ثبت درخواست فوری
تزریقات در منزل شبانه روزی تهران

تزریقات در منزل شبانه روزی تهران

 • دسته بندی : مناطق دریافت خدمات درمان در منزل
 • درتاریخ : 9 اسفند 1402
 • بدون دیدگاه

تزریقات در منزل شبانه روزی تهران خدماتی پرستاری است که باید توسط پزشک مورد تایید و با رعایت همه اصول بهداشتی توسط پرستار انجام شود، برای تزریقات در منزل شبانه روزی تهران حتما باید نسخه پزشک از سمت شما و یا پزشک مجموعه در دست باشد، پیش از انجام هر تزریقی باید اطمینان حاصل گردد که داروها و وسایل مورد نیاز برای تزریق توسط پرسار به منزل شما آورده شود و دستورالعمل های اجرایی توسط پزشک در منزل شما اجرا گردد، مرکز خدمات پرستاری در منزل درمان نو با دارا بودن پرسنل خدمات تزریقاتی مجرب شاغل در بخش های ویژه بیمارستان های برتر تهران این خدمات را در منزل شما با دقیق ترین و با کیفیت ترین نوع اجرا ارائه می نماید تا نیاز درمانی شما از خدمات تزریقات در خانه خود مرتفع گردد، با ما تا انتهای مطالب همراه باشید تا در مورد تمامی جوانب ارائه خدمات تزریقات در منزل شبانه روزی تهران کامل ترین اطلاعات را برایتان ارائه نماییم و در صورتی که هم اکنون تمایل به دریافت این خدمات دارید از طریق باکس آبی رنگ کنار تصویر درخواست خود را به اپراتور ها اعلام نمایید.

از مهم ترین مزایای تزریقات در منزل شبانه روزی تهران به کدام موارد می توان اشاره نمود؟

تزریقات شبانه روزی تهران

تزریقات در منزل شبانه روزی در تهران می‌ تواند برای افراد گیرنده خدمت از مزایایی همانند:

 • راحتی و آسایش در دریافت خدمات: انجام تزریقات در منزل می‌ تواند برای برخی افراد با مشکلات حرکتی یا ناتوانی از نظر جسمی راحتی بیشتری فراهم کند.
 • کاهش هزینه ‌های رفت و آمد: از جمله فواید اقتصادی کاهش هزینه‌ های مربوط به بیمارستان و مراجعه‌ های مکرر به مراکز درمانی می‌باشد.
 • زمان ‌بندی انعطاف‌ پذیر: انجام تزریقات در منزل شبانه روزی تهران به بیماران امکان می‌دهد زمان انجام آنها را با توجه به برنامه‌ی روزانه‌ی خود تنظیم کنند، بدون اینکه نیازی به مراجعه به مراکز درمانی داشته باشند.
 • حفظ حریم خصوصی بیمار: برای برخی افراد انجام تزریقات در منزل شبانه روزی تهران می‌تواند حفظ حریم خصوصی و احساس راحتی بیشتری را فراهم کند.

برخوردار است، لازم به ذکر است که تزریقات در منزل شبانه روزی در تهران نیاز به هماهنگی با پزشک و پرستار جهت اعزام به منزل شما دارد تا اطمینان حاصل شود که همه‌ ی مراحل به درستی انجام شده و سلامتی بیمار حفظ شده است.

بیشتر بخوانیم: مراقب بیمار چه نقش های در منزل دارد؟

در تزریقات در خانه شبانه روزی تهران از چه نقاطی برای تزریق استفاده می شود؟

تزریقات در خانه شبانه روزی تهران

معمولاً نقاطی که برای انجام تزریقات در منزل شبانه روزی تهران استفاده می‌شوند، شامل این نقاط می‌شود:

 • عضله‌ باسنی یا گلوتئال: این عضله در قسمت پشتی و باسن واقع شده و برای برخی تزریقات مانند تزریقات عضلانی مفید است.
 • عضله‌ یازویی یا دلتوئید: این عضله در قسمت بالایی بازو واقع شده و برای برخی انواع تزریقات مانند تزریقات انسولین استفاده می‌شود.
 • تزریقات زیر پوست: برخی تزریقات مانند تزریقات انسولین یا تزریقات داروهای ضد لخته از نواحی زیر پوست استفاده می شود.
 • تزریقات وریدی یا داخل رگی: برخی از تزریقات مثل تزریقات وریدی (IV) باید به دقت و با استفاده از تجهیزات بهداشتی مناسب انجام شوند. این تزریقات باید توسط دکتر عمومی در منزل تهران یا پرستار تزریقاتی در منزل تهران انجام می‌شوند.

نکته: هر چند که نوع تزریق و نقطه مورد استفاده بستگی به دستورالعمل و نسخه پزشک به همراه نوع دارویی که استفاده می‌شود دارد، اما برای اطمینان از انجام صحیح تزریق بهتر است همیشه از حضور یک کارشناس و یا ویزیت در منزل استفاده شود.

تزریق در منزل شبانه روزی تهران با نسخه پزشک

انجام تزریق در منزل شبانه روزی تهران با نسخه پزشک می‌ تواند از طریق خدمات پرستاری و پزشکی منزل انجام شود.، این خدمات عموماً توسط مراکز خدمات پرستاری در منزل همانند مرکز درمان نو در خانه بیماران ارائه می ‌شود، برای این کار، باید ابتدا یک نسخه از پزشک دریافت کنید و سپس با تماس با اپراتور های درمان نو خدمات لازم را برای انجام تزریقات در خانه خود ترتیب دهید، اگر تمایل به دریافت این خدمات در منزل خود دارید هم اکنون از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

تزریقات در منزل تهران شبانه روزی با پوشش بیمه

تزریقات در منزل تهران شبانه روزی

در فرآیند تزریقات در منزل تهران شبانه روزی بیمه ‌های بهداشتی ممکن است نقش مهمی در کاهش هزینه‌ های مرتبط با تزریقات در منزل شبانه روزی داشته باشند، برخی از بیمه‌ ها ممکن است هزینه ‌های مربوط به خدمات پرستاری در خانه از جمله تزریقات را تا حدودی تحت پوشش قرار دهند، شما عزیزان قبل از درخواست خدمات تزریقات در منزل تهران شبانه روزی می توانید با بیمه ‌ی خود تماس بگیرید و اطمینان حاصل کنید که خدمات مرتبط با تزریقات در منزل توسط بیمه پوشش داده می‌شود یا خیر؟ اگر بیمه شما این خدمات را پوشش می دهد آنگاه با تماس با مرکز درمان نو و ارائه بیمه نامه خود می توانید این خدمات را در منزل خود دریافت نمایید.

بیشتر بخوانیم: مراقبت از سالمندان تحت پوشک به چه صورت است؟

تزریقات عضلانی آمپول داخلی رگی وریدی در منزل شبانه روزی تهران

در انجام خدمات تزریق عضلانی در منزل شبانه روزی در تهران مهم است به نکات زیر توجه کنید:

 • استفاده از تجهیزات استریل: اطمینان حاصل کنید که تمام تجهیزات مورد استفاده برای تزریقات استریل هستند، این موارد شامل سوزن، سرنگ، الکل، واتر اینجکشن، سرم و هر وسیله دیگری است که مورد استفاده برای تزریق قرار می گیرد.
 • تزریقات زیر نظر پزشک: همواره دستورالعمل ‌های پزشک یا پرستار برای تزریقات باید رعایت گردد.
 • رعایت بهداشت شخصی تزریق کننده: پرستار اعزامی درمان نو قبل از انجام هر تزریق باید دست ‌ها را به دقت با آب و صابون بشوید و از دستمال یا دستکش استفاده کند، همچنین شما عزیزان نیز باید توجه کنید که ناخن‌ های پرسنل اعزامی کوتاه شده و پوشیدن جواهرات یا انگشترها در حین تزریقات ممنوع می باشد.
 • اعلام شرایط نامطلوب به پزشک مرکز: در صورتی که هرگونه علامت یا علایم نامطلوب پس از تزریق ظاهر شود (مانند درد، قرمزی، ورم و غیره) پرستار اعزامی باید بلافاصله به پزشک مرکز شرایط را اطلاع دهد.

تزریق سرم در منزل شبانه روزی تهران (سرم تراپی در منزل تهران شبانه روزی)

تزریق سرم در منزل شبانه روزی تهران

ارائه خدمات تزریق سرم در منزل تهران شبانه روزی نیز از سوی مرکز درمان نو برای گیرندگان خدمات درمان در منزل قابل ارائه و اجرا می باشد، شما عزیزان می توانید به صورت 24 ساعته این خدمات را در خانه خود به آسانی تنها یک تماس حتی در ایم تعطیل نیز دریافت نمایید، در صورتی که تمایل به دریافت این خدمات در منزل خود دارید هم اکنون از طریق راه های ارتباطی مجموعه با ما در تماس باشید.

تزریقات شبانه روزی در منزل تهران

شما عزیزان برای دریافت خدمات تزریقات شبانه روزی در استان تهران دیگر نیازی به مراجعه به مراکز درمانی نخواهید داشت و می توانید این خدمات را در منزل و به راحتی دریافت نمایید، ارائه این خدمات نه تنها به روز های عادی سال بلکه در ایام تعطیل نیز برای شما عزیزان قابل ارائه و اجرا خواهد بود، در صورتی که شما عزیزان تمایل به دریافت این خدمات دارید می توانید هم اکنون درخواست خود را به اپراتور های 24 ساعته درمان نو اعلام نمایید.

اشتراک گذاری :

درج نظر برای این مطلب

اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
Captcha
loader
لطفا صبر کنید
مطالب مرتبط پیشنهادی

درمان نو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مشاوره
فوری