ثبت درخواست فوری
تزریقات در منزل شهرک غرب

تزریقات در منزل شهرک غرب

 • دسته بندی : مناطق دریافت خدمات درمان در منزل
 • درتاریخ : 17 بهمن 1402
 • بدون دیدگاه

تزریقات در منزل برای کاربران عزیز مرکز درمان نو که ساکن شهرک غرب هستند می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن در خانه و با تجهیزات کامل اجرایی گردد، اهالی محترم این محله دیگر برای دریافت خدمات تزریق انواع آمپول و دارو نگران نباشند زیرا درمان نو در کوتاه ترین زمان ممکن می تواند این خدمات را در خانه آن ها اجرایی نماید بی آن که نیاز باشد برای دریافت آن دچار تشویش خاطر و استرس گردند، خدمات تزریقات در منزل انواع مختلفی دارد که در ادامه به طور کلی به آن خواهیم پرداخت تا با دیدگاه کامل تری خدمات خود را به آسانی از سوی درمان نو دریافت نمایید، در صورتی که تمایل به دریافت این خدمات در خانه دارید می توانید هم اکنون از طریق باکس آبی رنگ کنار تصویر درخواست خود را به اپراتور های درمان نو اعلام نمایید.

تزریقات در منزل شهرک غرب دارای چند نوع است؟

تزریقات در خانه شهرک غرب

به طور کلی خدمات تزریقات در منزل شهرک غرب تهران برای کاربران عزیز این محله دارای 5 نوع اصلی است که می توانید در قسمت زیر آن ها را مطالعه نمایید:

 1. تزریقات وریدی یا رگی: این نوع از تزریقات برای افرادی که پزشک در منزل تجویز دارو های تزریقی و انفوزیون نموده است مورد استفاده قرار می گیرد، همانند تزریق سفازولین در خانه.
 2. تزریق عضلانی: تزریق عضلانی برای آن دسته از افراد می باشد که ارائه خدمات تزریقات وریدی با توجه به دستور پزشک عمومی در منزل مناسب نمی باشد، این افراد معمولا از تزریق عضلانی به علت خطر کم تر و همچنین قدرت اثر طولانی تر استفاده می نمایند همانند سالمندان.
 3. تزریق زیر و داخل پوستی: انواع تزریق دارو هایی نظیر هپارین و انسولین از این دسته می باشد.
 4. تزریق داخل استخوانی: این روش معمولا مورد استفاده قرار نمی گیرد زیرا دارای ویژگی های خاص تزریقی خود می باشد.
 5. تزریق داخل پریتوئن: در این روش نیز استفاده از خدمات تزریقات در خانه کم تر مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای خدمات تزریق در منزل شهرک غرب چیست؟

خدمات تزریقات در خانه شهرک غرب همانند سایر خدمات پزشکی و درمانی دارای فوایدی می باشد که از مهم ترین آن ها می توان به:

 • کنترل علائم بیماری 
 • کمک به پیشرفت و درمان 
 • دریافت خدمات به صورت 24 ساعته 
 • دریافت خدمات به صورت اورژانسی در منزل 
 • ارائه خدمات حتی در ایام تعطیل 
 • ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن 
 • دریافت خدمات هم زمان مانند پانسمان زخم در منزل 

از این رو استفاده از خدمات تزریق در منزل شهرک غرب تهران دارای مزایای بی نظیری است که بدون مراجعه به مراکز درمانی می توانید از آن در خانه خود استفاده نمایید.

چه کسانی خدمات تزریق سرم در منزل شهرک غرب را برای کاربران انجام می دهند؟

تزریق در منزل شهرک غرب

برای اجرای خدمات تزریق سرم در منزل شهرک غرب پرستار تزریقاتی و مجرب در حیطه ارائه خدمات درمانی در منزل این خدمات را در خانه شما عزیزان اجرایی می نماید، این خدمات با استفاده از نوین ترین متد درمانی برای افراد قابل ارائه و اجرا می باشد و شما عزیزان می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن آن را به راحتی تنها یک تماس و اعلام علائم بیماری از سوی مرکز درمان نو دریافت نمایید بی آن که نیاز باشد برای دریافت آن به مراکز درمانی و بهداشتی مراجعه نمایید.

تزریق سرم تقویتی در منزل شهرک غرب با استفاده از نسخه درمانی

استفاده از نسخه های درمانی برای دریافت خدمات تزریق سرم تقویتی در منزل از سوی مرکز درمان نو الزامی است، برخی از مراکز خدمات تزریقات در منزل را بدون نسخه درمانی برای کاربران خود اجرایی می نمایند که می تواند دارای خطرات خاص خود باشد ولی مرکز درمان نو نه تنها این نوع از خدمات درمانی بلکه تمام خدمات درمانی در منزل را با استفاده از نسخه درمانی پزشک عمومی و یا پزشک متخصص برای بیماران خود اجرایی و عملیاتی می نماید، در صورت تمایل به دریافت این خدمات می توانید هم اکنون از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

سرم تراپی در منزل شهرک غرب معمولا بر روی کدام رگ دست اجرا می شود؟

تزریق سرم در منزل شهرک غرب

معمولا برای اجرای خدمات سرم تراپی در خانه استفاده از عروق سطحی به خصوص استفاده از رگ هایی نظیر رگ روی دستان، روی کت هر دو دست، رو حد فاصل مچ دست تا آرنج و روبه روی آرنج بهترین نقاطی می باشد که می توان از خدمات سرم تراپی در منزل شهرک غرب از آن ها استفاده نمود، شما عزیزان بدون اینکه نیاز باشد برای دریافت خدمات درمانی همانند سرم تراپی در منزل به خارج از خانه بروید می توانید این خدمات را در خانه خود و تنها با یک تماس دریافت نمایید.

هزینه تزریقات در خانه شهرک غرب چقدر است؟

هزینه خدمات تزریقات در خانه شهرک غرب تهران با استفاده از چارت بندی قیمتی می باشد که وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی در منزل اعلام می نماید، این هزینه با استفاده از تماس از جانب شما و پاسخ گویی اپراتور ها قابل ارائه به کاربران عزیز خواهد بود و در یاد داشته باشید که تعرفه سالیانه خدمات تزریقات در منزل باید از سوی تمامی مراکز درمانی یکسان باشد و هیچ مرکزی حق اعلام خارج از عرف به کاربران محترم خود را نخواهد داشت.

تزریق دارو و آمپول در منزل شهرک غرب 

انواع خدمات تزریق دارو و آمپول از سوی مرکز درمان نو برای کاربران عزیز این مرکز از سوی اپراتور های 24 ساعته و شبانه روزی آن قابل ارائه و اجرا می باشد، شما عزیزان با استفاده از خدمات ثبت درخواست می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن این خدمات را در خانه خود به راحتی هر چه تمام تر دریافت نمایید بی آن که نیاز باشد برای دریافت آن به مرکز درمانی و بیمارستان مراجعه نمایید، انواع خدمات پرستاری از سوی درمان نو به صورت هم زمان نیز قابل ارائه می باشد، اگر تمایل به دریافت خدمات دارید هم اکنون با ما در تماس باشید.

تزریق عضلانی در منزل شهرک غرب 

ارائه خدمات تزریق عضلانی در منزل شهرک غرب از سوی مرکز درمان نو قابل ارائه و اجرا می باشد، از مهم ترین دارو هایی که در تزریق عضلانی در خانه برای گیرندگان محترم خدمت تزریق عضلانی شهرک غرب مورد استفاده قرار می گیرد می توان به: تزریق آمپول پیروکسیکام، تزریق متوکاربامول تزریقی و موارد مشابه اشاره نمود.

تزریقات در منزل شهرک غرب شبانه روزی و 24 ساعته 

تزریقات در منزل شهرک غرب 24 ساعته

ارائه خدمات تزریقات در خانه در شهرک غرب تهران به صورت 24 ساعته و شبانه روزی از سوی اپراتور های مرکز درمان نو قابل ارائه و اجرا می باشد، شما عزیزان با استفاده از خدمات تزریقات در منزل شهرک غرب می توانید این خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن از سوی این مرکز در منزل خود دریافت نمایید بی آن که نیاز باشد برای دریافت آن به بیمارستان مراجعه کنید، اگر تمایل به دریافت خدمات تشخیصی بیشتر همانند خدمات پاراکلینیکی در خانه را نیز دارید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

اشتراک گذاری :

درج نظر برای این مطلب

اولین نفر باشید که نظر می‌دهید.
Captcha
loader
لطفا صبر کنید
مطالب مرتبط پیشنهادی

درمان نو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مشاوره
فوری