ثبت درخواست فوری
تزریقات در منزل تجریش

تزریقات در منزل تجریش

 • دسته بندی : مناطق دریافت خدمات درمان در منزل
 • درتاریخ : 13 بهمن 1402
 • بدون دیدگاه

به نظر شما چرا باید خدمات تزریقات را در منزل دریافت کنیم؟ چه اصراری به دریافت این خدمات در منزل وجود دارد؟ به نظر شما اجرای خدمات تزریقات در منزل تجریش برای اهالی محترم این مناطق سودمند است یا مراجعه به مراکز درمانی برای آن ها مناسب تر است؟ ما در این مطلب به تمامی این سوالات شما عزیزان پاسخ کلی خواهیم داد تا بتوانیم از طریق بهترین خدمات درمانی را در منازل ساکنین محترم تجریش مرتفع نماییم، درمان نو در مسیر اجرای خدمات تزریقات در منزل برای این دسته از افراد برنامه ریزی های ویژه ای دارد که می تواند منجر به افزایش بهره وری و کیفیت سلامت در این بیماران گردد، در این مطلب با ما همراه باشید تا هر آن چیزی که در رابطه با خدمات تزریقات در منزل تجریش نیاز دارید را خدمتتان ارائه نماییم، در صورتی که تمایل به دریافت خدمات هم اکنون دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی و همچنین باکس آبی رنگ کنار تصویر آن را دریافت نمایید.

انواع روش های تزریقات در منزل تجریش دربند کدام است؟

تزریقات در خانه تجریش و دربند

انواع خدمات تزریقات در خانه تجریش به موارد زیر تقسیم می شود که در رابطه با مهم ترین آن ها اطلاعات تکمیلی در قسمت بعدی خدمتتان ارائه خواهد شد:

 1. تزریق عضلانی: در تزریق عضلانی استفاده از تزریقات در منزل در محله تجریش بر پایه تزریقات انواع آمپول هایی است که از طریق داخل رگ تزریق آن ها سبب ایجاد عوارض می گردد.
 2. تزریق وریدی: در تزریق وریدی استفاده از دارو هایی که می توان از آن ها داخل رگ و یا داخل سرم به صورت انفوزیون تزریقات را انجام داد استفاده می شود.
 3. تزریق داخل پریتوئن: نوع دیگر تزریقات در منزل تجریش استفاده از خدمات تزریق در داخل فضای شکم بند یا پریتوئن می باشد.
 4. تزریق داخل مفصلی: در تزریق داخل مفصلی استفاده از داروهای تسکین دهنده داخل مفصل برای کاهش علائم بیماری هایی نظیر آرتریت روماتوئید استفاده می شود.
 5. تزریق داخل استخوانی: در تزریق داخل استخوانی استفاده از خدمات تزریقات در منزل تجریش را می توان برای کاهش درد هایی نظیر درد های استخوانی در بیماری هایی نظیر سرطان استفاده نمود.

مهم ترین فواید استفاده از تزریق در منزل تجریش چیست؟

استفاده از خدمات تزریق در منزل با استفاده از ثبت درخواست و اعزام پرستار بیمار به منزل دارای مزایایی برای گیرندگان این خدمات می باشد، از مهم ترین آن ها می توان به:

 • ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن
 • ارائه خدمات در ایام تعطیل
 • استفاده از خدمات توسط متخصصین و پرسنل مجرب
 • دریافت خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن
 • اجرای خدمات در کل شبانه روز به صورت تمام وقت
 • جلوگیری از انتقال عفونت از بیمارستان به منزل
 • صرفه جویی در هزینه ها 

انواع تزریق سرم در منزل تجریش دربند به چه صورت است؟

تزریق سرم در منزل تجریش

برای ارائه خدمات تزریق سرم در منزل در محله تجریش کاربران می توانند از 4 نوع سرم اصلی به نام های: سرم های نمکی، سرم های قندی، سرم های قندی و نمکی و سرم های رینگری استفاده نمایند، این خدمات با استفاده از تخصص کارشناسان پرستاری اعزام شده در اجرای خدمات پرستاری در منزل درمان نو و تعیین نوع دقیق سرم در خانه قابل اجرا خواهد بود، شما عزیزان برای دریافت این خدمات ابتدا مشاوره پرستاری و درمانی از جانب اپراتور ها می گردید و سپس با استفاده از دانش کارشناسان اجرای خدمات درمانی در خانه شما صورت می پذیرد.

عوارض سرم تراپی در منزل تجریش به صورت خودسرانه 

 • احتمال آسیب های عصبی 
 • احتمال ایجاد دیس ریتمی در قلب 
 • احتمال آسیب های کلیوی 
 • احتمال شوک 
 • احتمال افزایش فشار خون 
 • احتمال افزایش قند خون 

ویژگی خدمات تزریق سرم تقویتی در منزل تجریش چیست؟

از مهم ترین ویژگی های ارائه خدمات تزریق سرم تقویتی در خانه تجریش توسط مرکز درمان نو ارائه خدمات تخصصی توسط کارشناسان مجرب می باشد، استفاده از عروق مناسب برای تزریق، نحوه تزریق، اجرای خدمات آسپتیک و مراقبت های حین و بعد از تزریق سرم تقویتی در منزل در تجریش از ویژگی های مهم ارائه این خدمات در منزل می باشد، شما عزیزان برای دریافت این خدمات در خانه خود می توانید آن را تنها با یک تماس از اپراتور های درمان در منزل درمان نو دریافت نمایید، همچنین شما عزیزان برای دریافت خدمات فصد خون در منزل نیز می توانید با ما در تماس باشید.

تزریق دارو و آمپول در منزل تجریش 

تزریقات دارو و آمپول در منزل تجریش

انواع آمپول و دارو های مهم تزریقی از سوی کارشناسان درمان نو در منزل قابل ارائه و اجرا می باشد، در این خدمات استفاده از دارو هایی که سبب کنترل علائم و بهبود علائم بیماری در بیماران گیرنده خدمت در منزل مورد توجه قرار می گیرد تا با استفاده از آن ها بتوان در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین نتیجه ممکن را حاصل نمود، این خدمات با استفاده از حضور کارشناسان پرستاری مجرب در حیطه ارائه خدمات درمانی در منزل برای گیرندگان محترم درمان نو اجرا می شود و در این مسیر پایش و نظارت این مرکز در جهت اجرای صحیح و با کیفیت خدمات به صورت لحظه به لحظه اجرا می شود.

تزریق عضلانی در منزل تجریش 

همانطور که شما عزیزان نیز می دانید استفاده از خدمات تزریق عضلانی در منزل تجریش برای برخی از داروهایی که در تزریق وریدی و انفوزیون مورد استفاده قرار نمی گیرند صورت می پذیرد، این دارو ها معمولا به دلایلی همانند نوع فرمول شیمیایی ساخت، غلظت بالا و سایر عوامل نباید به صورت وریدی تزریق گردند و برای تزریق آن می توان به صورت عضلانی خدمات را اجرا کرد که کمترین خطر و عارضه کاربر گیرنده خدمت را تهدید نماید، از مهم ترین این دارو ها می توان به متوکاربامول، پیروکسیکام، ویتامین ب12 و موارد مشابه اشاره نمود، در صورتی که تمایل به دریافت این خدمات در خانه خود دارید هم اکنون با ما در تماس باشید.

تزریقات در منزل تجریش و دربند شبانه روزی و 24 ساعته 

ارائه خدمات تزریقات در منزل تجریش از سوی مرکز درمان در منزل درمان نو به صورت شبانه روزی و 24 ساعته قابل ارائه و دریافت از جانب کاربران گیرنده خدمت عزیز این مرکز می باشد، این خدمات اگر نیاز به تکرار دریافت خدمات نیز داشته باشد می تواند از سوی اپراتور های مرکز مجددا برنامه ریزی شده و خدمات دریافتی مجددا تکرار گردد، برای دریافت خدمات تزریقات در منزل تجریش کاربران محترم مرکز می توانند از سوی اپراتور ها و مشاوره پرستاری ابتدایی درخواست خود را اعلام و نهایی نمایند.

اشتراک گذاری :

درج نظر برای این مطلب

اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
Captcha
loader
لطفا صبر کنید
مطالب مرتبط پیشنهادی

درمان نو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مشاوره
فوری