود یا پس از ترخیص از بیمارستان به مراقبت در منزل نیاز دارند.

بیشتر بخوانیم: مراقبت از سالمند نابینا و راه کار های اصولی و محافظتی

پرستاری در منزل شمال تهران و نقش بیمه های درمانی در کاهش هزینه ها

پرستاری در منزل شمال تهران با بیمه

تعرفه ‌پرستاری در منزل با بیمه و بدون آن ممکن است متفاوت باشد و بسته به شرایط مختلف شرکت ‌های بیمه و خدمات ارائه شده توسط پرستاران متغیر باشد، عموماً بیمه ‌های بهداشتی ممکن است بخشی از هزینه‌ های خدمات پرستاری در منزل را پوشش دهند، اما ممکن است برخی از هزینه ‌ها مانند هزینه ‌های جانبی اضافی یا خدمات ویژه توسط بیمه تحت پوشش قرار نگیرند، برای آن که شما عزیزان بتوانید به صورت ویژه از این شرایط مطلع گردید بهتر است با شرکت بیمه ‌ای خود تماس بگیرید و اطلاعات دقیق در مورد تعرفه‌ ها و پوشش‌های مربوطه را بدست آورید، همچنین می توانید از طریق تماس با اپراتور های درمان نو در رابطه با نحوه دریافت خدمات پرستاری تحت پوشش بیمه نیز از اپراتور ها اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بیشتر بخوانیم: تزریقات در منزل تهران با تعرفه مصوب وزارت بهداشت

ویژگی ‌های تخصصی خدمات مراقبتی در منزل شمال تهران چیست؟

 1. تجربه و تخصص: پرستاران معمولاً دارای تجربه و تخصص لازم در زمینه مراقبت از بیماران هستند و می ‌توانند به طور حرفه‌ ای مراقبت از نیازهای پزشکی و روزمره بیماران در منزل را انجام دهند.
 2. ارائه خدمات تخصصی: پرستاران ممکن است در زمینه‌ های مختلفی مانند مراقبت از بیماران مبتلا به بیماری‌های مزمن، مراقبت از بیماران پس از عمل جراحی و یا مراقبت از نوزادان و کودکان تخصص داشته باشند.
 3. انعطاف ‌پذیری زمانی: پرستاران ممکن است به صورت تمام وقت یا پاره‌ وقت در دسترس باشند و بتوانند با توجه به نیاز های بیماران و خانواده ‌ها، برنامه ‌های مراقبتی مناسبی ارائه دهند.
 4. حسن ارتباط و اخلاق حرفه‌ ای: پرستاران باید دارای حسن ارتباط و اخلاق حرفه ‌ای با بیماران و خانواده‌ های آنها باشند تا بتوانند به خوبی با آنها همکاری کنند و مراقبت لازم را ارائه دهند.
 5. توانایی کار در شرایط مختلف: پرستاران باید توانایی کار در شرایط مختلفی از جمله منازل مختلف، بیماران با وضعیت‌ های مختلف سلامتی و نیاز های مختلف بیماری را داشته باشند.
  با این ویژگی‌ها، پرستاران در منزل شمال تهران می‌ توانند به طور حرفه‌ای به نیاز های مراقبتی افراد در این منطقه پاسخ دهند.

بیشتر بخوانیم: صدور گواهی فوت در منزل تهران 

برای اعتماد به یک شرکت خدمات پرستاری در منزل شمال تهران به چه نکاتی باید توجه نمود؟

اعتماد به شرکت خدمات پرستاری در منزل شمال تهران

برای اعتماد به یک شرکت خدمات پرستاری در منزل در شمال تهران باید به پرستاران آن مرکز و خدماتی که پرستار در منزل شمال تهران ارائه می دهد توجه نمود، از مهم ترین این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. تخصص ویژه در ارائه خدمات: اطمینان حاصل کنید که پرستار دارای تجربه و تخصص لازم در زمینه مراقبت از بیماران و نیاز های خاص آنهاست.
 2. مجوز و صلاحیت: اطمینان حاصل کنید که پرستار دارای مجوز و صلاحیت مورد نیاز برای ارائه خدمات پرستاری در منزل است و از سازمان‌ های مربوطه مانند وزارت بهداشت و سازمان حرفه‌ ای نظام پرستاری پرستاران مورد تایید باشد.
 3. ارتباط موثر: اطمینان حاصل کنید که پرستار دارای توانایی برقراری ارتباط موثر و اخلاق حرفه ‌ای با شما و بیماران است.
 4. پیگیری و نظارت: اطمینان حاصل کنید که پرستاران توانایی پیگیری و نظارت مداوم بر وضعیت بیماران را دارند و همچنین از صحت و قابل اعتماد بودن اطلاعاتی که ارائه می ‌دهند مطمئن شوید.
 5. توافق مکتوب: از پرستار خواهش کنید که شرایط و خدمات ارائه شده را به صورت کتبی مشخص کند تا ابهاماتی ایجاد نشود و شما اطمینان حاصل کنید که تعهدات مورد انتظار شما ویژه طرح شده است.

با توجه به این موارد و اطمینان از صحت و صلاحیت پرستار می‌توانید به راحتی به آنها اعتماد کنید، لازم به ذکر است که تمامی موارد فوق از سوی مرکز درمان در منزل درمان برای کابران عزیز این مرکز ساکن در شمال شهر تهران تیک خورده و تمامی پرسنل اعزامی از سوی این مرکز دارای شرایط فوق می باشند، جهت دریافت خدمات پرستاری در منزل شمال تهران می توانید هم اکنون از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

بیشتر بخوانیم: مراقبت از بیمار بد حال آی سی یو در منزل

روش درخواست پرستار شبانه روزی نیمه وقت ساعتی روزانه در منزل شمال تهران

برای استخدام پرستار شبانه روزی در منزل به صورت شبانه روزی در شمال تهران شمال عزیزان می توانید از دو طریق تماس مستقیم با خطوط ارتباطی مرکز درمان و همچنین از طریق مراجعه حضوری به مرکز درمان نو درخواست خود را به اپراتور ها اعلام نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید این خدمات را در خانه خود دریافت نمایید.

خدمات پزشکی در منزل شمال تهران

خدمات پزشکی در منزل شمال تهران

ارائه خدمات پزشکی همانند ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل شمال تهران و سایر خدمات درمانی می تواند به صورت 24 ساعته و شبانه روزی از سوی درمان نو برای کاربران عزیز این مرکز قابل ارائه و اجرا باشد، تمامی پزشکان اعزامی به منزل شما عزیزان دارای کارت نظام پزشکی معتبر، سابقه درمانی و طبابت بالینی و تجربیات سودمند جهت درمان شما عزیزان می باشند و شما عزیزان از این طریق می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن این خدمات را در خانه خود دریافت نمایید.

بیشتر بخوانیم: مراقبت از سالمندان با ویزیت متخصص سالمندی

هزینه قیمت و تعرفه پرستاری در منزل شمال تهران

برای خدمات پرستار در منزل و اطلاع از هزینه و تعرفه این خدمات شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی با مجموعه درمان نو در تماس باشید، این خدمات با استناد به استعلام هزینه های خدمات پرستاری در منزل شمال تهران قابل دریافت و ارائه به کاربران عزیز خواهد بود، شما عزیزان می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن این خدمات را در منزل خود دریافت نمایید و برای اطلاع از هزینه های آن نیز از طریق تماس یا مراجعه حضوری به مرکز مطلع گردید.

پرستاری در منزل شبانه روزی نیمه وقت ساعتی روزانه و شبانه شمال تهران 

پرستاری در منزل شمال تهران

ارائه خدمات پرستاری در منزل برای اهالی محترم مناطق شمالی تهران در هر نوع که این عزیزان تمایل داشته باشند منعطف خواهد بود، این خدمات می تواند با نیاز این کاربران برای دریافت آن قابل جابه جایی باشد و از این رو هدف اصلی ارائه این خدمات نیاز کاربران عزیز خواهد بود، اگر تمایل به دریافت این خدمات دارید شما عزیزان می توانید با خطوط این مرکز با ما در تماس باشید.

پرستار در منزل تهران جردن، زعفرانیه، الهیه، پاسداران، ونک، نیاوران و ولنجک

اهالی محترم مناطق نام برده شده می توانند خدمات پرستار در منزل را در کوتاه ترین زمان ممکن از مرکز درمان نو دریافت نمایند، همچنین سایر مناطق همانند: قیطریه، نلسون ماندلا، اختیاریه، قلهک، فرشته، اندرزگو، اوین، درکه، کامرانیه، فرمانیه، هروی، کاشانک، سوهانک، داوودیه، ازگل، مینی سیتی، دربند، شریعتی، ولیعصر، شیخ بهایی، ملاصدرا، سیدخندان، لویزان، آجودانیه، بلوار ارتش، میرداماد و غیره نیز می توانند این خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن از درمان نو دریافت نمایند.

اشتراک گذاری :

درج نظر برای این مطلب

اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
Captcha
loader
لطفا صبر کنید
مطالب مرتبط پیشنهادی

درمان نو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مشاوره
فوری