ثبت درخواست فوری
تزریقات در منزل امام خمینی

تزریقات در منزل امام خمینی

 • دسته بندی : مناطق دریافت خدمات درمان در منزل
 • درتاریخ : 27 بهمن 1402
 • 1 دیدگاه

تزریقات در منزل از دسته خدمات درمانی و پزشکی است که می تواند تاثیرات بی نظیری بر درمان بیماری های علامت دار داشته باشد، تزریقات انواع داروها در منزل حتما باید زیر نظر متخصصین تزریقات و با استفاده از نسخه درمانی صورت بگیرد، انجام تزریقات در منزل باید توسط شخصی که دارای آموزش های مربوطه است و با رعایت شرایط بهداشتی دقیق این خدمات انجام می دهد صورت بپذیرد، مرکز خدمات پزشکی در خانه درمان نو با اجرای صحیح و اصولی خدمات تزریقات در خانه می تواند شما عزیزان را در این مسیر درمانی کمک نماید تا برای دریافت خدمات درمانی خود به بیمارستان و درمانگاه ها مراجعه ننمایید و این خدمات را در خانه خود دریافت نمایید، با ما تا انتهای مطالب همراه باشید تا در رابطه با مهم ترین خدمات درمانی ذکر شده اطلاعات کاملی را برایتان ارائه نماییم تا در صورت تمایل بتوانید این خدمات را در خانه دریافت نمایید، در صورتی که تمایل به دریافت این خدمات هم اکنون دارید می توانید از طریق باکس آبی رنگ کنار تصویر درخواست خود را به اپراتور ها اعلام نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان درمان به منزل شما اعزام گردند.

تزریقات در منزل خیابان امام خمینی میدان حر میدان پاستور توپخانه حسن آباد با نسخه درمانی

تزریقات در منزل میدان امام خمینی

تزریقات در منزل با نسخه درمانی ممکن است در برخی موارد الزامی باشد، اما همواره باید توسط پزشک تجویز شود و شما باید از او راهنمایی در مورد نحوه استفاده صحیح دارو را دریافت کنید، عدم رعایت دریافت خدمات بدون نسخه درمانی می تواند عوارض جبران ناپذیر درمانی خودسرانه را ایجاد نماید، از همین رو می توانید برای دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل یا از طریق ویزیت آنلاین هم اکنون از طریق راه های ارتباطی مجموعه با ما در تماس باشید.

تزریقات در خانه میدان امام خمینی میدان حر میدان پاستور توپخانه حسن آباد و نکات آن

در رابطه با خدمات تزریقات در منزل محله های امام خمینی، حر و میدان حر، توپخانه و پاستور تهران دو عامل از مهم ترین عوامل هستند، اجرای صحیح و مدت زمان اجرای خدمات، زمانی که صرف یک تزریق در خانه می‌شود به عوامل مختلفی مانند نوع دارو، حجم آمپول، تجربه شخصی پرستار در منزل در انجام تزریق و شرایط بهداشتی دقیق که باید رعایت شود بستگی دارد، به طور معمول یک تزریق ساده معمولاً تنها از 3 تا 5 دقیقه ( در اصولی ترین حالت ممکن از آماده سازی تا تزریق) زمان می‌برد، اما اگر نیاز به تمهیدات بیشتری برای آماده‌سازی محیط و مواد وسایل مورد نیاز باشد، ممکن است زمان بیشتری نیاز باشد.

تزریق در منزل امام خمینی حر پاستور توپخانه حسن آباد به چند روش انجام می شود؟

تزریق در منزل امام خمینی

تزریق در منزل برای اهالی محترم این مناطق به صورت های زیر قابل ارائه و دریافت می باشد:

 1. تزریق زیرپوستی: در این روش سوزن به عمق کم تری از زیر پوست فرو می‌رود و دارو تحت پوست تزریق می‌شود، این روش معمولاً برای داروهایی استفاده می‌شود که می‌توانند از طریق بافت زیر پوستی جذب شوند.
 2. تزریق عضلانی: در این روش سوزن به عمق عضله فرو می‌رود و دارو تزریق می‌شود، این روش معمولاً برای داروهایی که نیاز به جذب سریع‌تر و یا مقدار بیشتری دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 3. تزریق وریدی: در این روش دارو به صورت مستقیم وارد رگ‌ها شده و به سرعت در سیستم خونی گسترش می‌یابد، این روش معمولاً توسط پزشک عمومی در منزل یا کارشناسان پرستاری اجرا می‌شود و نیاز به تخصص و تجهیزات خاصی دارد.

تزریق سرم در منزل خیابان امام خمینی میدان حر میدان پاستور توپخانه حسن آباد

تزریق سرم در منزل برای ساکنین محترم این مناطق عمدتاً از عروق وریدی انجام می‌شود، این عروق معمولاً در دست‌ها، بازوها، پاها و گاهی در دیگر قسمت‌های بدن قابل دسترسی هستند، تزریق وریدی نیازمند تخصص و تجربه است و بهتر است توسط سفیران سلامت در منزل شما اجرا گردد، در صورتی که نیاز به تزریق وریدی وجود دارد، معمولاً پزشک یا پرستار از یکی از عروقی که دسترسی آسان تر دارند برای این کار استفاده می‌کنند، لازم به ذکر است که انتخاب عروق وریدی به عواملی مانند وضعیت بیمار، اندازه عروق و تجربه کارآمد افراد مربوطه بستگی دارد.

تزریق سرم تقویتی در منزل میدان امام خمینی حر پاستور توپخانه حسن آباد در بیماری ها

تزریق سرم تقویتی معمولاً برای کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن یا جلوگیری از بیماری‌های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد، برخی از علائم و مواردی که ممکن است نیاز به تزریق سرم تقویتی داشته باشند عبارتند از:

 • وضعیت ضعیفی پس از بیماری یا عمل جراحی
 • کمبود ویتامین‌ها یا مواد مغذی در بدن
 • سیستم ایمنی ضعیف مانند در موارد آسیب دیدگی سلول‌های سرطانی یا دریافت‌ کنندگان پیوند اعضا
 • وضعیت‌های استرس طولانی مدت
 • بارداری و شیردهی
 • افرادی که سبک‌ زندگی نامناسب دارند و یا تحت استرس قرار دارند

سرم تراپی در منزل امام خمینی توپخانه پاستور حر حسن آباد

سرم تراپی در منزل نیازمند تجویز و اجرای مهارتی است که معمولا توسط پرستاران مجرب مرکز درمان نو قابل ارائه و اجرا می باشد، انواع سرم ها در فرآیند سرم تراپی در منزل ممکن است شامل مواد مغذی، ویتامین‌ها، مواد معدنی، آنتی‌بیوتیک‌ها، سرم‌های مایعات الکترولیتی و غیره باشند که به بیمار برای تقویت و بهبود وضعیت او تجویز می‌شوند، پرستاران معمولاً مسئولیت تزریق این سرم‌ها را بر عهده دارند و با توجه به شرایط بیمار و دستورات پزشک این عمل را انجام می‌دهند.

تزریق دارو و آمپول در منزل امام خمینی توپخانه حر پاستور حسن آباد

تزریق دارو و آمپول در منزل امام خمینی

تزریق داروهای ضد درد، ضد تب و ضد لرز در منزل باید تحت نظر پزشک یا با استفاده از نسخه درمانی او و با رعایت دقیق دستورات توسط پرستار تزریقاتی انجام شود، پرستاران معمولا برای این نوع تزریقات از روش‌های تزریق زیر پوستی یا عضلانی استفاده می‌کنند، پرستار اعزامی شما می‌تواند شما را در مورد نحوه تهیه و تزریق داروها، محل تزریق، میزان و زمان تزریق مطلع کند. ایمنی و بهداشت شخصی، استفاده از وسایل ضدعفونی شده و دقت در تزریق از اهمیت بالایی برخوردارند، همچنین هرگونه عوارض یا مشکلات پس از تزریق باید به پزشک از طریق پرستار اعزام شده به منزل شما اطلاع داده شود.

تزریق عضلانی در منزل امام خمینی حر پاستور حسن آباد توپخانه

تزریق داروهای عضلانی توسط پرستاران آموزش دیده در حیطه خدمات پرستاری در منزل انجام می‌شود و برای تزریق داروهایی که نیاز به جذب سریع‌تر و یا مقدار بیشتری دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد، برخی از داروهایی که ممکن است به این روش تزریق شوند شامل آنتی‌بیوتیک‌ها، ضد التهاب‌ها و داروهایی برای تسکین دردهای شدید مانند تزریق کتورولاک در منزل می‌باشند، انجام تزریق عضلانی نیازمند دانش و تجربه است و باید با رعایت دقیق دستورات پزشک انجام شود تا عوارض و مشکلات احتمالی کمتر شود.

هزینه تزریقات در منزل امام خمینی میدان حر پاستور حسن آباد توپخانه چقدر است؟

در رابطه با هزینه تزریقات در منزل در این محله های باید خدمتتان بگوییم که این خدمات همانند سایر خدمات درمانی و پزشکی در منزل طبق تعرفه قانونی وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی در منزل قابل اعلام می باشد، شما عزیزانی که با استفاده از تماس از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس هستید می توانید در حین اعلام درخواست خود در رابطه با هزینه های این خدمات در منزل اطلاعات کاملی دریافت نمایید.

تزریقات در منزل خیابان امام خمینی میدان توپخانه میدان حد میدان پاستور حسن آباد 24 ساعته و شبانه روزی

تزریقات در منزل امام خمینی شبانه روزی

خدمات تزریقات در منزل در محله های ذکر شده به صورت شبانه روزی و 24 ساعته قابل ارائه و دریافت می باشد، لازم به ذکر است که تزریق داروهای عضلانی نیازمند دقت و تخصص است و برای دریافت و تزریق این دارو ها در منزل خود حتما باید از متخصصین مجرب در حیطه خدمات تزریقات استفاده نمایید تا از بروز عارضه های احتمالی جلوگیری نمایید، در صورتی که تمایل به دریافت این خدمات دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی درخواست خود را به اپراتور ها اعلام نمایید.

اشتراک گذاری :

درج نظر برای این مطلب

Captcha
loader
لطفا صبر کنید
 • مجتبی محمدزاده
  مجتبی محمدزاده
  بسیار ممنون از خدمات عالی شما مخصوصا پرستار عزیز اقای انصاری و جماب دکتر مهری
  ۱۵۷ روز پیش پاسخ
مطالب مرتبط پیشنهادی

درمان نو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مشاوره
فوری